Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Serca można bez problemu dostawać za klikanie share, tylko po każdym włączeniu gry trzeba się osobno logować do FB w opcji socjal. W razie błędu logowania wystarczy ponownie uruchomić grę.

Mam teraz inny problem (uwaga, mały spoiler). Jeżdżąc wózkiem w kopalni udało mi się odblokowywać jakiegoś dziwnego kuca ubranego jak jakiś Mongoł czy Turek, tyle że w grze go nigdzie nie ma: ani w ekwipunku, ani we sklepie, ani też nigdzie luzem nie kopytkuje. Oczywiście szukam czegoś w google, ale jego imię to chyba suprise pony, więc jedyne co mi wyskakuje to ta biała Pinkie.

Jeszcze jedno: na wiki jest napisane, że można grać w Akrach Słodkich Jabłek, jako osobnej lokacji względem Ponywille, a ja mogę podróżować tylko do Canterlotu. To jest w wersji na iphony, czy jak?

Edytowano przez fallout152
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz inny problem (uwaga, mały spoiler). Jeżdżąc wózkiem w kopalni udało mi się odblokowywać jakiegoś dziwnego kuca ubranego jak jakiś Mongoł czy Turek, tyle że w grze go nigdzie nie ma: ani w ekwipunku, ani we sklepie, ani też nigdzie luzem nie kopytkuje. Oczywiście szukam czegoś w google, ale jego imię to chyba suprise pony, więc jedyne co mi wyskakuje to ta biała Pinkie.

Jeszcze jedno: na wiki jest napisane, że można grać w Akrach Słodkich Jabłek, jako osobnej lokacji względem Ponywille, a ja mogę podróżować tylko do Canterlotu. To jest w wersji na iphony, czy jak?

 

Może nie mam za dużego doświadczenia w grze, ale mam nadzieję, że pomogę. Co do kucyka to chyba chodzi Ci o rycerza, ponyfikację Ryszarda Lwie Serce (nazwę ma jakąś skucykowaną, nie chce mi się sprawdzać). Ja również go odblokowałam i miałam go w schowku po przejściu do Canterlot. Wystarczyło go wyciągnąć i postawić domek. "Surprise pony" to ogólna nazwa dla kucyków-niespodzianek, które można wygrać w różnych zabawach.

Ja gram na androidzie i mam dostęp do Akrów Słodkich Jabłek. Chyba ktoś wcześniej w tym wątku pisał, że grający na windowsie nie mają do tej lokacji dostępu.

Edytowano przez Silma
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam teraz inny problem (uwaga, mały spoiler). Jeżdżąc wózkiem w kopalni udało mi się odblokowywać jakiegoś dziwnego kuca ubranego jak jakiś Mongoł czy Turek, tyle że w grze go nigdzie nie ma: ani w ekwipunku, ani we sklepie, ani też nigdzie luzem nie kopytkuje. Oczywiście szukam czegoś w google, ale jego imię to chyba suprise pony, więc jedyne co mi wyskakuje to ta biała Pinkie.

 

Miałam to samo z innym kucykiem z kopalni. Niby go wygralam, a nigdzie go nie było. Z tego co wygooglałam, to innym też się to przydarzało. Innym razem juz prawie miałam wygrać 5 gemów... kiedy nagle nagroda się zmieniła lol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj próbowałem zdziałać coś w supporcie Gameloftu, ale ich support po prostu nie działa. Masz tabelkę, w której teoretycznie wybierasz opcje w rodzaju: jaki kraj, jaki język, jaki błąd, jaka platforma, etc, tyle że jak klikniesz jedno pole wyboru, to tam nie ma żadnych opcji :wut:. Wybrałem więc po prostu opcję maila, prawie od razu dostałem odpowiedź (chyba generyczną, bo w 10 językach), żebym udał się do supportu.

Teraz jak klikam support, to jest komunikat o tym, że strona jest w trakcie uaktualniania, może naprawiają to co popsuli. Kiedyś też znalazłem w googlach wypowiedź gościa z Gameloftu, który twierdził, że można się z nimi kontaktować poprzez Twittera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci z supportu to jakaś pomyłka. Pamiętam, jak mi skasowało poziomy i cofnęłam się w rozgrywce, to do nich napisałam. Najpierw dostałam maila automatycznego, potem łaskawie jakaś babka mi odpowiedziała i chciała mi wynagrodzić stratę przez dodanie mi do konta chyba 150000 bitsów i 99gemów. Coś jej nie wyszło, i dodała mi 150099 gemów XD Nie czułam się w porządku, więc napisałam do niej, że super i dziękuję, ale popełniła błąd i żeby to jakoś cofnęła. Odpowiedź była wygenerowana automatycznie, więc napisałam drugi raz to samo, ale drukowanymi literami, co znowu spotkało się z automatyczną odpowiedzią. Problem rozwiązał się sam, bo gra znowu mi się cofnęła i wszystko straciłam XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci z supportu to jakaś pomyłka. Pamiętam, jak mi skasowało poziomy i cofnęłam się w rozgrywce, to do nich napisałam. Najpierw dostałam maila automatycznego, potem łaskawie jakaś babka mi odpowiedziała i chciała mi wynagrodzić stratę przez dodanie mi do konta chyba 150000 bitsów i 99gemów. Coś jej nie wyszło, i dodała mi 150099 gemów XD Nie czułam się w porządku, więc napisałam do niej, że super i dziękuję, ale popełniła błąd i żeby to jakoś cofnęła. Odpowiedź była wygenerowana automatycznie, więc napisałam drugi raz to samo, ale drukowanymi literami, co znowu spotkało się z automatyczną odpowiedzią. Problem rozwiązał się sam, bo gra znowu mi się cofnęła i wszystko straciłam XD

 

Na czym Cię tak cofa?

 

Odkryłem fajną opcję na winie, trzymasz przyciski i masz power-up w wagoniku:

Q-Magnez

W-Tarcza

E-Mnożnik

Mam tylko nadzieję, że Gameloft nie traktuje tego jako cheaty. Podobno kilka osób co nie oszukiwało dostało bany za to, że byli podejrzani, bo za szybko się rozbudowali bez płacenia. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niczym, gra się po prostu wieszała, w najmniej spodziewanym momencie, po czym albo się wyłączała, albo resetowała, albo siadał cały tablet. Po odzyskaniu kontroli byłam np. 20 poziomów do tyłu, tak jakby gra od tego momentu nie zapisywała się w pamięci urządzenia, czy coś. Nie mam pojęcia, dlaczego tak się działo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w powiadomieniach (tych, które wyświetlają się nawet po zamknięciu gry, przynajmniej u mnie na tablecie) miałam info, jakoby z okazji święta dziękczynienia miał być event, a do wygrania Marble Pie. Myślałam, że dziś może się zacznie, ale nic rano nie było nowego. Mieliście takie powiadomienie? Wiecie coś więcej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Do stu tysięcy kur. Zdobywanie gem w tej grze to jest męka godna syzyfowej pracy :fluttersad:  Nawet w mini gierce z wagonikiem jest udręka przez te shadowboltsy które w późniejszym momencie jak cień jedzie za diamentowym psem i on hop i ja hop i BOOOOM, wkurzyć się można.

Edytowano przez Hoshidesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do stu tysięcy kur. Zdobywanie gem w tej grze to jest męka godna syzyfowej pracy :fluttersad: Nawet w mini gierce z wagonikiem jest udręka przez te shadowboltsy które w późniejszym momencie jak cień jedzie za diamentowym psem i on hop i ja hop i BOOOOM, wkurzyć się można.

 

Nie wiem jak na innych platformach (choć chyba niedługo się przerzucę), ale na windowsie zdobywa się tylko 2 gemy, więcej nie będzie choćby nie wiadomo jak daleko zajechać. Teoretycznie można zdobyć trzeciego, bo po każdym wskrzeszeniu pojawiają się kolejne 2 a pierwsze wskrzeszenie kosztuje 1.

 

BTW Luna w tej grze wygląda beznadziejnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was, już najnowsza wersję na Androida?

Zastanawiam się czy nie zaktualizować, ale podobno postęp gry jest zapisywany w chmurze.

A ja niestety nie ma internetu (po za PC-tem).

Gra ktoś z was na andku bez neta na najnowsze aktualizacji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...