Skocz do zawartości

[Konkurs!] Działowy obrazek!


Lyka Kimba

Recommended Posts

 Pinkamena postanowiła zorganizować nowy konkurs! Jaki? A taki, że jak sama nazwa wskazuje na obrazek działowy! Jak już wiadomo jestem jej nowym opiekunem, i trzeba trochę w obrazku pozmieniać, prawda? Zasady proste, ale zakaz prac gore/r34, takie prace będą usuwane i nie brane pod uwagę. Każdy uczestnik ma wykonać tylko JEDNĄ pracę, trzeba także pamiętac, że na obrazku muszą znajdować się trzy napisy, dwóch avatarów i regenta. Mnie, DiscorsBass i Baffiling. Nagrodami będą wyróżnienia, czyli te małe ikonki ^^. Termin wysyłania prac - 16.02 do 26.02, Czyli macie aż 10 dni. Nie zostaje mi nic innego jak życzyć powodzenia!

happy_pinkamena_by_99xua-d5f1xg3.png

 

 

 

 

 

 

Ps. Prace umieszczamy w spoilerach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się. A może być w technice tradycyjnej, czy musi być digital?

Obojętnie, ważne żeby było ładnie :D

Zobaczę co da się zrobić. Ale mam nadzieje, że uda się.

Życzę pozostałym powodzenia...

Ps. Jak wielkie mają być te napisy ? Wystarczą małe koło parafki ?

Tylko żeby nie były za małe ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej się ośmieszę. A tak w ogóle, mogłabyś zmienić czcionkę, gdyż muszę trochę się powysilać, by coś przeczytać. Rozumiem, jesteś avatarem i w ogóle, ale nawet avatarowie używają normalnego kształutu liter. Pogrób tekst i będzie dobrze. Oczywiście to tylko moja uwaga:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to aby na pewno fair w stosunku do osób które same rysowały? Jakby nie patrzeć to po prostu przywłaszczenie sobie cudzej pracy, a to raczej nie powinno być tolerowane. Taka moja opinia.

Szczerze mówiąc to popieram. Wzięcie tła wklejenie vectora i dodanie paru efektów nie wymaga tyle pracy co zrobienie własnoręczne ( ja poświęciłam nad moją pracą ok. 4 h ).  Po za tym wkład w pracę jest wtedy inny. Montowanie to tak jakby dodanie dodatków do połączonych dzieł, a rysowanie to utworzenie czegoś własnego, przedstawienie własnej koncepcji, cząstka siebie na papierze, lub monitorze.

Edytowano przez AppleDash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wrzucić dużo później, ale jakoś nie chce mi się czekać. No i znając moją pamięć mógłbym zapomnieć.

Skoro DB powiedział, iż można korzystać z wektorów to użyłem znaczka Pinkie i twarzy balonika z odcinka "Powrót do Harmonii".

cLxnMmd.png

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wrzucić dużo później, ale jakoś nie chce mi się czekać. No i znając moją pamięć mógłbym zapomnieć.

Skoro DB powiedział, iż można korzystać z wektorów to użyłem znaczka Pinkie i twarzy balonika z odcinka "Powrót do Harmonii".

cLxnMmd.png

Teraz wiemy kto wygra ;_;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiemy kto wygra ;_;

Nic nie jest pewne, zwłaszcza, że do końca zostało naprawdę dużo czasu, a na forum jest kilka osób które na prawdę mają talent do tego typu rzeczy. Poza tym Twoja praca także jest bardzo ładna.

Życzę powodzenia ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten.. no... nie chcę się czepiać, ale na wszystkich pracach widnieje nick "Lyka", a tu zmieniłaś nick na Swifty..

Pytałem wczoraj DiscorsBassa. Nie będzie to brane pod uwagę podczas oceniania pracy. Można zmienić jeśli się chce, ale nie trzeba.

Edytowano przez GoForGold
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...