Skocz do zawartości

Moonbase Alpha


Downdraught

Recommended Posts

"Moonbase Alpha" jest to gra wydana przez "NASA" na platformie Steam. Jej gatunek to między innymi strategia, przygoda i symulacja.

Celem jest naprawa uszkodzonej stacji kosmicznej.

 

Gra posiada możliwość kooperacji, głównie z tego powodu piszę ten temat :)

Wraz z Nawiasem zbieramy grupę. Lista chętnych:

- Darek112

- Nawias

- Destroid.Brony

- Mitnick z Bogdańca

 

Link do strony gry: http://store.steampowered.com/app/39000/

Edytowano przez Downdraught
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Hostem będę ja albo Downdraught, ja na przykład takiego problemu nie mam i obecnie testujemy jego połączenie. Zalecam też dołączenie do mojej grupy Steam: Cartophel. Łatwiej będzie nam się skomunikować, ewentualnie zapuszczę jakiego eventa :D

 

UPDATE

Cos się rypie. Ja nie mam routera i nic z portami nie muszę robić, bo mam otwarte zewnętrzne IP, mimo to Downdraught nie może dołączyć...

No nic, rozwiążemy problem do niedzieli :)

Edytowano przez Nawias
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna rzecz. Ja nie mam routera, porty nie powinny sprawiać problemów, mam zewnętrzne IP. A jednak MBA dziwnie korzysta chyba nie z tej karty sieciowej na której mam połączenie z internetem, tak myślę (mam jedną ze złączem Ethernet, a drugą Wi-Fi do udostępniania).

Jeszcze dziwniejsza rzecz: przez godzinę znikły wszystkie serwery publiczne. Najpierw próbowałem postawić serwer w grze,a potem dedykowany, a po tej drugiej próbie ani mi, ani Downdraughtowi nie pojawiały się one w przeglądarce. Czyżby wczoraj padł im Master Server?

 

@EDIT

Dziś będę co chwila stawiał do wieczora serwer o nazwie MLPPolska bez hasła. Proszę kogoś o sprawdzenie czy widać na liście.

Edytowano przez Nawias
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, dziś o 21:30 stawiam dedyka. Zaraz dam IP. Błagam, wejdźcie, będzie wiadomo czy da się, bo na dedykowanym widać wyraźnie moje zewnętrzne IP.

 

@EDIT

Testy już nie są wymagane. Znalazłem błąd, usunąłem go, po czym serwer wystartował i.... ludzie zaczęli widzieć go w lobby. Połączyło się kilku zupełnie obcych gostków. To oznacza jedno...

To jeden mały krok dla Nawiasa, ale wielki skok dla gamingu MLPPolska :D Serwer będzie mógł bez problemu startować jak tylko mi się zachce :D

Edytowano przez Nawias
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo serwer nie stoi xD Będzie dziś o 17, jak było ustalone.

Zresztą nigdzie nie pisałem że będzie o jedenastej. Mówiłem że o 21:30, ale te testy odwołałem bo znalazłem sam powód błędu. Mimo że to dedyk, nie stoi 24/7 bo jest hostowany na moim sprzęcie.

Edytowano przez Nawias
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...