Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Gram na tablecie często bez internetu. Tu chodzi o co innego. Nie wychodzisz z aplikacji tylko pewnie zabijasz lub 'przesóważ' z listy aplikacji. Tego się NIGDY PRZENIGDY I NA CELESTIE NIGDY NIE ROBI. Klikasz wstecz w aplikacji 2 razy i tam jest ekran wyjścia.

Tapnięto z Evo 7

@edit. Jak trzeba coś specjalnego odnośnie apk to piszcie mi na pw. Kombinuje jak zdecydować Save ale średnio mi to wychodzi spowodu tego ze trzeba rozkodowywac go a potem ponownie znowu zakodowac (co jest bardziej skomplikowana sprawa)

Edytowano przez McKeyPL
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, wczoraj jeszcze grałam, wygrałam nowego kucyka, miałam coś ponad 165 diamentów, kilka nowych sklepów i kupioną zecore. Dziś wchodzę i gra cofnęła mi się o kilka dni, nie mam zecory, nowych sklepów, wygranego kucyka, a co gorsza mam 146 diamentów, więc z 20 mi zabrało ;/ ... Da się jakoś to przywrócić? Zbieram na Shininga Armora który kosztuje 195 diamentów, więc to mało nie jest ;c...

 

Ja też tak miałem aż 3 razy. Ale nie robiłem kopii zapasowej.I teraz mi się uspokoiło. :crazytwi2:

Według mnie ta 3 aktualizacja jest trochę felerna. Mam teraz sporo parasprite-ów

146 gemów wow, ładny wynik . Ja mam dopiero 32 i sporo questów na gemy. :crazytwi3:

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby stworzyć kopie zapasową trzeba mieć uprawnienia ROOT-a (nie jest wymagane s-off) Jedyny producent (z tych sławniejszych) który pozwala na roota to HTC więc tracimy gwarancję (lecz nie prawo do reklamacji na podstawie niezgodności z umową co jest ważne jeżeli telefon/tablet uszkodził się sam i nie z naszej winy). Co prawda Roota można zdjąć i po sprawie.

Jak już mamy Roota to są 2 drogi (w zasadzie 3 ale to potem)

(Nie mam zainstalowanej gry na telefonie aktualnie a tablet się rozładował więc pokaże na innej aplikacji. Logika działania jest taka sama :P)

Droga nr 1 File Menager


Pobieramy ze sklepy Google Play aplikację o nazwie: "Menedżer Plików" (com.rhmsoft.fm). (Jak ktoś gra w gre mlp to musi być ona wyłączona przyciskiem "powrót" lub "wstecz" o takim:
nexusae0_image_thumb73.png
Zawsze go używajcie wtedy nie będziecie mieli problemów z "utraconym save")
Uruchamiamy w/w aplikację i przechodzimy do ustawień. (Mam język angielski ale to nic nie zmienia :P)

wpid-screenshot_2014-09-06-09-31-08.png
Przewijamy na sam dół i zaznaczamy obie opcję
wpid-screenshot_2014-09-06-09-25-24.png

Po tej operacji przechodzimy do "/data/data/com.gameloft.android.ANMP.GloftPOHM/files/"

wpid-screenshot_2014-09-06-09-42-42.png

Zaznaczamy wszystko i klikamu "Kopiuj"

wpid-screenshot_2014-09-06-09-36-09.png

wpid-screenshot_2014-09-06-09-36-31.png
Tworzymy nową karte
wpid-screenshot_2014-09-06-09-36-38.png

wpid-screenshot_2014-09-06-09-36-46.png
Nowy katalog

wpid-screenshot_2014-09-06-09-37-27.png

wpid-screenshot_2014-09-06-09-38-20.png
Znowu katalog z datą kopii
wpid-screenshot_2014-09-06-09-41-06.png

poczym wklejamy pliki

wpid-screenshot_2014-09-06-09-41-27.png

wpid-screenshot_2014-09-06-09-41-33.png
I Gotowe mamy kucykową kopie :3

 

Droga nr 2 Titanium Backup.

W tym przypadku nie musimy się wiele wysilać. Pobieramy aplikacje o w/w nazwie czyli Titanium Backup ★ root (com.keramidas.TitaniumBackup)

Darmowa wersja nie ma historii kopii ale jeżeli nie chcemy jej mieć to możemy brać. (Choć sam osobiście jak tylko będę miał jak to kupie pełną bo aplikacja nie raz ratowała mnie :P) U mnie pisze że niby mam pro ale funkcji pro brak xD
I tu w zasadzie nie ma co się rozwodzić. Wyszukujemy aplikację na liście

wpid-screenshot_2014-09-06-09-57-40.png

Klikamy Backup/Kopiuj
wpid-screenshot_2014-09-06-10-01-58.png

czekamy
wpid-screenshot_2014-09-06-10-02-07.png
Gotowe xD

 

Jest też 3 sposób bez roota lecz nigdy go nie widziałem w akcji. Wykorzystuje on mechanizm kopii zapasowej w andoridzie 4.x+ który pozwala zgrać dane aplikacji na komputer. Jeśli ktoś z niego korzystał niech się podzieli jak to się robi bo ja jakoś nie miałem okazji.

 

@Edir: Ok nie wiedziałem że wyjdzie mi z tego taki wielki post xD

Edytowano przez McKeyPL
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

dzisiaj włączyłem neta, by na Gameloft Live zarejestrować się... no i przyszło co do czego... dzienny bonus! a ja przez miesiąc gram w to już i nie wiedziałem... o tym

jak coś zapraszam do wysyłania zaproszeń na Gameloft Live-nick fire_storm1

 

Jak się tam zarejestrować? oO

Edit: teraz doczytałam, że nie działa chyba na Windowsie...

 

Gra ktoś w to jeszcze? Przydałby mi się chociaż jeden znajomy na fb :D

Edytowano przez Kamisha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dotarł do mnie tablet, który wygrałem. W końcu ta gra działa inaczej niż "slo mo" z Matrixa. Grywalność? Umm... no nie wiem. Całkiem niezłe, ale w sklepie jest mnóstwo lepszych gier. Tak czy inaczej, od czasu gdy grałem ostatnio, różnice są ogromne. Podział na krainy, tańce (bez kontrolera, to nie to samo). Można pograć, ale wolę Minion Rush xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, gram w to na Win8.1 (tak samo jak w MLP). Gra o minionkach, to po prostu n-ta odmiana od "Ruuuun Forest Ruuun", ale tym razem w idiotycznej konwencji. Nie czuć aż tak, konieczności kupna rzeczy za "twardą walutę". Większość da się odblokować za pomocą bananów. Polecam tym, którzy na swoje nieszczęście mają Win 8.1. 

 

PS. SzymonL - sporo gier, które od ciebie otrzymałem nie działa bo Win 8.1 :/ Na szczęście te najciekawsze uruchamiają się. Następnym razem gdy o coś poproszę, sprawdzę w sieci czy działa - Etherlords 2 bez problemów  :yay:  Ale RP odciągnęło mnie od czegokolwiek na dobre. Nawet od nowej Forzy (Horizon 2)... a to już coś. Gdyby tylko Doom 3 (nie BFG) działał... ten ze Steama nie chce. Może kiedyś wrzucą poprawioną wersję na GOG?

 

PS2. W KOŃCU mogę pograć w SW: Republic Commando w pełnych detalach. I nie ma to jak usłyszeć w UT 2004 "Hooolllly Shittt!!!" po ustawieniu wszystkiego na max. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie goście piszą że im działa na 8.1 więc próbuj a zrobisz, np tu. Ja pamiętam jak mi Scarface nie działał na 7 (tzn działał ale nie ładował tekstur) i rozwiązaniem jest... włączenie kompa z tylko jednym rdzeniem... bo patcha się nierobom nie chce zrobić. A po updacie kucy jak nie było tak nadal u mnie nie ma oprócz Crimson Gali.

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś wyjaśnienie? 20KB to za mało na save bo mi zajmują 270KB, poza tym próbowałem i nic nie zauważyłem. Jak wkleiłem to włącza na mojej grze ale nie mam kuców na SAA z ostatniego update'u, jak wkleję samo to zaczyna grę od zera.

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swoimi saveami nie miałem nigdy problemu ale ten twój jest po prostu dziwnie mały (20KB w porównaniu do 270 mojego).

A jak zaczynasz od nowa to nie musisz czekać, tylko jak Twi leci to do pulpitu, ubić procesy i można wklejać :P

Napisz co tam w nim zmajstrowałeś bo nie wiem czy próbować dalej czy nie (jak nie zadziałał i wkleiłem swoje do też nie działały i musiałem ciągnąć grę od zera, a wieczorem net muli że ledwie 1 Mb wyciąga :dry:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...