Skocz do zawartości

Największe wpadki sezonu 1


Lukiner

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Wytrwałam dwadzieścia minut... Ale nie powiem, jak będę miała "wenę", to obejrzę całe... I ten... nie sądziłam, że tych błędów w animacji jest tyle... po prostu kiedy oglądałam MLP masowo (odcinek za odcinkiem - po 5-6 albo lepiej)... to chłonęłam fabułę i mało interesowały mnie detale... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tarreth Ja oglądam MLP, każdy odcinek po kilkanaście razy. They make me feel better. Po za tym tak chyba 23-25 odcinków są bardzo dobre, a jak to powszechnie wiadomo "Dobrego nigdy za wiele" Oglądam MLP, gdy mi się nudzi, albo jak jestem smutny, wtedy od razu mi się poprawia, albo jak mi się zachce obejrzeć odcinek. Więc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

ok panowie pora na wykopaliska piszcie pod spodem błędy jakie za uwarzyliście w 1 sezonie wersji angielskiej i polskiej

w odcinku z trixie carrottop na początku miała pomarańczowe włosy a potem zielone.

Głos spitfire w odcinku ponaddźwiękowe boom niezapomniany wieczór w wersji pl brzmi jak facet a to niezbyt estetyczne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem całe już parę dni temu ^^ Najbardziej zawiodłem się z powodu brakujących kończyn i brakujących naklejek w odcinkach 16 i 13. Nie wiem dlaczego, ale dla mnie nie było to nudne. Za pierwszym podejściem wytrwałem 30 minut, no ale było około 23 i byłem zmęczony, następnego dnia obejrzałem resztę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Przesada, o głupie drzwi minutę filmiku :P Ale ktoś jest baaardzo spostrzegawczy, i chyba nie umie oglądać telewizji :P Założe się, że filmik stworzyła kobieta, one lepiej ogarniają detale. Moim zdaniem trochę dziwne, że momentami nikt nie ma cutie marks, zwłaszcza jak tłum jest ale cóż, maja ograniczony czas. Ja prawie żadnych błędów nie zauważam, ślepy jestem na to ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Obejrzałam całość, chociaż pod koniec już dla mnie było trochę za dużo. Najbardziej mnie dziwi, że tyle tego jest, chociaż w zasadzie i tak przy zwykłym oglądaniu się tego nie zauważa. Szczerze mówiąc, spostrzegłam może z 5% tego co było w filmiku podczas oglądania całego serialu. Aczkolwiek fajna ciekawostka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...