Skocz do zawartości

6pony - poznaj nowe kucyki


Remgrzas

Recommended Posts

@Ravin: dodalam cie do repo, masz rw. Dodalam na szybko licencje MIT. Jak chcesz to mozesz tam wrzucac swoje zmiany, albo nie wrzucac, to MIT xD.
BTW, na 6pony.pl jak u mnie stało nie było XSSa, tylko nie zacommitowalam tego na BitBucketa. Teraz już nie ma co wrzucać, skoro już też to poprawiłeś.

Also, przepraszam za ten kod, to było dawno i nie prawda xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie kultury na tej stronce? Jako, że właściwe nie mam mikrofony, to czy nie zostanie to źle odczytane, że tylko piszę?

Jeszcze nie ma głosowej komunikacji(a fajnie by było :x ) kultura jak na razie jest pełna, nie spotkałem nikogo kto by zachowywał się nieodpowiednio(nawet jak walił błąd za błędem)

Kolega wpadł na świetny pomysł z mikrofonem. Można by dodać opcjonalne włączenie mikrofonu(chyba w skype tak jest) oraz wyciszenia drugiej osoby(jak ktoś ma już dość jego głosu :rariderp: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilka razy na stronie. W sumie to świetna sprawa jeśli tylko wiadomo, o czym pisać. Niestety, nie umiem tak zacząć gadać na dowolny temat i wielu ma podobne problemy. Wydaje mi się, że ludzie wchodzą tam głównie dla towarzystwa. Są to chyba zazwyczaj osoby nieśmiałe (tak jak ja :fluttershy4:) i przez to często samotne. Takie strony jak ta zapewniają wyjątkowy komfort (zawsze można zwiać bez śladu, jakby coś poszło nie tak), dając jednocześnie poczucie kontaktu z kimś innym. Tylko że jak już dwóch takich nieśmiałych się spotka, to stwierdzają, że właściwie nie wiedzą na jaki temat pisać i rozmowa się nie klei.

Wszystkie te wnioski wyciągnąłem z własnych pojedynczych doświadczeń i zdaję sobie sprawę, że mogą być niewłaściwie uogólnione.

Większość użytkowników jest w porządku. Raz tylko trafiłem na jakiegoś trolla/kogoś z proglemami psychicznymi.

Nie wiem, czy kiedyś jeszcze tam wejdę. W każdym razie życzę stronie wszystkiego najlepszego i większej liczby użytkowników .

PS Są tam jakiekolwiek dziewczyny na tej stronie?

Człowieku, jeśli byłeś tam tylko kilka razy i spotkałeś kilka osób i stwierdzasz "Ale ja jestem nieśmiały", "rozmowa się nie klei" to współczuje w życiu. Ten serwis powstał po to aby nawiązać nowe znajomości. Jeśli nie macie tematu to znajdź jakiś. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, jeśli byłeś tam tylko kilka razy i spotkałeś kilka osób i stwierdzasz "Ale ja jestem nieśmiały", "rozmowa się nie klei" to współczuje w życiu. Ten serwis powstał po to aby nawiązać nowe znajomości. Jeśli nie macie tematu to znajdź jakiś. 

W sumie gdyby nie Ty, to bym z tego postu:

Byłem kilka razy na stronie. W sumie to świetna sprawa jeśli tylko wiadomo, o czym pisać. Niestety, nie umiem tak zacząć gadać na dowolny temat i wielu ma podobne problemy. Wydaje mi się, że ludzie wchodzą tam głównie dla towarzystwa. Są to chyba zazwyczaj osoby nieśmiałe (tak jak ja :fluttershy4:) i przez to często samotne. Takie strony jak ta zapewniają wyjątkowy komfort (zawsze można zwiać bez śladu, jakby coś poszło nie tak), dając jednocześnie poczucie kontaktu z kimś innym. Tylko że jak już dwóch takich nieśmiałych się spotka, to stwierdzają, że właściwie nie wiedzą na jaki temat pisać i rozmowa się nie klei.

Wszystkie te wnioski wyciągnąłem z własnych pojedynczych doświadczeń i zdaję sobie sprawę, że mogą być niewłaściwie uogólnione.

Większość użytkowników jest w porządku. Raz tylko trafiłem na jakiegoś trolla/kogoś z proglemami psychicznymi.

Nie wiem, czy kiedyś jeszcze tam wejdę. W każdym razie życzę stronie wszystkiego najlepszego i większej liczby użytkowników .

PS Są tam jakiekolwiek dziewczyny na tej stronie?

wyciągnąłem tylko tyle, że  Mianownik raz spotkał psychola, ludzie tam są w porządku, i szuka dziewczyn. Ja mam taką radę, w sumie to portal założony przez bronych (chyba?), dla bronych, to w sumie jeśli nie macie żadnego tematu, można od biedy rozmawiać o serialu, w sumie to zainteresowanie was łączy, a cosik mi się zdaję, że rozmowa dalej się już sama potoczy (ja tak robiłem na forach dla fanów db). Co do dziewczyn, to nie chcę nikogo tu martwić, ale z moich obserwacji wynika, że 70% naszej społeczności to mężczyźni/ogiery (ja się nie kucykuje, mam włosy a nie grzywę, maczam w czymś palce nie kopytka, etc.), więc raczej nie spotkasz tam jakieś kobiety/klaczy. Choć w sumie na portalu byłem dziś raz. Coś mi mówiło, że wchodzenie na takie portale o godzinie 4 30 z rana to raczej kiepski pomysł, no ale nie był bym sobą gdybym tego osobiście nie sprawdził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na admina strony "spotted-6pony" wchodzę na internetu codziennie i jestem dość ogarnięty. Zgłaszam się chociaż nie na naboru bo strona leży odłogiem a wraz ze wzrostem popularności 6pony wzrośnie też liczba osób które będą szukały swoich rozmówców :v (jedna osoba już na pewno). Mi bardzo zależy aby strona się rozwinęła i trwała jak najdłużej, więc staram się pomagać jak mogę.

PS @Ravin mam już pozwolenia na fejsie do dwóch grup :fluttershy4:

Edytowano przez Silicius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na admina strony "spotted-6pony" wchodzę na internetu codziennie i jestem dość ogarnięty. Zgłaszam się chociaż nie na naboru bo strona leży odłogiem a wraz ze wzrostem popularności 6pony wzrośnie też liczba osób które będą szukały swoich rozmówców :v (jedna osoba już na pewno). Mi bardzo zależy aby strona się rozwinęła i trwała jak najdłużej, więc staram się pomagać jak mogę.

Jak nie ma innych kandydatur to możesz zostać. Trzeba tylko odzyskać dostęp do istniejącej strony lub założyć nową. Ashley tu chyba rzadko zagląda więc będę musiał do niej napisać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem nową wersję serwisu!

Zmiany:

  • Dopracowana obsługa urządzeń mobilnych
  • Ulepszony layout, który nie wymaga przewijania całej strony, żeby przeczytać stopkę lub zmienić głośność
  • Automatyczne znajdowanie linków w przesyłanych wiadomościach
  • Rozmowa nie przewija się na koniec przy nowej wiadomości, jeśli przewinęliśmy ją do góry
  • Pokazywanie wiadomości w powiadomieniach
  • Ustawienie głośności jest zapamiętywane
  • Mniejsze poprawki
  • Wsparcie: najnowszy Firefox, Chrome, Safari, Internet Explorer 10+, Android Browser 4.1+ (starszych nie mam jak przetestować)
Edytowano przez Ravin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda, ale czy da się przesunąć facebooka i banery nieco wyżej? jest strasznie dużo niewykorzystanego miejsca w prawym-górnym rogu(no chyba że masz inne plany co do tego miejsca, albo to niemożliwe default_happy.png ).

Oczywiście, że da się przesunąć, ale uznałem, że logo powinno być ponad wszystkim. Mam pomysł, żeby umieścić w tym pustym miejscu jakieś menu z linkami "Kontaki, Regulamin, O nas", ale to w nieokreślonej przyszłości bo teraz mi się nie chce. Masz małą rozdzielczość? U mnie banery się mieszczą na pełnym ekranie bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda to z rozdzielczością(kwadratowy ekran) ale to mi nie przeszkadza. Bardzo kłuje mnie w oczy niewykorzystane miejsce, zawsze, a w tym rogu trochę by się zmieściło.

Kilka postów temu napisałem że fajnie by było gdyby była możliwość włączenia mikrofonu. Czy takie coś byłoby możliwe? nie mówię że teraz bo pewnie masz ważniejsze rzeczy do roboty, ale np jak już ogarniesz wszytko i akurat będziesz się nudził :P

PS co z emotkami? :interesting:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda to z rozdzielczością(kwadratowy ekran) ale to mi nie przeszkadza. Bardzo kłuje mnie w oczy niewykorzystane miejsce, zawsze, a w tym rogu trochę by się zmieściło.

Kilka postów temu napisałem że fajnie by było gdyby była możliwość włączenia mikrofonu. Czy takie coś byłoby możliwe? nie mówię że teraz bo pewnie masz ważniejsze rzeczy do roboty, ale np jak już ogarniesz wszytko i akurat będziesz się nudził :P

PS co z emotkami? :interesting:

Byłoby możliwe z mikrofonem, ale czy na pewno tego chcemy? Przecież każdy może przejść na skype czy TeamSpeak jak już się z kimś zaprzyjaźni. Z mikrofonem nie ma takiej fajnej anonimowości bo po głosie łatwo rozpoznać...

A emoty zrobię jak będę miał więcej czasu.

Pisałem do Ashley w sprawie strony na FB, ale jak na razie zero odpowiedzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę jakąś aktywność na spotted :party: (szkoda że nie moją :ming: )

https://www.facebook.com/pages/Spotted-6pony/625688964132881?fref=nf

Skoro ktoś się tym opiekuje to nie będę nalegać i zabierać zajęcia, ale jakby co: to póki mam internet będę na10999% zainteresowany objęciem tego stanowiska.

Dostęp do strony uzyskałem wczoraj. Od dziś Silicius jest jednym z redaktorów strony. Wiadomości, które odbierzemy za jej pośrednictwem, zostaną anonimowo opublikowane.

Może ktoś ma pomysł na obrazek tła na stronie Facebook'owej?

16-10-2015 Aktualizacja:

  • dodano emotikony
  • dodano obsługę języka angielskiego jeśli ktoś wchodzi z angielskiej przeglądarki
  • poprawiono błąd w renderowaniu linków
  • obsługa SSL (HTTPS)
  • mniejsze poprawki
Edytowano przez Ravin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...