Skocz do zawartości

Podwójne Nozdrza Alikornów


Recommended Posts

503306__safe_princess+luna_screencap_luna+eclipsed.png

''Chyba wiecie, co musicie zrobić żebym znowu się nie zmieniła w NMM...Moje nozdrza już czekają na całusy od fanów!''

img-2138778-1-Princess_Celestia_begins_to_speak_to_Nightmare_Moon_S4E2.png

''Luno, proszę cię, nie wściekaj się tylko pocałuj mnie w nozdrza!''

Edytowano przez Draques
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Request od paru anonimowych ludziów ....muszę Ciebie zmartwić kolego ,ale ludzie nie biorą na poważnie tego tematu. 1979702_624178244298615_1972936451_n.jpg

 

Fajny obrazek!

 

Ale ludzie, Andrzej Grabowski nie mieszka w kamienicy i nie pije piwa cały dzień. Rowan Atkinson nie rozmawia z pluszakami i zamyka samochód na kłódkę. A ja, Kemotx, zauważyłem coś uroczego w serialu i chciałem dać żartobliwe podpiski. Ja nie heiluję codziennie do nozdrzy Celestii, mam swoję życie i moja jedyna obsesja związana z kucami to marzenie o wirtualnej Equestrii. Niech ludzie się śmieją - Uszatce się podobało i wielu ludziom też. Ten żart ze strojem pielęgniarki podchodził pod Molestię, a nie jakiś mój fetysz który gdybym go miał byłby moją prywatną sprawą. Tak, jeśli w wirtualnej Equestrii spotkam Celestię, pocałuję ją w nozdrza - ale teraz mam maturę na karku.

 

Reasumując - zainteresowanie to nie obsesja, nawet jak to tak wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie fetysz jak fetysz. Nie czuję go zupełnie i dlatego miałem tu nic nie pisać, ale z drugiej strony przecież na razie i ten temat i ten fetysz są zupełnie nieszkodliwe. I dopóki według moderacji nie łamie w żaden sposób regulaminu to niech sobie te obrazki wstawia.

A poza tym wolę gościa z fetyszem do nosów niż gościa z fetyszem do clopfików. I tak bym to podsumował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Princess_Celestia_%22a_wonderful_reminde

 

Podobno Kurt Cobain zabił się po tym, jak odbył podróż w czasie do 2014 roku. Nie chodziło mu o widok młodzieży bez przyszłości i aspiracji, ale o widok Celestii bez jednego nozdrza. Uczcijmy to minutą ciszy.

Edytowano przez Kemotx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejtery się zleciały. Jak zwykle. Proponuję takie rozwiązanie: Nie podoba się wam temat? Olewacie go, nie spamicie. Jeśli natomiast macie zastrzeżenia co do wątku, zgłoście to i podajcie konkretne argumenty za jego zamknięciem. Jeśli będą wystarczająco mocne, wątek zostanie usunięty. Wylewając swoje żale "fetysz, zło, błe i niedobre" zarobicie za spam.

 

Posty nic nie wnoszące do tematu zostały usunięte.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to Putin rozpęta trzecią wojnę światową, a nie ja swoimi tematami...

Luna_talking_3_S2E04.png 

''Wiem, że statystycznie jestem ulubionym kucykiem większości Broniaków. Dlatego Kemotx obiecał mi, że od teraz będzie dawał więcej zdjęć z moimi nozdrzami. W zamian będę straszyć przeciwników podwójnych nozdrzy w ich snach!''

Edytowano przez Kemotx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co komentujecie? Autor jak widać ma gdzieś wasze opinie, które nic nie wnoszą do tematu. Taka prawda, wy macie swoje zainteresowania a inni swoje i przestańcie się czepiać chłopaka bo nikogo nie rani, ma małą chorobę, która nikomu nie przeszkadza (nozdrza) a tu już się zlatują.

 

TOPIC:

Princess Luno, możesz postraszyć mnie, bo nic mi się ostatnio nie śni :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedna rzecz, która uśmierzy gniew Princess_Luna_beautiful_eyes_S2E4.pngLuny....

 

Jedyna moja uwaga: temat jest nabijarką postów, zgodnie z zaleceniami jego twórcy("Tak więc zapraszam was do zabawy i wklejania obrazków z podwójnymi nozdrzami.") "preferowaną formą ekspresji" są tutaj obrazki, a nie rozbudowane posty, łatwo, więc zaspamować ten wątek i "bezkarnie " podbijać sobie licznik wypowiedzi.  

Edytowano przez Chikayoshi Yami
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co komentujecie? Autor jak widać ma gdzieś wasze opinie, które nic nie wnoszą do tematu. Taka prawda, wy macie swoje zainteresowania a inni swoje i przestańcie się czepiać chłopaka bo nikogo nie rani, ma małą chorobę, która nikomu nie przeszkadza (nozdrza) a tu już się zlatują.

 

TOPIC:

Princess Luno, możesz postraszyć mnie, bo nic mi się ostatnio nie śni :rainderp:

 

Nie wiem skąd taka negatywność, na angielskim forum bardzo się ludziom podobało: http://mlpforums.com/topic/62918-double-nostril-alicorns/

 

Acha, Luna przyszła cię postraszyć!

 

Rarity_face_to_face_with_Night_Mare_Moon

 

''Hmm, Dashek...podobno lubisz Rarity, więc w tym śnie się nią stałeś...''

 

Nightmare_Moon_using_magic_S1E2.png

 

''...I teraz zaczyna się twój koszmar - całuj mnie w nozdrza!''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku w ogóle nie rozumiałem tematu, bo... to normalne, że kucyki mają podwójne nozdrza, w sensie ich parę xd ale po bliższym zapoznaniu stwierdzam, iż... całkiem zabawny fetysz, bo jakby nie było jest to fetysz, mam nadzieję, że nie obsesja, bo to już by było trochę dziwne, niemniej wcale nie aż tak dziwne, jak pewne regiony... internetu, które... widziałem... oh my ;__;
 

Ja rozumiem cloppy itd. ale to... wg. mnie gruba przesada i tyle :suspicious:  Jak można "ekscytować" się nozdrzami Alikorna... :rainderp: ... widziałem różne "dziwne rzeczy" ale to bije je na głowę.

No... jak widać można, ponadto dodam... mało widziałeś, uwierz xD
Z twojej wypowiedzi wynika, że w porównaniu z tym clopy są w porządku, a tymczasem...

Jak dla mnie fetysz jak fetysz. 
[...]
A poza tym wolę gościa z fetyszem do nosów niż gościa z fetyszem do clopfików. I tak bym to podsumował.

Cóż, jak widzisz, Chudy, znajdą się i tacy z goła odmienny zdaniem... o tyle fajnie, że nie musiałem go szukać daleko, ale już w tym temacie, heh, dzięki za opinię, Mariusz!! ^^
 
~~
 
W ogóle mam wrażenie, że autor tego wątku, biorąc pod uwagę ów fetysz, różne inne przypadłości oraz największe marzenie, którym to podzielił się ostatnio w swym statusie, jest ciekawą i nieco rąbniętą w czerep osobą - już go lubię ^^ Dlatego mam tu też specjalnego alikorna, ofc, ze wspomnianymi nozdrzami (chociaż niestety to nie wektor, przeto są mało wyraźne, no ale są!) a oto i, prosto z działowej galerii:
 
alicorn_pinkie_pie_by_linamomoko-d733pg0
 
No czyż nie jest urocza? :pinkie2:
 

Przyznam, przekonałeś mnie do tych półprofilów , rzeczywiście kucyki wyglądają wtedy ładniej.

Heh, dobre, ale niektórym kucom nie trzeba pomocy perspektywy, bo wyglądają dobrze z KAŻDEJ strony! :pinkie:
 

To mój dział i ja decyduję, co z niego wywalę, a co zostawię. Tak długo jak temat nie łamie regulaminu, tak długo tutaj zostanie. Nie mogę nikomu zakazać dyskusji

Mało to dyplomatycznie przekazane~ :v
Cóż, zawsze można kogoś z odmiennym zdaniem określić mianem hejterów i dyskusja sama umrze... też sposób x]

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wg. mnie najbardziej urocze zdjęcie z Luną:

 

Luna_throwing_the_spider_S2E04.png

 

''Czy zdołam sobię znaleźć przyjaciół? Mam nadzieję, że Broniakom podobają się moje nozdrza. Zrobiłabym wszystko, aby mnie pokochali.''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia zmienia swój image :rainderp: Kto teraz zainteresuje się jej nozdrzami? ;3

 

celestia_with_a_ponytail_by_jennieoo-d5a

 

Potrafię poznać czy nozdrza robili animatorzy czy fani, i te są za małe, ale kształt pyska wiernie odwzorowany. 2Snacks ma ten sam problem:

 

maxresdefault.jpg

 

Pojęcia nie mam, po co tak zmniejszył nozdrza, zwłaszcza że Luna ma odpowiednią wielkość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd taka negatywność, na angielskim forum bardzo się ludziom podobało: http://mlpforums.com/topic/62918-double-nostril-alicorns/

 

Acha, Luna przyszła cię postraszyć!

 

Rarity_face_to_face_with_Night_Mare_Moon

 

''Hmm, Dashek...podobno lubisz Rarity, więc w tym śnie się nią stałeś...''

 

Nightmare_Moon_using_magic_S1E2.png

 

''...I teraz zaczyna się twój koszmar - całuj mnie w nozdrza!''

Ogólnie przeglądając posty w tym temacie nasunął mi się jeden wniosek - albo ty podczas pisania tego tematu i postów w nim coś bierzesz albo jesteś tak zakręcony, że przekracza to granice wyobraźni xD Podpisy pod wcześniejszymi zdjęciami faktycznie wg mnie podchodziły pod spory erotyzm, ale trzeba przyznać, że ryły beret. Tak tylko odniosę się do twojego zdania "Nie wiem skąd taka negatywność, na angielskim forum bardzo się ludziom podobało" - każde forum ma innych użytkowników, niezależnie czy chińskich, rosyjskich czy polskich. To, że tym z Anglii się podobało, nie oznacza, że w Polsce też się będzie podobać. Ogólnie do tematu większych zastrzeżeń nie mam, bo każdy ma jakieś swoje dziwactwa(ja np. nie lubię w grach grać kobietami, wyjątkiem są gry, które są ciekawe, ale nie mają możliwości wyboru płci lub jem chleb z serem topionym polanym ketchupem). Czyli reasumując - mam wyrąbane :drurrp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie przeglądając posty w tym temacie nasunął mi się jeden wniosek - albo ty podczas pisania tego tematu i postów w nim coś bierzesz albo jesteś tak zakręcony, że przekracza to granice wyobraźni xD Podpisy pod wcześniejszymi zdjęciami faktycznie wg mnie podchodziły pod spory erotyzm, ale trzeba przyznać, że ryły beret. Tak tylko odniosę się do twojego zdania "Nie wiem skąd taka negatywność, na angielskim forum bardzo się ludziom podobało" - każde forum ma innych użytkowników, niezależnie czy chińskich, rosyjskich czy polskich. To, że tym z Anglii się podobało, nie oznacza, że w Polsce też się będzie podobać. Ogólnie do tematu większych zastrzeżeń nie mam, bo każdy ma jakieś swoje dziwactwa(ja np. nie lubię w grach grać kobietami, wyjątkiem są gry, które są ciekawe, ale nie mają możliwości wyboru płci lub jem chleb z serem topionym polanym ketchupem). Czyli reasumując - mam wyrąbane :drurrp:

Dla mnie nozdrza są jak kobiece piersi, dlatego tak je lubię. Dla mnie są one przeurocze. Może i jestem zakręcony? Ale ja czuję wolność. Wolność że mogę być ze sobą szczery i nie wstydzić się moich pragnień. Bo moja obsesja to marzenie o byciu Twilight czy Rarity, a to jest bardziej hobby. Przesłodkie hobby.

Luna_Sad_4_S2E4.png

''Luno, od kiedy stałem się Twilight, jestem taka szczęśliwa. Wolę, jak zamiast ''Kemotx'' mówią na mnie ''Panna Sparkle''. Dlatego teraz ze szczęścia pocałuję cię w nozdrza.''

Uwaga, oto najdziwniejszy post jaki kiedykolwiek napisałem: Piosenka o nozdrzach!

img-1535639-1-218559__safe_princess-celestia_animated.gif

''Trzęś nozdrzem trzęś mała, jak byś płoneła cała, trzęś nozdrzem trzęś śmiało, rozkołysz swoje ciało, trzęś nozdrzem pokaż klasę, trzęś nozdrzem jakby płonął, a ja ten żar ugaszę, ugaszę moją dłonią.''

''480757__safe_solo_power+ponies_spoiler-colon-s04e06_mane-dash-iac_villain.PNG

''Za to, że pocałowałeś mnie w nozdrza, zniszczę cię, Kemotx!''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Queen-Chrysalis-mlp-fim-queen-chrysalis-

"Tylu hejterów. Nie podobają wam się nasze nozdrza to spadać!" - rzekła Chrysalis po czym majestatycznie ryknęła. 

 

Nie rozumiem tych hejtów na wątek. Swoją drogą..w ogóle nie rozumiem hejterów. Ktoś lubi to, inni lubią to. Może na tym forum jest mniej osób lubiących kucykowe pyszczki z półprofilu niż na forum angielski, ale jakby nie patrzeć na naszym forum jest ogólnie mniejsza liczba użytkowników bo z tylko jednego kraju. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że kolega został zbanowany, bo chciałem pokarmić trolla. Pomysł na trolling całkiem ciekawy, w sumie to wręcz zaskakujący. Kilka tekstów również dawało radę. Jednak po dłuższym czasie zrobiło się nudno. Oczekiwałem wybuchów, pościgów i podobnych ekscytacji, a tutaj cisza... spokój...

 

Nozdrza są miłe, tak jak miły jest ogólnie design kucyków. Od kopyt po włosy to bardzo urocze stworzenia. Jednak założenie tematu o jednym detalu w kontekście osobistych fascynacji, to nieszkodliwy żart.

 

cc5.png

A skoro to spamowy temat do nabijania postów, to ja też wstawię zdjęcie z nozdrzami!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A, to rozumiem, że Kemotx był trollem i został zbanowany? I ten temat był trollem? 

A już miałem tu pędzić mu z odsieczą, ponieważ jak dla mnie temat jest zabawny, opisy były zabawne, a nozdrza Celestii i Luny są słodkie  :fluttershy5:

W ogóle wielu krytykujących uczepiło się kurczowo słowa fetysz. Poznałem inne znaczenia i np. znaczenie "przedmiot bardzo czczony" pasuje do tematu, zaś znaczenie seksualne... pierwszy raz mi to przyszło do głowy dopiero jak Kemotx napisał, że nozdrza dla niego są jak kobiece piersi  :ohmy: I do tego czasu uważałem, że przesadzacie z tym, że po prostu nie dociera do was tego typu poczucie humoru, bo co jak co, ale niektórzy zbyt poważnie podchodzą do pewnych spraw. 

 

Ja ze swojej strony dam obrazek. Nie ma nozdrzy, niestety, ale odzwierciedla podejście niektórych do tego tematu. 

 

tumblr_n1s4kxl8tQ1s2154po1_500.png

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele Broniaków, i to o wiele więcej niż jest fanów nozdrzy, lubi scrunchface, czyli zmarszczki na nosach zwykłych kucyków. Jest ich cholernie dużo ale naczęściej występują przez ułamek sekundy, więc trudno je złapać.

 

185777__safe_rainbow-dash_animated_scrun

Ona przecież próbuje zmienić sobie nozdrza xd 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...