Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Ten event to jakiś niewypał. Grałam w te minigierki, starałam się i co? Powinnam dostać 3 kucyki za zajęcie wysokich miejsc, a nie dostałam ani jednego. W totemy już dawno przestałam się bawić ze względu na przestawiający się czas. Po aktualizacji sklepy wariują. Główne nagrody za event z drzewem? 14 gemów... Nic za to nie kupisz. Ogólnie jestem zniesmaczona. Jeszcze parę takich kwiatków i bez żalu odinstaluję grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten event to jakiś niewypał. Grałam w te minigierki, starałam się i co? Powinnam dostać 3 kucyki za zajęcie wysokich miejsc, a nie dostałam ani jednego.

Spokojnie, ta gra jest tak skonstruowana abyś przypadkiem nie wygrała czegoś co jest warte więcej niż 10 gemów. Tu przecież chodzi o to, że szansę na zdobycie czegokolwiek mają Ci, którzy przewalają na to 400pln miesięcznie, lub Ci dobrze oszukujący. Popatrz na złośliwe questy, ceny dekoracji, czasy wykonania, gem droprate. Nic dodać, nic ująć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam chcę tylko przypomnieć o bardzo ważnym fakcie.

THE RIDE NEVER ENDS

Trochę wulg, ale jest cenzura. (teraz mniej wszystko kosztuje, ale cykl zbierania daje zauważanie mniej + jest więcej rzeczy do wykonania, mi wyszło 12k gemsów... więc... ) 

Zastanówcie się nad użyciem edytora save'ów


JNHyAaj.png 

 

A, no i odkryłem fajny bug związany z czasem gry. 

 

Wchodząc do chatki Zecory ze strefy stawiania tokenów na miejscach i szybko z niej wychodząc przyciskiem home daje nam +2h zegarowego i globalnego czasu gry. Da się tym uzyskać wszystko. Oprócz daily rewardów które są oparte na zegarze systemowym  na serwerach pewnie Gameloftu lub jakimś innym czasie online. 

Edytowano przez KochamChemie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...