Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Ano jest to właśnie Save zaktualizowany do najnowszej wersji ale "produkowany" na wersji 1.2.0 (w której został wprowadzony Canterlot) dokonałem go (ma ponad rok) uruchomiłem i gra działa. Dziwi mnie to że u cie bielizna nie działa bo specjalnie u mojego taty pobieram na czysto gra i właśnie dochodzę do momentu gdzie mogę wyjść bezpiecznie, po czym nadpisuje i działa. Może to właśnie przez to ze zabijasz proces.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem i wyjście na czysto też nie działa. Albo nadal jest moja gra albo zaczyna od zera. Pamiętam że jak wprowadzili Akry to właśnie zmienili nazwę saveów i dopiero jak straciłem tydzień gry po kopiowaniu do doszedłem dlaczego. Ale jak mam pełno budynków i dróg to musi to zajmować miejsce, a 20KB wygląda po prostu na czysty save.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nic, jutro jeszcze pokombinuję chociaż możliwe że to nic nie da bo save jest jakoś powiązany z kontem google czy coś w tym stylu i nie działa po przeniesieniu (chociaż ty pisałeś że ci działa). A tak dla pewności to grasz na Androidzie czy iOS?

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest to temat o wersji na Androida, ale czy sprawdzał już ktoś może tą grę w wersji na Windows 8/8.1 (chodzi mi o działanie gry, lagi, bugi itp.)?

Chciałbym sobie w to pograć na komputerze, bo ekran na telefonie jest dla mnie za mały.

Edytowano przez DeDanielosek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kucami często jest tak że go tylko odblokowujesz, a samego kuca trzeba wykupić. :rarirage:

Zobacz w kucach czy jest. :RPHVO:

 

No właśnie nie ma :|

 

Wiem że jest to temat o wersji na Androida, ale czy sprawdzał już ktoś może tą grę w wersji na Windows 8/8.1 (chodzi mi o działanie gry, lagi, bugi itp.)?

Chciałbym sobie w to pograć na komputerze, bo ekran na telefonie jest dla mnie za mały.

 

Ja gram na windowsie w telefonie i jest ok, nie ma więcej błędów niz w innych systemach.

 

A tak jeszcze przy okazji - mam już 35 level a ani razu nie widziałam Derpy w pudełku... oO' Czy to jest dostępne wyżej, czy niedostatecznie dobrze patrzę? :/

Edytowano przez Kamisha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest to temat o wersji na Androida, ale czy sprawdzał już ktoś może tą grę w wersji na Windows 8/8.1 (chodzi mi o działanie gry, lagi, bugi itp.)?

Chciałbym sobie w to pograć na komputerze, bo ekran na telefonie jest dla mnie za mały.

U mnie jest prawie idealnie. Prawie, ponieważ gra taneczna to nieporozumienie. Grałem w DJ Hero i moim zdaniem, jeśli ktoś porywa się na "łapanie nutek", to tak ma być. Niestety, tak tu, jak na tablecie raz łapie nuty, innym razem nie. I nie dlatego, że mam lagi czy coś. Po prostu, całość jest niedopracowana. Reszta hula aż miło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem teraz tą wersję na komputerze i oczywiście jak na złość wszystko teraz jest za duże (ciężkie jest życie niedowidzącego).

Po za tym jest problem z grą w zbieranie jabłek, ale to jest już wina mojego 27 calowego monitora niż gry. Dojście myszką z jednego końca ekranu na drugi i kliknięcie trochę trwa(no chyba że da się grać na klawiaturze, a ja o tym nie wiem i się niepotrzebnie męczę). A tak to chyba wszystko jest dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem teraz tą wersję na komputerze i oczywiście jak na złość wszystko teraz jest za duże (ciężkie jest życie niedowidzącego).

Po za tym jest problem z grą w zbieranie jabłek, ale to jest już wina mojego 27 calowego monitora niż gry. Dojście myszką z jednego końca ekranu na drugi i kliknięcie trochę trwa(no chyba że da się grać na klawiaturze, a ja o tym nie wiem i się niepotrzebnie męczę). A tak to chyba wszystko jest dobrze.

U mnie, jedyne co nie działa tak jak powinno, to taniec. Niestety, cała ta mini gierka jest niedopracowana. Poza tym jest idealnie. Tablet wysiada, ale gram na tym i na tym :) Szkoda tylko, że nie ma funkcji cross-save.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (właściwie to dzisiaj) zarobiłem ponad 220 gemów (słabo, w tamtym roku ponad 450), a wy? :aj5: Jeśli nic to następna okazja za rok.

W jaki sposób? Mnie zaczął wyskakiwać "daily bonus" równo o 12 w nocy... akurat mialam gre włączoną. Dopisało mi ok. 60 gemów i 100k złota, byłoby więcej, ale gra się wyłączyła. O tym mówisz czy jakis inny bonus był? Czemu w ogole raz w roku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób? Mnie zaczął wyskakiwać "daily bonus" równo o 12 w nocy... akurat mialam gre włączoną. Dopisało mi ok. 60 gemów i 100k złota, byłoby więcej, ale gra się wyłączyła. O tym mówisz czy jakis inny bonus był? Czemu w ogole raz w roku?

Właśnie o tym, jak jest zmiana czasu na zimowy to wtedy wariuje i Daily bonusy lecą jeden za drugim. Zacząłem nabijać ok 0:40, a punktualnie o 1:00 się "naprawiło". Mi też się wyłączała ale po kolejnym włączeniu na szczęście dalej można było nabijać bonusa :yay:

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...