Skocz do zawartości

6pony - poznaj nowe kucyki


Remgrzas

Recommended Posts

6pony - poznaj nowe kucyki :)
- Nudzi ci się?
- Nie masz z kim rozmawiać?
- Może po prostu chcesz poznać jakąś nową osobę?
Właśnie w tym celu powstał nowy serwis, nazwany 6pony (na pewno nikt nie domyśli się skąd nazwa ;D).
Zasada działania jest prosta, znana z innych tego typu serwisów:
Łączysz się, serwis szuka dla ciebie losowego kucyka do rozmowy.
Gdy znajdzie się taki, zostajesz powiadomiony/a dźwiękiem i możecie rozmawiać, w wygodnym czacie, prosto z przeglądarki.
Czym się wyróżnia ten serwis?
Jest tworzony przez kucyki, dla kucyków, ma przyjemny dla oka wygląd oraz nie używa technologii Flash.
W niedalekiej przyszłości (prace już trwają) dodamy możliwość sprecyzowania kryteriów wyszukiwania kuców, by łatwiej było znaleźć wspólny temat do rozmowy.
 
Okej, podoba mi się to. Jak dołączyć do tej zabawy? Chcę już kogoś poznać!
Oficjalne otwarcie serwisu odbędzie się dzisiaj (2014-02-15) o godzinie 20:00. 
A więc ustaw sobie w telefonie alarm na 15 minut przed tą godziną, a gdy będzie już zbliżać się dwudziesta, wejdź na stronę.
O dwudziestej dostęp będzie automatycznie odblokowany, wtedy kliknij "Połącz", a serwer znajdzie Ci partnera do rozmowy.
Kto wie, co prawda już po Walentynkach, ale może nawet uda się komuś znaleźć dla siebie swojego special-somepony? ;)
(Zawsze można też po prostu porozmawiać o najnowszym odcinku naszego ulubionego serialu.)
Have fun!
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie chcę tego robić, bo to dopiero beta i jeszcze pare rzeczy musi być doszlifowanych, ale już niedługo :D

Dzięki za miłe słowa :3

 

//EDIT: Wymiana banerami powiadacie? Gotowe :D

// Jak tylko będzie te 200 odwiedzin dziennie, to się zareklamuję jeszcze na WoE :P

Edytowano przez AshleyTheCatgirl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiłbym bez złośliwych uwag.

 

Mogłeś tego nie pisać, to tak jakoś zmienia mi postrzeganie całej wiadomości ;)

 

Anyway,

 

A może bylibyście zainteresowani swoją "reklamą", pod postacią newsa w gazecie Brohoof?

 

 

Mnie interesuje, czy chcecie,

 

Pewnie!

 

 

 

czy nie ma na stronie złośliwego oprogramowania

 

Jedynie ESET wyrzuca falsepositivy, ale przeskanowałam cały serwer antywirusem, nic nie znalazło, virustotal również nic nie pokazuje.

A ESET od zawsze wszystko co na tym serwerze jest co jakiś czas blokuje…

 

 

w jakich godzinach jest najwięcej osób

 

Ciężko powiedzieć, serwis działa dopiero od kilku dni, moge powiedzieć, w jakich godzinach były dotychczas "szczyty"

15 lutego - 20:00 bo było rozpoczęcie

16 lutego - 14:00

17 lutego - 22:00 ale nie mam danych z całego dnia, bo zapomniałam wrzucić google analytics w nowej wersji strony

18 lutego - 20:00

Jak widzisz, rozrzut jest duży, ale danych mało, bo mało użytkowników i krótki okres czasu...

 

 

Czy istnieją jakieś problemy.

 

Chyba tylko ten problem z false-positivami (jak to się odmienia?) ESETa, no i brak userów.

Mało userów jest, więc jak ktoś wejdzie, to widzi, że nikogo nie ma i nie wraca (60% osób tak zrobiło :S)

 

No i to chyba tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa, wczoraj skorzystałem raz i na pewno będę korzystał częściej. ;) Tak jeszcze wczoraj gdy rozmawiałem z drugą osobą, doszliśmy do wniosku, że nie wiemy ile już gadamy. Pytanie zatem do właściciela tego chatu:

Nie myślałeś może, żeby przy wiadomościach wprowadzić timer, który podaje czas w jakim otrzymało się wiadomość?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to dodałam pare featurów.
- Za sugestią Xana dodałam timestampy przy wiadomościach
- dodałam logo (lubię swoje pismo ;3)
- mogę teraz wysłać wiadomość do wszystkich użytkowników
*** Od teraz strona jest dostepna pod nowym adresem - http://6pony.pl ! ***
(a kod źródłowy siedzi w repozytorium git - http://6pony.pl/.git/ . Feel free to git clone it. I patche mozecie mi na maila [email protected] wysylac jak cos nakodzicie.)

 

----------------------------------

Update 3/03/2014:

Well, rozwijanie 6pony będzie troche opóźnione, zostałam wrobiona w pare projektów w szkole i robienie takiej jednej strony internetowej... sorry :/

Edytowano przez Ashley the Catgirl
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

6pony.pl - krótko - świetny pomysł. :cool:  

Między innymi dzięki tej stronie "przełamałem się" i zajrzałem do kucyków, co zaowocowało logowaniem na forum w trybie przyspieszonym :laugh:  i nawiązaniem znajomości :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...