Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

No, a ja mam zawsze ten sam problem, na IOS aktualizacja działa, na androida nie. Nie mam pojęcia te same wersje, ale na androidzie brak nowej gierki i loga czołówki, a na ipod'zie wszystko jak należy. Reinstalacja gry nie pomaga. Ktoś może to ogarnia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

^up najlepiej z dużym ekranem i dużą ilością pamięci

aha i jeszcze jedno...

NOPE, NOPE, NOPE!!!

dzisiaj włączyłem neta, by na Gameloft Live zarejestrować się... no i przyszło co do czego... dzienny bonus! a ja przez miesiąc gram w to już i nie wiedziałem... o tym

jak coś zapraszam do wysyłania zaproszeń na Gameloft Live-nick fire_storm1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już  68 level, wygrałem już Astro Pony i jakiegoś Kucyka rycerza. Teraz skupiłem się na Canterlocie ponieważ w Ponyville muszę zdobyć 30 serc na Scootaloo a mam 25. Mam już na FB paru znajomych ale nie mam dość dobrego dostępu do internetu ( EDGE z Orange się zawiesza).

Fajna jest na nowa gra z wózkiem w kopalni diamentów. Teraz podobno jest Farma Sweet Apple. Grał już ktoś z was na tej aktualizacji?

 

 

 


Hej chciałbym się zapytać na którym smartphonie pójdzie najlepiej?

 

Czemu nie - możesz tylko pytanie czy chce ci się wytrzeszczać wzrok na tak małe postacie. Lepiej poszukaj jakiegoś Tableta choćby 7 cali firmy Manta.

Ja mam Mantę MID 704 która służyła mi za czytnik e-booków i daje rade.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 problemy z tą grą:

Pierwszy: Po tej nowej aktualizacji nie mogę grać w darmową grę z balonikami, zawsze gdy mi wyskakuje że jest gotowa - po wejściu do gry już  odlicza czas do kolejnego razu, pomimo tego iż w nią nie zagrałam (jestem podłączona do wifi cały czas i mam konto na gameloft'cie).

Drugi: ciągle brakuje mi klejnotów lojalności (tych czerwonych), z czego leci ich najwięcej?

 

 @UP:

Chyba 60000 - tyle ja przynajmniej mam jeszcze przez godzinę, obłęd... :rainpriest:

 

Ps. 70lvl i.. coś około 42 kucyków ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego problemu to ci nie powiem bo nie mam jak aktualizować.

Ale jeśli chodzi o drugi to mi wyskakuje z House of Hats, Antique Shop ,Asparagus Stand i Ice Cream Shop. Ale i to też nie do końca jest regułą, ponieważ na każdym sklepie może wyskoczyć dużo klejnotów z konkretnego kucyka z Mane 6 . Mi tez brakuje Klejnotów Lojalności i mam od groma Podmnieńców w Canterlocie.

U mnie wyszedł inny problem z czasem w sklepach. Jak włączę tableta w stan uśpienia to kiedyś mi czas mijał a teraz nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram akurat w tą gierke od hm... Jak była Pinkie Pie na ikonce. Wpierw na telefonie potem na tablecie (HTC Desire i Alcatela Evo7 3G) i nie narzekam na jakość wykonania. Jedyną rzeczą która mnie męczy jest to że nie ma synchronizacji z serwerem save. Przykładowo jesteśmy zmuszeni oddać telefon do serwisu gdzie go formatują i save leci. We wcześniejszej fazie gry save sam umiał się usunąć. Teraz (chyba) się to nie zdarza i gdyby nie to że mam roota a obu sprzętach to bym dawno przestał grać. Aktualnie w grze się bawię (99 lvl i nieskończoność surki). Dlaczego ? Bo nic nowego nie wprowadzają :3 Jak dodadzą więcej lokacji to myślę aby zacząć od nowa z ewentualnym zostawieniem levela bo tego się ciężko nabija. Jak ktoś ma zamiar skończyć grę (pokonać NNM, chrysalis i mieć wszyskie kuce) po czym "awansować" na 99 lvl to przestrzegam że root grzebie w telefonie i (o ile nie mamy telefonu HTC) tracimy gwarancję. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Em... a wiesz, że maksymalny lvl to 80? xd  (przed ostatnią aktualizacją był to 70)

 

 

(99 lvl i nieskończoność surki)

A powiedz mi jak mogę mieć 800 elementów różnych ? Edytorem. Dlatego że wiem że max lvl jest 80 i specjalnie zaznaczyłem tym że do mnie nie ma co wysyłać ani serc ani innych zaproszeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wychodzisz z gry jak włączasz tryb uśpienia?

Nie, kiedyś tez nie musiałem i samo szło. :crazytwi3:

Jeśli chodzi o klejnoty harmonii to mi brakuje elementów magii. Zawsze kiedy zbiorę ok 60 to wyskoczą mi Paraspritey lub Podmieńcy. :madtwilight:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A możecie mi pomóc ? ja mam na win 8.1 (Wiecie gry na androida i ios mogą graćna win8 i 8.1) i mam tą grę i muszę sprowadzić też scoot ale nie mam logowania do Gameloft LIVE tylko przez fejsa i potrzebuje znaj :derp5: .

Więc możecie mnie zapraszać 

Gabrysia Wikor.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...