Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Mam do Was pytanko. Gram od kilku dni, wczoraj dostałam bonus przy wejściu do gry za dzień piąty. Dziś dostałam bonus początkowy, jakbym dopiero zaczęła grę. Czy tak powinno być czy może jest jakiś błąd i powinnam dostać bonus za dzień 6?

nie ma bonusu za dzień szósty. Po piątym jest znow pierwszy i tak w kółko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu po 2 latach płaczu dorobiłem się tabletu z Androidem (Dotychczas miałem nadzieje że zrobią wersje na Windows Phone) i pierwsze co zainstalowałem to właśnie MLP :fluttershy5: . Musze powiedzieć że zbieranie wszystkich bitów, gemów i serduszek wymaga bardzo dużo czasu ale do chcących świat należy. Jak ktoś chce mnie dodać (serdecznie zapraszam) to póki co tylko na Google+ (Grzegorz Sułkowski avatar: Kuc z avka forum) ale chyba wezmę inne konto jako główne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


(Dotychczas miałem nadzieje że zrobią wersje na Windows Phone)

Przecież jest...

 

BTW, w ciągu dalszym moje pytanie aktualne [2 posty wyżej], do tego mam kolejne: może ktoś wymienić wszystkie różnice pomiędzy wersją na Androida i Windowsa? Z tego co ja zauważyłam, to:

- w Androidzie nie można zdobyć gemów w kopalni, w Windowsie tak

- w Androidzie z jednym kółkiem mozna juz jechać, nie trzeba kompletowac czterech

- w Androidzie nie wyświetla się, co można wygrać w grze tanecznej; w Windowsie czasem wyskakuje

- w Androidzie "surprise pony" jako nagroda z kopalni DZIAŁA...

- w Windowsie nie ma innych lokalizacji niż Ponyville i Canterlot

- inne rysunki przy ładowaniu gry.

 

Jeśli nie zgadza się to z tym, co wy macie, dajcie znać. Jestem bardzo ciekawa różnic między grami nawet na tych samych systemach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ciut nie na temat, więc przepraszam, ale na oficjalnej stronie fb pojawiła się sonda z okazji drugich urodzin gry. Można głosować na ulubionego złoczyńcę (Sombra, Mane-iac lub Shadowboltsi), a ten, który pod swoim zdjęciem dostanie najwięcej lajków, pojawi się w grze jako darmowy prezent.

Więcej info tu: https://www.facebook.com/MyLittlePonyTheGame?fref=ts

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś jak można modyfikować pliki ark?

Nie mam pojęcia jak modyfikować te pliki, ale temu tutaj:

http://www.reddit.com/r/MLPIOS/comments/197b54/android_mlpgame_...

udało się to, więc może warto rzucić na to okiem.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Edytowano przez bartekolo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ciut nie na temat, więc przepraszam, ale na oficjalnej stronie fb pojawiła się sonda z okazji drugich urodzin gry. Można głosować na ulubionego złoczyńcę (Sombra, Mane-iac lub Shadowboltsi), a ten, który pod swoim zdjęciem dostanie najwięcej lajków, pojawi się w grze jako darmowy prezent.

Więcej info tu: https://www.facebook.com/MyLittlePonyTheGame?fref=ts

A reszta to do kupienia? O chyba zaczne grać znowu.

Tapnięto z Evo 7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...