Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Tak mnie kusicie na tą gre, że zaraz ją pobiore ;p

Jakieś tipy dla n00bka? ;>

@EDIT

Da się jakoś w historii zainstalowanych gier usunąć informacje na temat tego, że pobrałem właśnie tą grę?

Edytowano przez SWAGGER aka JakubPonyStep
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil - gemy wyciągasz z Derpy, Crystal Mine Mini Game i Parasprite'ów/Podmieńców/Nietoperzy. Jeszcze w eventach czasowych można.

Od kiedy są eventy i kopalnia to zdobywanie gemów i serduszek stało się dziecinnie proste i nie jest to już taki koszmar jak parę miesięcy temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Derpy/Parasprite'ów/Podmieńców (nie mam najnowszej aktualizacji) to wiem bo z tego korzystam, tylko mnie ciekawi czy poza tym coś jest bo teraz jestem na takim fajnym etapie że wszystko co mogę kupić jest za diamenty .

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Nietoperzy najwięcej gemów wypada (mam dzięki temu już 74 <3), a jak nie masz aktualizacji, to wiem że na początku jest taki myk, że stawiasz teatr i tam masz 4 reklamy gier do obejrzenia, za to dostajesz chyba 2 gemy od reklamy (o ile tego jeszcze nie zrobiłeś).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj aż dojdziesz do zadania z kupnem jabłonki za 75 gemów. Na szeczęście możesz to pominąc za jedyne... 75 gemów! Okazja!

Można je jeszcze zdobyć za darmo oglądając filmiki w menu kupowania gemów, wychodzi jakieś 4-5 darmowych klejnotów na dzień.

 

Dla tych co grają na Androidzie polecam backup save'ów na wypadek awarii czy innej zarazy, wymaga to Roota telefonu, ale ja dzięki temu gram już ponad półtora roku bez problemów, dodatkowo małym kosztem można wygrać kucyki w Balloon Pop (robisz backup, grasz 3-4 razy, jeśli wygrałeś to git, jeśli nie to wklajasz stare sevey i dalej masz klejnoty).

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Popieram @SzymonL. Save można nawet przenieść między urządzenia a nawet między systemy (nie wiem jak z Windows bo na moim łapki z win 8 gra nie startuje. Pewnie za słaby czy coś.) Odnośnie wklejanie starego save... Zaraz mogę zdecydować swój post i dać edytor do save bo to jest praktycznie to samo. Albo robimy tylko kopie bezpieczeństwa albo cheatujemy. Chętnego polecam jak juz przejdziemy grę choć raz aby można się już pobawić w 'The Pon 3' ;).

Tapnięto z Evo 7

Dla leniwych którzy chcą się pobawić z kucykami. edytor choć nie wiem czy działa na aktualnej wersji bo nie korzystam.

www.evenprime.at/lunas-dreamwalk/

Edytowano przez McKeyPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by kogoś interesował backup saveów (telefon musi być zrootowany)

Ja używam przeglądarki Root Browser, przesuwając lewo-prawo masz dostęp po lewej do plików systemowych (dostępne po roocie) a po prawej pliki ogólnie dostępne.

W lewym widoku (domyślny po włączeniu) wchodzisz w "data/data/com.gameloft.android.ANMP.GloftPOHM" (szukaj ikony gry tak gdzieś w połowie) i w folderze "files" masz savey czyli pliki "mlp_save_backupX", gdzie X to cyfry od 0 do 9 (0 to najnowszy save, 9 najstarszy, jest również plik mlp_save_prime czyli najgłówniejszy z głównych, w końcu to Optimus Prime :P).

Najlepiej skopiować cały folder files, potem przesunąć na prawy ekran, stworzyć jakiś folder i tam wkleić savey, potem można je stamtąd skopiować na kompa np AirDroidem.

 

Przydaje się to np gdy chcemy wygrać kuca w Balloon Pop (próbujesz 2-3 razy, jeśli się nie udało to wklejasz savey i nie tracisz klejnotów) lub gdy chcesz edytować save np w Celestiasunrise. Wtedy trzeba również pliku gameloft_sharing, jest on w katalogu gry w folderze database oraz w sdcard/Android/data/com.gameloft.android/ANMP/GloftPOHM. Jego również radzę zachować, w przeciwnym razie po reinstalacji gry savey nie będą działać.

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla leniwych którzy chcą się pobawić z kucykami. edytor choć nie wiem czy działa na aktualnej wersji bo nie korzystam.

www.evenprime.at/lunas-dreamwalk/

 

Wczorajszy mail od autora do mnie (miałem nieco problemów...):

 

 

 

The editor is no longer compatible with the newest version of the savegames.

 

Myślę, że wyjaśnia wszystko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przed aktualizacja robi się kopie. Mi pewnie gdzieś się walą backup gry z wersji z Pinkie Pie na okładce.

A pro po kopi to jak już ma się roota to warto pomyśleć o robieniu kopi całego telefonu np. za pomoca Titanium Backup czy Simple Backup. Polecam nawet zainwestować w ten pierwszy bo ma sporo fajnych bajerów.

Edytor podobno ma być zaktualizowany ale jak z tym zaprawdę będzie to się dopiero zobaczy.

Tapnięto z Evo 7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam problem, wczoraj jeszcze grałam, wygrałam nowego kucyka, miałam coś ponad 165 diamentów, kilka nowych sklepów i kupioną zecore. Dziś wchodzę i gra cofnęła mi się o kilka dni, nie mam zecory, nowych sklepów, wygranego kucyka, a co gorsza mam 146 diamentów, więc z 20 mi zabrało ;/ ... Da się jakoś to przywrócić? Zbieram na Shininga Armora który kosztuje 195 diamentów, więc to mało nie jest ;c...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, wczoraj jeszcze grałam, wygrałam nowego kucyka, miałam coś ponad 165 diamentów, kilka nowych sklepów i kupioną zecore. Dziś wchodzę i gra cofnęła mi się o kilka dni, nie mam zecory, nowych sklepów, wygranego kucyka, a co gorsza mam 146 diamentów, więc z 20 mi zabrało ;/ ... Da się jakoś to przywrócić? Zbieram na Shininga Armora który kosztuje 195 diamentów, więc to mało nie jest ;c...

 

Dlatego [...] robi się kopie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, wczoraj jeszcze grałam, wygrałam nowego kucyka, miałam coś ponad 165 diamentów, kilka nowych sklepów i kupioną zecore. Dziś wchodzę i gra cofnęła mi się o kilka dni, nie mam zecory, nowych sklepów, wygranego kucyka, a co gorsza mam 146 diamentów, więc z 20 mi zabrało ;/ ... Da się jakoś to przywrócić? Zbieram na Shininga Armora który kosztuje 195 diamentów, więc to mało nie jest ;c...

Miałam tak samo. Usunełam grę i po zainstalowaniu jej z powrotem, nadal mi się cofała. Gra mi się cofnęła z 3-4 razy, a nie zamierzam robić non-stop kopii zapasowych. Gra jest od tego, aby działała sprawnie. Spróbuję zainstalować ją za pół roku, może naprawią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...