Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Zastanawiam się czy nie zaktualizować, ale podobno postęp gry jest zapisywany w chmurze.

A ja niestety nie ma internetu (po za PC-tem).

Niby save cloud miał być ale nigdzie w opcjach nie znalazłem. Poza tym co net ma do zapisywania? Masz savea na telefonie i dodatkowo w chmurze i tyle.

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem od nowa i zaczęła się nowa gra więc zapisu w chmurze nie ma.

 

Niby save cloud miał być ale nigdzie w opcjach nie znalazłem. Poza tym co net ma do zapisywania? Masz savea na telefonie i dodatkowo w chmurze i tyle.

 

Chodzi raczej żeby cały zapis (Czyli to co zrobiłeś w grze: Bitsy, gemy, serca i budynki) był zapisany tak jak jest na Steam Cloud żeby potem nie zaczynać od nowa jak aplikacja czy tablet się zepsuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Real Racing 3 jest tak, że ręcznie wysyłasz do chmury (samo też robi co jakiś czas) i w dowolnym momencie możesz przywrócić (sam wczoraj korzystałem). W MLP nigdzie w opcjach nie znalazłem, czyli pewnie nie dodali, a pisali że ma być w najbliższej aktualizacji. Darmowy Sombra też miał być a jest tylko jego zdjęcie w albumie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się za bardzo, ale ja gram na Androidzie. Gra zapisuje mi się automatycznie sama, nawet jeśli czasem mnie z niej wywali to nic nie tracę, wszystko jest zapisane. Wywaliło mnie już ponad 50 razy odkąd gram i nigdy nic nie straciłam. Również po zainstalowaniu tej aktualizacji nic nie zniknęło, gram dalej bez problemu.

 

A i właśnie dostałam Sombrę, jest do postawienia w Canterlot.

Edytowano przez Silma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Moja siostra gra w tę grę na androidzie i stało się coś dziwnego. Mianowicie złote podkowy social które zawsze pokazywały jej znajomych zmieniły się na różową podkowę friends. Wszyscy jej znajomi znikli. Zamiast nich ma tera mane 6, Spike'a, Cadance i Celestie i nie może szukać dawnych znajomych. Ktoś wie co może być tego przyczyną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U was też czas oczekiwania na zrobienie totemu się zmienia? U mnie raz było 4 godziny a po chwili 2 godziny.

Jest błąd z czasem. O 1 w nocy zrobiłem totem, miał być za ~8h, jak wstałem o 10 to pokazywało 19h. Inni też to mają. Jak zrobiłem reboot telefonu to przez jakiś czas liczyło dobrze. Czekaj i licz że się naprawi albo kończ za gemy.

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się zacięła i z jakiś 165 gemów zrobiło mi się 38. Niechcący zakupił mi się wtedy tatusiek Diamond Tiary. Można to jakoś odkręcić? Albo zna ktoś jakieś kody na gemy? Zbierałam to przez cholerne 3 miesiące i nie zamierzam tego robić znowu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrootowany telefon czyli z możliwością grzebania w plikach systemowych, wtedy pobierasz program np Root Browser i możesz kopiować, edytować itp pliki i foldery. Żeby mieć dostęp do plików MLP i saveów musisz mieć roota, inaczej nic nie zdziałasz.

 

A żeby zrobić roota to albo trzeba się bawić programami (nie robiłem) albo wgrać modyfikowanego Androida np Cyanogenmod (POLECAM!). Nie jest to wcale takie straszne, nie ma preinstalowanego dziadostwa od producenta więc działa szybciej, jest mnóstwo usprawnień i poprawek, i nie trzeba czekać kilku(nastu) miesięcy aż raczą wydać aktualizację nowy build jest co kilka dni.

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...