Skocz do zawartości

[Dyskusja] Kiedy i w jaki sposób CMC zdobędą swoje znaczki?


Imeshovy

Recommended Posts

Witajcie kochani!  :sweetie:

 

Ostatnio przyszedł mi do głowy pewien temat, który chciałbym z Wami przedyskutować. Jak wiadomo nasze dzielne członkinie Znaczkowej Ligi wciąż się starają zrealizować swoje najskrytsze marzenie, jakim jest własny znaczek talentu. Dlatego moje pytanie: jak myślicie, kiedy Apple Bloom, Babs Seed, Scootaloo i Sweetie Belle osiągną swój cel? Zastanawia mnie również w jakich okolicznościach to nastąpi. Dlatego zapraszam do burzy mózgów. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?  :RAevk:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda z nich dostanie najpewniej to w czym jest najlepsza nie próbując tego. 

Sweetie Belle ze śpiewu 

Scootaloo z jazdy na skuterze 

A AppleBloom coś pewnie z jabłkami... 

Mniej więcej jakoś tak, ale gdy już je zdobędą nie będzie co oglądać i czym się zachwycać ^^ 

Niech tak zostanie do ostatniego sezonu, pewnie wszystko będzie się działo w ostatnim odcinku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odcinku  w którym CMC dają występ Applebloom na początku proponuje, by ona zajęła się dekoracjami, Sweetie Belle śpiewem a Scotaloo akrobatyką. Ten pomysł został szybko rozmyty, bo każda chciała się zajmować czymś innym. Myślę, że ich Cutie Marki będą miały związek z jej początkowymi planami, a gdyby przystały wtedy na ten pomysł to każda by mogła zdobyć CM dużo wcześniej. A co do tego kiedy je zdobędą, pewnie będzie to pod koniec ostatniego sezonu, ponieważ jest to zbyt dobry wątek poboczny bo go kończyć wcześniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arey ma pewnie rację, że :cmc: zdobędzie znaczki w ostatnim sezonie, ale jak ? Pewnie :sweetie: przełamie swoją tremę do występów i coś zaśpiewa dla klasy lub mieszkańców, :spin: np popsuje szopę, ale jakoś potem naprawi i odpicuje tak, że szczęka opadnie , a :scootaloo: zrobi pewnie jakąś naprawdę trudną akrobację na skuterku, ale najważniejsze, że sobie uświadomią w końcu w czym dobre, bo, żeby znaczek się pojawił, to kucyk musi sobie uświadomić w czym jest dobry

Edytowano przez Komfiturka Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę urozmaicimy dyskusję :evilshy:

 

A bralibyście może pod uwagę kilka ciekawych faktów takich jak:

 

1. Nasze ukochane bohaterki po prostu nie zdobędą znaczków, będą forever blank flanks, będzie jeden wielki smutek, rozpacz, weltschmerz,

2. U CMC pojawią się cutie marks, lecz np. w połowie sezonu.

3. Jw. lecz będzie to już TEN sezon.

 

Przypominam, że serial będzie trochę trwał (w końcu nie zabija się kury, która znosi złote jaja  :RAevk: ). Naszła mi do głowy też pewna myśl. Jak uważacie, czy cała czwórka (Babs Seed też jest w CMC, nie pomijajmy jej c: ) zdobędą swoje upragnione znaczki w jednym odcinku, czy po prostu pozostanie to "pociachane"?

 

Czekam na Wasze propozycje  :sweetie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że moment zdobycia, przez :cmc: znaczków zostanie "rozciągnięty" na kilka epizodów (opcji 1 nie borę pd uwagę, bo inaczej odcinek z konkursem talentów nie ma sensu). Co do 2 opcji wydaje się najbardziej prawdopodobna, oczywiście ze względów komercyjnych, aby zebrać ostatnie jajeczka ( Sezon 5 jak na razie figuruje jako ostatni, ale po cichu liczę na 6 sezon, bo wszytko co stworzyła Lauren Faust kończy się na 6 sezonie). Opcji 3 nie wykluczam bo w tym tygodniu ma być odcinek :twilight: i :cmc:, więc może znaczki wyjdą za pomoc dla naszej fioletowej mądrali (nie wykluczam Babs, ale coś twórcy ją odstawili co mi zupełnie nie leży)

Edytowano przez Wołchw Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Moje rozmyślenia na ten temat;

 

- Scoot: to wiadomo, jakiś znaczek związny z akrobatyką na skuterze ;p

 Opis sytuacji w której Scoot dostaje znaczek:

 

 Ciepły poranek i gorące słońce paliło lekko sierść małej Scootaloo, a ona paliła się do tego aby zrobić coś niesamowitego. Na małej polanie przygotowała pełno różnego rodzaju rampy i inne tego typu ciekawe rzeczy,i porozstawiała je umiejętnie według swojego przemyślanego planu, który miał zachycić Rainbow Dash. Mała pomarańczowa klacz zaprosiła RD na tę małą polane i miała nadzieje, że dobrze wypadnie przed swoją faworytką.

 

 

 Dash przyszła i usiadła na trawie, a Scoot ją przywitała i powiedziała, że ma się przygotować na występ. Mała klacz denerwowała się, ale była dobrej nadziei. Scootaloo wzięła swój skuterek i załorzyła swój kask, - raz się żyje - powiedziała do siebie Scoot, i ruszyła.

Wjechała na rampe i przeleciała nad stertą desek robiąc obrót o 360º ,i wylądowała na następnych deskach robiąc grinda i lądując na trawie, od razu ruszyła w stronę następnej rampy. Wjechała na nią odrywając przednie kółko o kilka centymetrów, i zrobiła w locie backflipa i znowu wylądowała na trawie i przyspieszyła machając swoimi małymi skrzydełkami i odrazu wjeżdżając na ostatnią rampe, na której zrobiła frontflipa, wyskakując na końcu z skuterka i lądując w poduszkach, podobnie jak jej skuter.

 

 Rainbow Dash siedziała z wytrzeszczonymi gałami patrząc na małą Scootaloo. Mała klacz stała na poduszkach ze wzniesionymi do góry kopytami i dysząc ciężko, ale z wielkim uśmiechem na ustach. RD podeszła no niej, a ona stanęła na cztery kopyta, i patrzała w jej piękne, różowe tenczówki.

- To było niesamowite Scoot! - powiedziała Błękitna klacz.

- Czyli podobało ci się? - spytała Scootaloo

- Jasne, że tak! Nie sądziłam, że jesteś aż tak cool, i że tak umi... - przerwała w pół słowa patrząc z jeszcze większym podekscytowaniem na bok małej klaczy.

- Scootaloo, popatrz na swój bok. - powiedziała uśmiechając się przyjaźnie.

Mała klacz po paru sekundach zajarzyła oco chodzi, zajrzała na swój bok i zobaczyła coś, czego się nie spodziewała...

 Dostała swój uroczy znaczek! Cieszyła się jak nigdy dotąd i skakała w tą i w tamtą stronę, przez cały czas patrząc na swój znaczek. Przedstawiał on pędzący skuter, o czym świadczyły kreski za skuterem. Był to najszczęśliwszy i najbardziej pamiętny dzień w jej życiu.

 

To moje pierwsze "coś" (mam na myśli wypowiedź pisemną, w formie opowiadania) zawsze takie cosie pisałem z obowiązku np. w szkole :giggle: Więc wiem, że będzie pewnie wiele błędów itp. Przyjmę każdą krytyke ;)

 

Opisy Sweety i Apple Boom... nie jestem w stane, ze względu na umejętności ;d

Edytowano przez JakubPonyStep
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Kiedy one przygo towywały sie do konkursu talentów scootaloo pokazała applebloom jak robi się pirłet więc myślę że scotaloo będzie miała coś z tańcem i akrobacją sweety belle pokazała wtedy scotaloo jak może zaśpiewać i ogólnie ma piękny głos więc ona będzie miała coś ze śpiewaniem natomiast apple bloom udnowiła pięknie domek i potrafi dekorowac więc nie będzie miała żadnego jabłka tylko coś związane z dekorowaniem odnawianiem itp.bNa konkursie talentów pokazały swoje talenty tylkoapple bloom pokazała za scotaloo scotloo za sweety belle a sweety belle za apple bloom bo wszystkie wstydziły się pokazać swój talent wolały pokazać talent przyjaciółki. Pewnie się domyśliliście że kocham pinkie pie mam ją na tapecie jej figurki  miskę itp. mam 12 lat ale ona jest taka sweetaśna :pinkie4thwall::pinkie4::pinkie::pinkie2::pinkie3::ist::pinkiehappy::pinkiep::pbpt::pinkieo::ppshrug::ivXRI:

 

P.S. Możliwe że źle napisalam imiona kucyków oprócz pinkie pie jak źle to sorry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio natknąłem się na takowy obrazek:

upaze5as.jpg

I myślę, że taki spin-off byłby najlepszą formą ukazania zdobycia znaczków przez ligę.

Mogliby też wsadzić jakiś dwu-trzyodcinkowiec, ale w środku sezonu bo jakoś na początku/końcu tego nie widzę.

Sent from my Xperia SP using Tapatalk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Moim zdaniem Apple Bloom dostanie jabłko (bo z rodziny apple) z pędzelkiem! :giggle: Namaluje, utworzy coś pięknego (oczywiście przy kucykach) i tak wyjdzie jej znaczek! :NjdaT:  Sweetie Belle oczywiście śpiew. Pięknie śpiewa i pisze piosenki! Wystąpi przed publicznością ze strachem , lecz odważy się i tak oto może jej wyjść serduszko z pięciolinią i z nutką! :twilight2: Scootalo , wiadomka skuterek! :giggle: Lecz może mieć jakieś kólko napędzane prędkośćią! :kUzFl:  Zrobi jakiś super występ i tak oto znaczek swój już ma!  :NjdaT: A Babs... nie wiadomo w czym jest dobra ,ale słyszałam o jakiejś kropelce brązowej! :rarity4:   A wogóle najpierw ją do cmc wrzucają a później do serialu wogóle jej nie pokazują! poprostu odrzucili! :twiface:  :twiflank:  Albo zawsze , albo nigdy!  :hmpf:

 

 

250305__safe_twilight-sparkle_animated_e

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...