Skocz do zawartości

Twój rodzaj kucyka


Lorie

Recommended Posts

Generalnie rasa, która najbardziej mi się podoba to unicorny (ba... nawet mój OC jest unicornem). A dlaczego? Głównie przez magię, zawsze we wszelkim rodzaju Role Playu lubiłem grać czarodziejem lub kimś innym z umiejętnościami magicznymi i tak mi już zostało :v

Link do komentarza

No cóż, widziałbym siebie jako alicorna.

Ale jeśli nie można i miałbym wybierać między pegazem a jednorożcem to raczej wybrałbym jednorożca.

Co prawda lubię latanie, ale chodzenie po chmurach dla mnie to jak jeżdżenie tramwajem na Potulickiej (jak ktoś ze Sz-n to zrozumie aluzje :D)

Link do komentarza

"Friendship is Magic" nie, Wings, nie, Harvest. Magic! :D

Nie jestem rasistą, ale jednorożec najbardziej do mnie przemawia.

Ale każda rasa, ma coś w sobie kuszącego, pegazy mają skrzydła (faaajnie byłoby mieć skrzydła) a ziemskie kucyki... Jak dla mnie one muszą być dużo bardziej ogarnięte i bardziej pomysłowe, gdyż muszą sobie radzić bez magii i bez skrzydeł i im to wychodzi.

A pegazy może i są szybsze, ale wystarczy złapać je magią za ogon i natychmiast zatrzymują się w powietrzu. Buahahaha!

Link do komentarza
"Friendship is Magic" nie, Wings, nie, Harvest. Magic! :D

Nie jestem rasistą, ale jednorożec najbardziej do mnie przemawia.

Ale każda rasa, ma coś w sobie kuszącego, pegazy mają skrzydła (faaajnie byłoby mieć skrzydła) a ziemskie kucyki... Jak dla mnie one muszą być dużo bardziej ogarnięte i bardziej pomysłowe, gdyż muszą sobie radzić bez magii i bez skrzydeł i im to wychodzi.

A pegazy może i są szybsze, ale wystarczy złapać je magią za ogon i natychmiast zatrzymują się w powietrzu. Buahahaha!

Też prawda. Ale co zrobić z takim puchatym ? Bo ja bym go przytulił :hug2:

Link do komentarza

Jednorożca.

Jednorożec może zrobić wszystko magią (jeśli ma ją w opanowaniu i zna się na niej np.: jak Twi).

Więc na pewno jednoróg. :pinkiegug: :gummy1:


Jednorożca.

Jednorożec może zrobić wszystko magią (jeśli ma ją w opanowaniu i zna się na niej np.: jak Twi).

Więc na pewno jednoróg. :pinkiehug::gummy1:

Link do komentarza

Po co wybierać pegaza? W każdej chwili jednoróg może sobie skrzydła wyczarować.

To nie o to chodzi, żeby móc jak najwięcej (wtedy najlepiej alicorn :3). Po prostu niektórzy czują, że do nich pegaz najbardziej pasuje i nie potrzebują magii do szczęścia.

Link do komentarza

Kurcze trudne pytanie........ Zastanawiał bym się nad pegazem a jednorożcem bo z Jednej strony latanie a z drugiej magia ale chyba wybrałbym pegaza :pinkie2:

Wcześniej ktoś napisał że można sobie skrzydła wyczarować a co z dochodzeniem po chmurach to też ważne

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...