Skocz do zawartości

LARPy, czyli i ty możesz być magiem


Madak

Recommended Posts

  • 3 months later...

Od nas z fandomu Dzidzia (znana bardziej jako Gray Paint) jeździła z rodzicami na LARPy jak miała (chyba) 6 lat, więc nie masz wymówki :P 

Cahan, miałem z tobą pogadać na Teo, ale trochę zabrakło mi czasu :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Teo na głowie i tak miałam za dużo, np. Goblina, który został na mnie nasłany o pierwszej w nocy. Podobno o tej godzinie się nie śpi, tylko bawi.

 

Swoją drogą, fazy Teomachii:

1. Wytrzymam, będzie dobrze.

2. Zimno... Sawojka... Ja chcę do domu!

3. W zasadzie to nie jest źle.

4. Fajnie jest.

5. Nie chcę do domu.

 

A co do larpów i wieku - nie ma reguły. Wielu dorosłych larpowców zabiera na imprezy swoje dzieci i te maluchy nie wyglądają raczej na nieszczęśliwe, wręcz przeciwnie. A co do nastolatków - jeśli jest się ogarniętym, to znalezienie sobie opiekuna na czas gry to żaden problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się przypomniało, że Szajba na pierwszej Teo był z ojcem. Było spoko, jego rodziciel nawet grał i opowiadał nam sprośne opowiastki przy ognisku :P A wracając do opiekuna, jeżeli Goblin (swoją drogą też brony :P) znalazł opiekuna, to każdy znajdzie :'D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pierwszej Fancie byłam z matką, na drugiej z ciotką, a na trzeciej z kolegą [którym się musiałam opiekować w praktyce]. Obecnie sobie mogę jeździć sama i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Ale wiem jedno - wiek to nie problem. Wyjazd na larpa wymaga jedynie dobrych chęci. Zwłaszcza, że środowisko jest przyjazne i skore do pomocy. A strój? Da się coś sensownego znaleźć w lumpeksach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

O widzę, że jest taki temacik co prawda już na wymarciu, ale chyba można? Boo zbliża się OldTown (powiedział mi o tym kumpel), co wydaję się być baardzoo fajnym i ciekawym doświadczeniem! Chętnie bym się wybrał, może ktoś coś słyszał, był, planuje? 

OldTown to LARP kilkudniowy w klimatach POST-APO, są tam elementy ASG ale nie należy tego traktować jak typowego .. ASG, co nie oznacza, że nie ma broni białej, ależ jest ! I jest jej pełno! Obowiązkowe są stroje, ogólnie ma się wolną ręke co do wykreowania swojej postaci i przynależności do frakcji : ) ~Info z tego co czytałem, zebrałem myśli i napisałem, jeśli ktoś był niech mnie poprawi.

Edytowano przez Ciastek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...