Skocz do zawartości

Twój rodzaj kucyka


Lorie

Recommended Posts

Gość CherryGrove

Ja bym chciał najbardziej być pegazem ale nie podoba mi się Cloudsdale więc raczej zwykłym ziemnym kucykiem, no chyba, że pegazy nie muszą tam mieszkać. A od magii są inni, bardziej jajogłowi ;)

Link do komentarza

Kucyk...więc nie changeling, gryf czy draconequus, a szkoda. Być gryfem jak Gilda i Gustave czy też draconequusem jak Discord to byłby czad!:discord: Jako kucyk to najpewniej jednorożec, bo daje możliwości. Ziemny sam z siebie nic nie ma, a pegaz to skrzydełka i też szału nie ma. Jednorożec zaś może magią nadrobić większość wad anatomicznych. Jak potrzeba to zrobi sobie skrzydełka (delikatne i na czas, ale po co komu cały czas one?), poprzenosi sobie przedmioty bez użycia siły fizycznej i popisze się bajeranckimi czarami. :tempt: Jedyny minus jest taki, że utrata rogu zapewne oznacza utratę zdolności magicznych(plus zapewnia długotrwałą agonię, bo to jednak jest narząd powiązany z mózgiem :twitch:), a że wygląda na dość delikatny to jest i podatny na uszkodzenia. Jeśli chociaż połowa z tych rzeczy to prawda, to utrata tego cudeńka plasuje okaleczonego jednorożca niżej od zwykłego kuca.

Link do komentarza

Pegaz. Magia kusi, strasznie wręcz, ale latanie... Miło jest czarować, przenosić przedmioty siłą umysłu, ale latanie i to uczucie nieograniczonej wolności bezsprzecznie u mnie wygrywa. ^^ Poza tym, mieszkanie w chmurach! Nie trzeba płacić podatku! Chyba, że jest możliwość lewitacji lub stworzenia mechanicznych skrzydeł, zdecydowanie jednorożec.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...