Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Siemka, mam do was 2 pytania odnośnie gry MLP na Androida. :pinkie4:

Jak zdobyć serca, poniewaz muszę sprowadzić Scootaloo do Ponywille a brakuje mi 5 serc. :1xkfz:

Mam już 40 level nabity. :pinkie:

I czy jak wyjdę z gry i zaloguję się na FB to czy mi nie wyśle SHARE z tej gry czy czegoś podobnego? :derp2:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połącz się z internetem, potem zaloguj się do gameloftu przez grę, zagraj w piosenkę EQ Girls, jak ją skończysz naciśnij share i masz +1 <3

Nie to bodajrze tylko na gameloft rozsyła, bo ja na fb się przez to nie logowałem, a serca dostawałem

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja utknęłam na tym zadaniu, gdyż nie mam fejsa ani gamelofta. A co do tych tańczących, robię ciągle "share" i nic mi się nie dodaje. Dopiero później zobaczyłam, że share to oznacza "podziel się", a ja nie mam żadnych znajomych, którzy grają w tą grę (taa).Jedyna moja nadzieja, że zdobędę Scootaloo to wygrana w te tańce, więc Tobie także radzę wygrywać te, nagrody które są i czekać na Scoot (ostatnio Zecorę wygrałam) Gra bardzo wciągająca pomimo tego, że mam 70 (ostatni) level nadal w to gram, by zdobywać te kuce niezależnie od zadań, dlatego bardzo polecam tę grę tym, którzy ją jeszcze nie znają. Oczywiście to tylko moje zdanie, są gusta i guściki. Nie mam na Androida, tylko Apple, więc to może stąd ta różnica (tak czy siak nie odróżniam jednego od drugiego. Tablet/telefon to tablet/telefon).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram dla zabicia czasu . I mnie to wszystko jedno kiedy ja przejdę i czy w ogolę przejdę.

A co do gry to polecam na tablecie, ponieważ jak dla mnie Fon ma za mały wyświetlacz .Przed chwilą wszedłem na FB prze tableta i nic nie wyskoczyło, przynajmniej nic nie widzę na mojej osi czasu. Ale i tak pewnie będę logować się przez FB bo zastanawiam się nad utworzeniem drogiego konta do fandomu i gier z MLP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Gameloft ma kanał na Twitchu? Ale się orientuję.

Zdaje mi się czy gadające kolorowe koniki przejmują Gameloft?! :wat: (Kilka tygodni temu na YT pojawiły się dwa fragmenty odcinków po... err... nie wiem jaki to język)

 

O! Tak swoją drogą to jest nowy update - Mini-gra z wagonikiem (Mówi osoba, która nie ma tableta xD)

Edytowano przez RainbowDash123456789
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RD kosztuje 65 kryształów.

Też myślałam, że będzie ciężko, ale co jakieś 3 dni mam kuca z tej gierki, więc- not bad. Kasy mam spory przyrost i daję radę.

Grasz w tą za darmo, czy za serca albo kryształy? Ja w żadnej nie dostałem kuca :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Hmm... sporo w niej zmienili. Trzeba ponownie zainstalować te P2W (płać żeby wygrać). Szkoda, że nie wypuścili odpicowanej wersji na konsole przenośne: DS/3DS/Vita. On na tej ostatniej mogliby sobie poszaleć z grafiką  :ohmy:  Pewnie bym kupił...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wszystko stanęło , mam już 56 level  i zastanawiam się czy nie założyć konta na Gamelofcie tylko zastanawiam się czy jest darmowe?

Potrzebuje 5 serc do Scootaloo i 300 kryształów do Lovestruck

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem grę. Sporo zmian. Odniosłem wrażenie, że pierwsza wersja była jedynie beta testem. Poprawiono grę w piłkę, gwiazdy, dodano taniec... tylko po co mam kogoś zapraszać? Nie można zrobić klasycznej listy najlepszych graczy? Niestety na moim badziewnym tablecie pojawiają się opóźnienia (wina ekranu).

Czego brakuje? W trakcie latania Twilight nadal ma dorobione skrzydła... serio?  :burned:

Wrzucono więcej dźwięków, ale pozostało to ściskanie gumy podczas podskakiwania kucyka. Podmiana jednego pliku dźwiękowego jest aż taka trudna? 

 

Dają też chyba więcej diamentów. 

 

Nie zmienia to faktu, że gra jest średnia. Mogli ją zrobić lepiej. 

 

Gdy nie będę miał na co wydawać kasy poszukam porządnego tabletu bo kupno chińczyka było błędem.  :ajsleepy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłem Mantę MID 704 w Media Expercie za 200zł ( służy mi za czytnik e-booków) i nie narzekam.

Jedynie co mnie wkurza to folia na ekranie która rysuje się od byle czego, i będę musiał ja wymienić .

A co do gry trochę mało jest minigierek . Jedyne sensowne to piłka i jabłka.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mantę? Wybacz, ale mam ogromne uprzedzenia do tego typu firm. Wychodzę z (być może błędnego) założenia, że co marka to marka. Przejechałem się na słuchawkach, "sprzęcie dla DJa all in one", tablecie... wystarczy wyrzucania kasy w błoto. Dla odmiany kilka lat temu padła mi karta graficzna firmy Gainward. Napisali mi maila, że nie da się jej naprawić, nie mamą takiej na stanie więc wysyłają nieco lepszy model. Otrzymałem wersję "de luxe, pro, jakośtam" Tak czy inaczej zamiast 512MB pamięci miała 1GB, co na ówczesne czasy zwalało z nóg.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak apropo to nie daje mi diamentów za oglądanie w tym teatrze tych ice age i reszty i nie wiem czy tylko ja tak mam czy wszyscy.

Mi wszystko działa cez zarzutów.

 

A u mnie wszystko stanęło , mam już 56 level  i zastanawiam się czy nie założyć konta na Gamelofcie tylko zastanawiam się czy jest darmowe?

Potrzebuje 5 serc do Scootaloo i 300 kryształów do Lovestruck

Ja mam znajomych na fejsie (więc konto gameloft, które oczywiście jest darmowe, nie jest mi potrzebne) a po tanecznej minigierce, skrzynkach i gift'ach mam od groma serduszek więc klejnoty z czasem przestały być problemem

Edytowano przez Slashwing
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dość przyzwoita ale niepowala, mam 47 lvl i problem bo niemam elemętów harmonii a całe ponyville mam zawalone tymi zmutowanymi komarami...

Mam lipne konto na facebooku z przyjaciułmi "reklma czegośtam" i tym sposobem nabijam sobie serca. Nowy update? Właśnie sie pobiera.

Grę oceniam 7/10 głuwnie z powodu że wogule jest.

A i wiecie że scootalo w tej grze z lataniem ma dorabiane skrzydła? jak sie przypatrzeć to widać nawet jej własne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

63 level, wielki przyrost kasy, w Ponyville wszystkie kucyki za złoto wykupione + kilka, które były do wygrania za gemy/serca.

 

Gemy zdobywam:

a)od Derpy

b)nawalając w parasprity/podmieńce zbytecznymi elementami

Obecnie zbieram tylko gwiazdy Twi, bo wszystkie inne statuy mam odblokowane, więc zbędne elementy służą jako broń na muszki i dostarczyciel złota, z którym nie mam problemu, ponieważ mam od groma sklepów wysokopłatnych i od groma siły roboczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam 60 lvl :pinkie: . I wciąż mam problem z sercami i kryształami :crazytwi3: . Mam drugie konto specjalnie do tej gry, lecz coś nie chce się specjalnie łączyć :derp2:

Połącz się z FB, ale jeśli nie masz znajomych na drugim to nikt ci nie przyśle serc, ano... jeśli będziesz tańczył w EG to za jeden taniec zbierasz jedno serce. tak uzyskałam okolo 346 serc :crazy: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...