Skocz do zawartości

Twój rodzaj kucyka


Lorie

Recommended Posts

Po dłuższym zastanowieniu... nie wiem, co do mnie pasuje. Nie przepadam za magią, sportowcem nie jestem, a i lęk wysokości mam... Jestem niemal pewna, że kuc ziemny albo pegaz. Musiałabym się jednak stać kucykiem, by uzyskać pewność.

Link do komentarza

Dawaj ziemnego, możemy mieszkać koło siebie.

U, w sumie niezły pomysł. Z resztą, i tak najpewniej byłam ziemnym. xD Sądząc po lęku wysokości i niechęci do magii, to raczej jest oczywiste. Chociaż pegaz to też kusząca opcja, lecz... nie ważne. Gdybym była kucykiem to bym wiedziała(w sumie to w snach nie jeden raz byłam kucykiem, ziemnym). Ech, gdyby tu się pojawił jakiś eliksir ponifikacyjny... ale ok, nie będę już off-top'ować. Ani pisać ściany tekstu. xD

Link do komentarza

U, w sumie niezły pomysł. Z resztą, i tak najpewniej byłam ziemnym. xD Sądząc po lęku wysokości i niechęci do magii, to raczej jest oczywiste. Chociaż pegaz to też kusząca opcja, lecz... nie ważne. Gdybym była kucykiem to bym wiedziała(w sumie to w snach nie jeden raz byłam kucykiem, ziemnym). Ech, gdyby tu się pojawił jakiś eliksir ponifikacyjny... ale ok, nie będę już off-top'ować. Ani pisać ściany tekstu. xD

A ja jeszcze na ostatni offtop sobie pozwolę. Czy ja dobrze słyszę? PONIFIKACJA?! To zdrada!

Link do komentarza

A ja jeszcze na ostatni offtop sobie pozwolę. Czy ja dobrze słyszę? PONIFIKACJA?! To zdrada!

Cóż, bo ja wiem? I tak pewnie ponifikacja jest niemożliwa. Szkoda. Przynajmniej we śnie mogę być kucykiem. ^^

Dobra, to na tyle off-top'owania, przepraszam. ^^"

Link do komentarza

Ja jestem typem ziemnego kucyka lubię magię ale róg do mnie nie pasuje wolę rozwiązywać sprawy na własną rękę,wolę,słuchać muzyki przeze mnie miksowanej wkrótce zaprezentuję siebie jako kuca i wtedy dokładniej porozmawiamy kim chciałbym się stać :)

Link do komentarza

Nieśmiertelność? To mogłoby być bardzo przykre... Nie, nie chciałabym być alicornem. Najprawdopodobniej byłabym pegazem.

Nieśmiertelność, :crazy:to faktycznie też nie dla mnie. Lubię latać więc byłabym różowym pegazem. Dlaczego różowym? Uwielbiam ten kolor.

A właśnie jak myślicie, kucyki mają własne niebo?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...