Skocz do zawartości

Twój rodzaj kucyka


Lorie

Recommended Posts

Ankieta nie będzie mieć sensu tak samo jak póki co ten temat, bo nikt nie rozważa za i przeciw tylko mówi, że chce to bo tamto. Można dać listę albo epicką ścianę tekstu z istotnymi cechami ras, ale i tak nikt jej nie przeczyta. Bo po co? Wszyscy są tu, żeby pisać, a nie żeby myśleć.

To nie jest tak, ze nikt nie przeczyta tej listy. Tylko trzeba by ją zrobić wspólnie, a jak jedna osoba napisze to zawsze coś może przy tym pominąć. Wtedy inna osoba przedstawia to co tamta pominęła. Potem każdy znowu pisze jakie plusy widzie w danym rodzaju kucyka.

Link do komentarza

To nie jest tak, ze nikt nie przeczyta tej listy. Tylko trzeba by ją zrobić wspólnie, a jak jedna osoba napisze to zawsze coś może przy tym pominąć. Wtedy inna osoba przedstawia to co tamta pominęła. Potem każdy znowu pisze jakie plusy widzie w danym rodzaju kucyka.

Zgadzam się. I prosiłam, żebyście mi powiedzieli co pominęłam, ale inni oczywiście swoje.

Link do komentarza

Mój wybór kłóci się z Jednorożcem a Pegazem a to z wielu powodów: Jednorożec - magiczna postać, rzucająca zaklęcia, potrafi przenosić przedmioty za pomocą telekinezy, transmutować i nawet latać po stworzeniu sobie skrzydeł. Lecz jedna rzecz która mnie drażni u jednorożców, nie wiem skąd to się wzięło ale tak patrząc na fikcje stworzone przez fanów - ich arogancja, wyższość nad innymi... patrząc na serię - Fancy Pants, Shining Armor, Blueblood i inne jednorożce jak taka Rarity(kochana i tak jesteś wspaniała) nie wydają się być... zbyt szlacheckie? Takie mam widzenie albowiem jestem sam pisarzem i w moich powiastkach, nie koniecznie o MLP, czarodzieje zawsze stali wyżej od innych z powodów mocy jaką posiadali. Jednak uważam że jednorożec jest mniej wytrzymały od takiego Pegaza. Ale jak mówiłem: To rasa zbyt delikatna, zbyt krucha i zbyt szlachecka. Jedyne co mi się widzi to magia... potężna magia. Pegaz - cóż tu dużo mówiąc, mam skrzydła i latam gdzie chcę, wykonuje wariackie akrobacje w powietrzu, skrzydła mam potężne(bo kto potrafi robić pompki na skrzydłach?. Pegaz to także wojownik, potężny i honorowy, także uważam że mają w sobie pewną magię. Spójrzmy na sytuację Rainbow Dash i jej Sonic Rainboom. Przecież to też są czary! Czy tam nawet znów Hurricane Fluttershy jak stworzyli to tornado. Te skrzydła są niczym broń, źródło ich siły, szybkości oraz swoisty katalizator magiczny jak róg u jednorożców. I ta wolność tak... latać to być wolnym. A spanie sobie na chmurce? Wprost świetna sprawa... parę też razy widziałem obraz pegaza ale o czterech albo nawet sześciu skrzydłach, niezła mieszanka :3 tak anielsko. Alicorny - Ech dylemat...ktoś tu wspomniał o człowieku który staje się Alicornem. Cóż można by rzec że ta rasa jest potężna jak jasny gwint. Ale także wspomniane zostało o Cadance. Skoro Alicorny to Celestia i Luna, niczym Boskie Siostry, nieśmiertelne i tak dalej. To skąd się wzięła nasza panna od miłości? A nie przepraszam Pani! Ona jest już żonata :3 Alicorn Alicornem ale jak patrzyłem na moc Celestii... skoro Chrysalis pokonała najpotężniejszą pośród kucyków, to do jasnej cholery jakim cudem pokonał ją Mini Alicorn(Cadance) oraz Shining Armor... to może już nie ten temat ale tak czy owak muszę to powiedzieć: Alicorny... nie są w cale tak potężne... Dla mnie: zostały uznane za boskie z powodu ich posiadania zarówno skrzydeł i rogów... nic poza tym. Mój wybór pada na: PEGAZ! Widzę się odzianego w złotą bądź czarną płytową zbroję, nawet ze zbrojonymi wielkimi skrzydłami by móc zarówno chronić swoich bliskich oraz powstrzymać każdego wroga. Móc latać i szybko atakować. Spać na chmurach i obserwować z wysokości wszystko co się dzieje. A poza tym... czy ja wspomniałem o pompkach na skrzydłach? HAHAHA! To jest najbardziej epicka umiejętność! Się rozpisałem...

Link do komentarza

Alicorn Alicornem ale jak patrzyłem na moc Celestii... skoro Chrysalis pokonała najpotężniejszą pośród kucyków, to do jasnej cholery jakim cudem pokonał ją Mini Alicorn(Cadance) oraz Shining Armor...

Chrysalis była w komfortowej sytuacji gdyż jej moc wzrosła do ogromnych rozmiarów przez miłość, którą wysysała z Shining Armor. Uczucie Cadance i Shinig Armor okazało się tak głębokie, że pokonało upiorną klacz - bardzo znany i często powtarzany morał - miłość pokona wszystko, obojętnie kim jesteś. Miłość to potężna, niepokonana moc i siła :P :heart:

Link do komentarza

Ulubiony rodzaj kucyka? Jednorożec. Jestem (w miarę)inteligentny (co w dzisiejszych czasach jest rzadkie jak nie wiem co) i ogólnie od młodego w RPG'ach brałem maga:D. Ale ogólnie chciałbym czarować gdyż lubię wiedzieć, że potrafię nagiąć prawa fizyki, zrobić coś co normalnie jest niemożliwe.

Link do komentarza

Ulubiony rodzaj kucyka? Jednorożec. Jestem (w miarę)inteligentny (co w dzisiejszych czasach jest rzadkie jak nie wiem co) i ogólnie od młodego w RPG'ach brałem maga:D. Ale ogólnie chciałbym czarować gdyż lubię wiedzieć, że potrafię nagiąć prawa fizyki, zrobić coś co normalnie jest niemożliwe.

Mam dokładnie takie same zdanie, a w dodatku było pokazane, że jednorożec umie wyczarować skrzydła, więc... :D

Link do komentarza

Mam dokładnie takie same zdanie, a w dodatku było pokazane, że jednorożec umie wyczarować skrzydła, więc... :D

Jesli chodzi o skrzydla Rarity w "sonic rainboom" to byly zbyt kruche i spalily sie na sloncu Pegaz to typ ktory wybieram dla siebie (zawsze chodze z glowa w chmurach) :derp2:

Link do komentarza

Ja chciała bym być jednorożcem :D Wkładasz na początek trochę wysiłku w naukę zaklęć lewitujących i to ci starczy na całe życie. Nie chcę być ani ziemnym kucykiem ani pegazem bo one muszą harować fizycznie. Co do Alicornów to jest ich i tak za dużo (o Cadence za dużo).

Link do komentarza

Mam totalnie dziwne zdanie: Jednorożec - cóż wiedza magiczna jest interesująca ale posiadanie jej nie jest tylko czymś dobrym, może ona uratować twoich ciebie twych bliskich ale może i ona równie dobrze ich skrzywdzić, co do tego jak ona może zniszczyć ciebie? Jeśli wiesz o niej dużo możesz popaść w chciwość i chcieć jej jeszcze więcej w końcu to cie zniszczy. Pegaz - latanie, wojownicza natura to ciekawe. Co do wolności hmmm nie do końca się z tym zgadzam, latanie może nam dać tylko złudzenie wolności gdyż jest to coś nieosiągalnego ponieważ zawsze coś będzie nas ograniczać. Kuc ziemny - wytrzymałe i mogą być równie silne co pegazy lecz są bez skrzydeł czy rogu jak jednorożce, magia hmmm według mnie każda istota posiada moc magiczną tylko nie każda potrafi się nią posługiwać. Alicorn - bóstwa hmm nie zgadzam się raczej postrzegam ich jako rodzina królewska rządząca w Equestrii, co do pokonania Celestii przez Chrysalis, królowa changelingów była naładowana mocą miłości Cadence do Shining Armora (która jak wiemy była wielka) więc była w stanie pokonać naszą miłościwą księżniczkę. Więc? Jednorożec, panowanie nad sobą i swoimi żądzami to ciężkie zadanie i byłoby to dla mnie dobrą zapłątą gdybym znalazł się w Equestrii.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...