Skocz do zawartości

Moonbase Alpha


Downdraught

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Dołączyła do naszej załogi ochotniczka - harcerka ZHR, którą wyrzucili z ZZ-u za umyślne podpalenie druhny na kominku.

W związku z tym pragnę oznajmić, że możemy ustalić datę misji! Jednak zajmę się tym jutro, teraz jestem trochę zbyt zmęczony na myślenie.

@UP

Misja nie ma związku z Litwą. Lecimy statkiem przypominającym te z NASA na rozkaz Władczyni Nocnej Equestrii w Chwale Rządzącej Jej Wysokości Księżniczki Luny.

Jednak miło słyszeć że mamy tu tak gorliwego patriotę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh pomieszanie to mało powiedziane ;p W ZHP jestem już 5 lat i wiem że ludzie się są dziwni ale to jacy są u mnie w szczepie to przechodzi ludzkie pojęcie :> Połowę bym wywalił a resztę cofnąłbym do zuchów xD A co do mojej drużyny to tam jako przyboczny sam umiem ogarnąć temat i mamy własne zasady.

P.S: A co do Moonbase to kiedy następny raz się spotykacie? To bym przyszedł na 100% bo mam już spokój w Techu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Siostra mi opowiadała, jak na wakacjach byli przez 2 tygodnie w górach. Pod koniec pewien męski zastęp ZHP zabrał "naszym" nie tylko proporzec, ale ukradł osobiste rzeczy i powiesił je pod mostem. Parę z tych rzeczy po prostu popłynęło.

Wątpię, żeby tak miały wyglądać harcerskie nieszkodliwe zabawy. Najlepsze jest to, że ów zastęp złodziei nie został w żaden sposób ukarany.

 

A co do wylotu to jeszcze nie wiem. Prawdopodobnie następna misja będzie misją tylko i wyłącznie kontrolną. Będziemy też testować nowe zaklęcia zamieniające Pył Księżycowy  w potrzebne stacjom narzędzia i przedmioty, a nawet pojazdy. Spróbujemy też wystartować pierwszy na Księżycu jetpack i moduł dematerializacji cząsteczek.

Księżniczka oczekuje od nas jak najlepszych wyników.

Tymczasem sporządzam raport z ostatniej misji, a trochę to trwa. Było niezłe zamieszanie, parę osób się pogubiło ale na szczęście łaziki zwiadowcze odnalazły wyczerpanych astronautów.

Dlatego też na zdjęciu z ukończenia misji nie ma wszystkich, którzy w niej uczestniczyli.

Owe zdjęcie postaram się zamieścić po tym, jak je spreparuję wywołam.

Edytowano przez Nawias
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, chętnie wyruszyłbym na misję pod skrzydłem tegoż programu kosmicznego, ale hajsów brak. MBA ma to do siebie że jest za ogólnodostępne. Niemniej jednak jeśli tak zachwalasz, to postaram się złapać przecenę.
Moglibyśmy też pomyśleć nad misją w kosmos w Garry's Modzie, jeśli wszyscy go mają ofc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...