Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Napisano (edytowany)

To działa bez neta?

 

Edit 04.02.2015. Hack działa - Polecam. :pinkie4:

Najpierw z młyna zaczęły mi wyskakiwać klejnoty Harmonii aż w końcu aktywowałem wszystkie elementy i pokonałem Nightmare Moon.

A teraz zamiast Bitsów po dotknięciu posagów z elementami wyskakują GEMY mam juz ponad 1000 a użyłem już z 10000. :pinkie:

Więc warto.  :pinkie3:

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To działa bez neta?

Edit 04.02.2015. Hack działa - Poleca. :pinkie4:

Najpierw z młyna zaczęły mi wyskakiwać klejnoty Harmonii aż w końcu aktywowałem wszystkie elementy i pokonałem Nightmare Moon.

A teraz zamiast Bitsów po dotknięci posagów z elementami wyskakują GEMY mam juz ponad 1000 a użyłem już z 10000. :pinkie:

Więc warto. :pinkie3:

Zaczeło działać Ci od razu? Bo wrzucilam plik do folderu, weszlam do gry i nic sie nie zmieniło. :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tam działa :) cały dzień tego szukałam ale sie opłaciło !! :evilshy:

tylko musisz mieć karte pamięci bez  niej to sie chyba nie da bo na tablecie mojej siostry tez próbowałam zrobic ale cos sie skopało i musiałam jej dać jakąś karte sd żeby gre tam przenieść :rarityderp: . a co do tego hacka to jeszcze jak nie masz kółek do tej gry z wagonikami i klikasz na różowe flagi to wyskakują kółka i serca, a jak w stoisku z wiśniami zatrudnisz 3 kuce (mogą mieć 0 gwiazdek) to będzie ci wyskakiwać 10000 bitów, to chyba wszystko co zaobserwowałam  :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, gra na tablecie po zainstalowaniu wymagała podania wieku i wpisałam 10, dla siorki. I teraz nie mogę dodawać znajomych, nie ma wogóle opcji socilal. Jak można to zmienić? Bo podobno opcja jest dostępna od 13 lat

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi rowniez się udało. C: Nareszcie mogłam wynagrodzic siostrze cofke gry o trzy tygodnie (gra cofnela sie chyba trzy razy :|)!

Powiedz co konkretnie zrobiłaś to ci pomoge

Jak coś co pisz na gg, wytłumacze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliście jakiś bonus na walentynki? Ja dostalam powiadomienie toast, ale po kliknięciu po prostu włączyła się gra i nic. Mozliwe ze to dlatego, ze mam windowsa a nie androida :/ a u was cos bylo ciekawego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Przy małych problemach (które rozwiązałem) przeszedłem na wersję androidową... Najpierw połączyłem sobie grę z kontem na FB, wszystko było pięknie, ale później dodałem jeszcze konto z GL i widzę, że od czasu do czasu na liście znajomych mam tylko przyjaciół z GL (trzeba odświeżać, ponownie się logować i takie tam), zupełnie jakby FB się czasem rozłączał. 

Niby nie jest to duży problem przy dawaniu/braniu serc ale z socjalu korzystają także eventy. Właśnie skończył się event ze zbieraniem elementów. Byłem 12 w rankingu z konta z FB i 8000 z konta z GL (bo jak FB mi się rozłączał, to mi ten ranking pokazywali). Powinienem mieć unikalnego kuca, a nie dostałem nic, bo zgaduję, że uwzględniło mój wynik z GL. 

Na FB i tak prawie nikogo nie ma do tej gry, więc chyba lepiej być połączonym tylko z GL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam problem z grą. Przy którymś włączeniu w moim Ponyville jest tylko Twilight, jakbym dopiero zainstalował grę, choć gram już od tygodnia. Poprosiłem znajomego, żeby sprawdził mój poziom i powiedział, że jest 40 (czyli tak jak było godzinę wcześniej), choć moja gra pokazuje poziom 1. Może ktoś jakoś pomóc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą. Przy którymś włączeniu w moim Ponyville jest tylko Twilight, jakbym dopiero zainstalował grę, choć gram już od tygodnia. Poprosiłem znajomego, żeby sprawdził mój poziom i powiedział, że jest 40 (czyli tak jak było godzinę wcześniej), choć moja gra pokazuje poziom 1. Może ktoś jakoś pomóc?

Moja siostra ma taki sam problem na tablecie. Podejrzewam, ze to dlatego, ze nie wyłącza gry tylko po prostu z niej wychodzi. Gameloft na fb pisze, ze stara się to naprawić. :C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tą grą? Już kilka razy wyzerowało nam wszystkie poziomy. Dzisiaj z poziomu 45. I to nie cofa o kilka poziomów w tył, ale od razu całość. Pisaliśmy do Gameloftu, ale cisza. I nie wiem, czy grać w to dziadostwo, czy tak jest zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta gra ma tendencje do zawiechy, po czym się cofa do ostatniego zapisu. Mnie tez sporo gemów i LvL zniknęło. :madtwilight:

Jedyną metodą jest backup save-a. Poczytaj ten temat parę stron wstecz, był o tym mowa. :twilight2:

Czytałam, a ponieważ mąż stwierdził że to narusza warunki gwarancji (a tablet nówka) to jest to niemożliwe w naszym przypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ta gra jest zrobiona przez ludzi, którzy nigdy nie powinni dotykać klawiatury. Jakieś 2/3 tematów na ich forum dotyczy resetu gry. Gameloft radzi skorzystać z customer care i w tedy teoretycznie mogą zrekompensować straty diamentami :grumpytwi: . Chyba po każdej aktualizacji jest coraz gorzej.

 

http://www.gameloft.com/?request=forum&url=forumdisplay.php%3F1455-FAQ-s

 

Błąd dotyczy tak samo wersji androida jak i iosa, jedynie wersja na Windowsa 8 nie cofa, ale ostatnia aktualizacja na tę platformę była chyba ze trzy lata temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3x URRA! Naprawili cofanie saveów (przynajmniej u mnie). Przed updatem zajmowały mi ok 1.2 MB, przy każdym przejściu do menu czy sklepu gra cięła się niemiłosiernie a po ponownym uruchomieniu zaczynało od początku, mimo że pliki nadal były. Po updacie ze smokami save ważą ok 60 KB i wszystko działa bez problemów. Jest również nowy, działający z tą wersją gry edytor CelestiaSunrise (9.64 MB).

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Odkryłem dlaczego po reinstalacji gry nie działają stare savey. W katalogu gry w folderze database, jest plik gameloft_sharing i wydaje się on być identyfikatorem użytkownika czy czymś w tym stylu. Po podmiane go na ten na którym grałem przed reinstalacją, save działają bez problemu. Gra uratowana :D

(Jest jeszcze drugi gameloft_sharing w sdcard/Android/data/com.gameloft.android.ANMP.GloftPOHM/files więc jak nie działa, to jego też trzeba podmienić).

 

I tak przy okazji, jednemu gościowi przytrafił się glitch gdzie zamiast klejnotów, nasze taborety kupimy za monety (taka insza Ikea):

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=700657776706447&set=p.700657776706447&type=1

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...