Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Znaczy się, aby naprostować. Do wprowadzenia pewnego moda nie potrzeba roota. Musisz otworzyć lokację. Android-->data-->folderek z gameloftem--->files. Wprowadzasz tam plik ark i masz 150 gemów +100k golda dziennie. 

 

 

Mogę wysłać instrukcję na pw jak chcesz. Zaraz się za to zabiorę. 

Edytowano przez KochamChemie
edit
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak grzebię, przerzucając zawartość na komputer? Gdzie i pod jaką nazwą to znajdę?

Nie znajdziesz bo będziesz miała tylko dostęp do karty pamięci i folderów ze zdjęciami i muzyką. Może jest jakaś możliwość, ale nie słyszałem o niej. A metody z plikiem .ark też próbowałem, ale mi nie działa :(

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziesz bo będziesz miała tylko dostęp do karty pamięci i folderów ze zdjęciami i muzyką. Może jest jakaś możliwość, ale nie słyszałem o niej. A metody z plikiem .ark też próbowałem, ale mi nie działa :(

akurat gra trzyma dane na karcie pamieci (wirtualnej, czyt. pamiec wewnetrzna, lub zewnetrznej, w zaleznosci od ustawien).

dowolna androidowa przegladarka plikow mozna sie tam dostac. np ES albo astro.

 

za flashowanie custom romow, firmware, bootloadera, recovery etc nie polecam sie zabierac bez podstawowej wiedzy na temat androida, zagadnien specyficznych dla danego telefonu/producenta i wczesniejszego doglebnego zrozumienia tematu. bo potem na xda taki jeden z drugim co chwile zaklada temat w stylu 'cos wgralem, cos kliknalem i telefon mi wybuchl. zly dev, zle forum, naprawcie albo zadzwonie po policje'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za flashowanie custom romow, firmware, bootloadera, recovery etc nie polecam sie zabierac bez podstawowej wiedzy na temat androida, zagadnien specyficznych dla danego telefonu/producenta i wczesniejszego doglebnego zrozumienia tematu. bo potem na xda taki jeden z drugim co chwile zaklada temat w stylu 'cos wgralem, cos kliknalem i telefon mi wybuchl. zly dev, zle forum, naprawcie albo zadzwonie po policje'.

Człowiek uczy się na błędach, sam mało nie zrobiłem cegły za pierwszym razem :D

 

 

Problem rozwiązany - może nie do końca uczciwie, ale to nie moja wina, że się wtedy coś zacięło. Więcej oszukiwać w gierce nie zamierzam.

A z nami to się nie podzieli coby w narodzie świadomość rosła...

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnęłam kod, który dodał mi 151 gemów i ileś tam złota. Dodaje chyba tak codziennie, ale to usunęłam. Wykorzystał swoją rolę, a ja nie zamierzam w tej grze oszukiwać. I tak się boję, że dostanę za to bana od Gameloftu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, aby naprostować. Do wprowadzenia pewnego moda nie potrzeba roota. Musisz otworzyć lokację. Android-->data-->folderek z gameloftem--->files. Wprowadzasz tam plik ark i masz 150 gemów +100k golda dziennie. 

 

 

Mogę wysłać instrukcję na pw jak chcesz. Zaraz się za to zabiorę. 

 

 

Weź i mi wyślij na priva instrukcje jak możesz. Ja znowu mam taki bul że nie mam neta, i mam całe 21 gemów i ciągle mi brakuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla tych ciuli ze Sos... z Gameloftu. Zrobiłem se format CM i reinstall od zera, popobierałem programy, pobrałem MLP, zainstalowałem. Wklejam savey tak jak robiłem to kilkadziesiąt razy wcześniej a gra ładuje mi się od zera. Siedziałem wczoraj do 4 rano i próbowałem ratować ale to dziadostwo wie lepiej. 2 lata grania w dupę. Przynajmniej został Real Racing 3...

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się, aby naprostować. Do wprowadzenia pewnego moda nie potrzeba roota. Musisz otworzyć lokację. Android-->data-->folderek z gameloftem--->files. Wprowadzasz tam plik ark i masz 150 gemów +100k golda dziennie.

Mogę wysłać instrukcję na pw jak chcesz. Zaraz się za to zabiorę.

Poproszę :)

I skąd mam wziąć ten plik?

Nie znajdziesz bo będziesz miała tylko dostęp do karty pamięci i folderów ze zdjęciami i muzyką. Może jest jakaś możliwość, ale nie słyszałem o niej. A metody z plikiem .ark też próbowałem, ale mi nie działa :(

akurat gra trzyma dane na karcie pamieci (wirtualnej, czyt. pamiec wewnetrzna, lub zewnetrznej, w zaleznosci od ustawien).

dowolna androidowa przegladarka plikow mozna sie tam dostac. np ES albo astro.

za flashowanie custom romow, firmware, bootloadera, recovery etc nie polecam sie zabierac bez podstawowej wiedzy na temat androida, zagadnien specyficznych dla danego telefonu/producenta i wczesniejszego doglebnego zrozumienia tematu. bo potem na xda taki jeden z drugim co chwile zaklada temat w stylu 'cos wgralem, cos kliknalem i telefon mi wybuchl. zly dev, zle forum, naprawcie albo zadzwonie po policje'.

Problem rozwiązany - może nie do końca uczciwie, ale to nie moja wina, że się wtedy coś zacięło. Więcej oszukiwać w gierce nie zamierzam.

Człowiek uczy się na błędach, sam mało nie zrobiłem cegły za pierwszym razem :D

A z nami to się nie podzieli coby w narodzie świadomość rosła...

Ściągnęłam kod, który dodał mi 151 gemów i ileś tam złota. Dodaje chyba tak codziennie, ale to usunęłam. Wykorzystał swoją rolę, a ja nie zamierzam w tej grze oszukiwać. I tak się boję, że dostanę za to bana od Gameloftu.

Weź i mi wyślij na priva instrukcje jak możesz. Ja znowu mam taki bul że nie mam neta, i mam całe 21 gemów i ciągle mi brakuje.

Od tego jest forum. Opisz wszystko tu i będzie wisiało dla innych.

Roota ani zmiany systemu nie polecam jeżeli nie wiemy co to jest.

Oszukiwać w tej grze niestety trzeba.

Utrata Save? Jak jesteś inteligentny to masz backup systemu. Przywruc i powinno działać.

Tapnięto z Evo 7

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oszukiwać w tej grze niestety trzeba.

Potwierdzam, ostatnio jak mi się zaczęły pojawiać questy wysokopoziomowe, to zauważyłem, że to przejscia gry, trzeba wydać conajmniej 1000 gemów i dużo więcej bitsów. Gra nas niejako zmusza do ich wydawania. 

 

Chciałeś oszczędzić na Celestię? OCH  NIE! MUSZISZ KUPIĆ  FANCYPANTSA ABY WYKONAĆ GŁÓWNĄ LINIĘ QUESTA! 

Chciałeś pokonać NMM? OCH NIE! MUSISZ KUPIĆ CELESTIA'S GUARDA! 

Chiałeś wybudować coś? Masz dekorację w eq? OCH NIE! ZALICZY SIĘ TO, TYLKO GDY TO KUPISZ! 

Chciałeś wydropić elementy w balonowej gierce?! OCH NIE! ZMNIEJSZYLIŚMY CI NA TO SZANSĘ 100 KROTNIE! 

Ej, widzę że oszczędzałeś na ratusz... OCH NIE! PO AKTUALIZACJI ZDROŻAŁ O 130 GEMÓW! 

Myślałeś, że odblokowany kuc będzie kosztował bitsy? OCH NIE! To gemsy! 

Główne bohaterki za bitsy?! JAKA IRONIA! ZOBACZ! 60-70 bitsów za Rarylca i Blufasta (aka element of happy merchantry = Rheeenboewdash) 

Chiałeś bitsy z derpy... och, jaka szkoda, że wypadają z niej raz na 20 razy... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Znowu) Cofnęła mi się gra o 3 poziomy. Straciłam Rainbow Dash, na którą dosć długo zbierałam, Scootaloo i 50 Gemów, które zbierałam na Cadance. Zostało mi teraz 68, czyli do RD dość blisko. Nie zamierzam się bawić w robienie kopii, bo gdy chciałam wejść w backup, niestety nie mogłam go zrobić, bo nie mam karty pamięci. Nie zamierzam jej kupować do jednej gry, bo na ogół nie jest mi potrzebna. Nie chcę się bawić w grzebanie i robienie save'ów czy jak to tam mogę inaczej opisać, bo skoro dają nam grę, to powinna działać. A nie co 2 tygodnie cofać się o kilka poziomów. Jak dają nie działającą do końca grę, to ja już nie zamierzam się starać.

Jak ktoś się zna, to poproszę o te kody na gemy i bitsy,oraz o instrukcje. ,,Małe oszustwo'' potraktuję jako nieoficjalną rekompensatę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak ktoś się zna, to poproszę o te kody na gemy i bitsy,oraz o instrukcje. ,,Małe oszustwo'' potraktuję jako nieoficjalną rekompensatę.

 

Dołączam się do prośby. Dziś gra mi zwariowała w musiałam wydać 20 ciężko ciułanych gemów, żeby ruszyć dalej. Może ktoś opisać krok po kroku działania tu na forum, a nie na pw?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, jest jeszcze płatna aplikacja Helium która robi backup i wysyła np do dysku Google. 15 zł chyba kosztuje i nie potrzebuje roota.

I ja też bym poprosił to małe oszustwo :fluttershy5: bo 3 raz "umarł" mi tablet i straciłem wszystko co mnie rozgoryczyło.

Nie wiem jak ty ale ja za 15 zł wole kupić blink baga niż aplikacje. A za roota nie płacę. Tak samo są Titanium backup.

Tapnięto z Evo 7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...