Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Ja zacząłem od nowa. Próbowałem sprzedać tablet, ale nie oddam go za 400zł :/ Zaskoczyła mnie liczba zmian. Zmienili to, czy ułatwili zdobywanie gemów? Aha... i czy wszystkie lokacje z mapy są dostępem (wraz ze zdobywaniem poziomów). 

 

PS. Znajomi działają, ale z "mordo-książki".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od kilku dni pojawia się błąd gry gram bez wifi. W sklepie dostępne są kucyki (np. Cheese Sandwich czy kucyki które śpiewały w Ponytones) za 10/100 dolarów. Jednak nic się nie dzieje gdy chcę je kupić. Jest tez kilka nowych sklepów na 5 kucyków.

Jeśli ktoś potrzebuje znajomych zapraszam na gameloft: morphirose.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila... płacisz, za cokolwiek w tej grze? :wat: Zakichanego grosza nie dałbym za P2W (pay to win). Co innego taki Gun Club 2 (czy jak mu tam) - symulator snajpera. Genialny, a opłata wywala reklamy i odblokowuje raptem kilka karabinów, które i tak są zbędne. W zupełności wystarczą te darmowe. Co prawda gra MLP jest bardziej rozbudowana, ale mimo wszystko...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila... płacisz, za cokolwiek w tej grze? :wat: Zakichanego grosza nie dałbym za P2W (pay to win). Co innego taki Gun Club 2 (czy jak mu tam) - symulator snajpera. Genialny, a opłata wywala reklamy i odblokowuje raptem kilka karabinów, które i tak są zbędne. W zupełności wystarczą te darmowe. Co prawda gra MLP jest bardziej rozbudowana, ale mimo wszystko...

Mój błąd, chodził mi oczywiście o bitsy gemsy! Może gdyby ta gra była stabilna i nie cofała postępów to byłabym skłonna płacić realną walutą. W tym przypadku...

Edytowano przez Artemis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem długo, i doszedłem do jedynego słusznego wniosku.

Deinstalacja. Z tabletu jak i z telefonu.

Zżera pamięć (dyskową i RAM), p2w wszędzie. Kilka stron temu było powiedziane ile trzeba na przejscie bez cheatow.

~10 lat. W takim razie ja dziekuje, bo tracenie czasu na taki bzdet to nonsens. Nie wydam i nie wydałem na tę "grę" złamanego grosza. GJ Gameloft, operacja "gib monies" się powiodła.

Poszło w świat przez GT-I9001

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyskoczyło mi coś o aktualizacji której nie mogę wykonać bo ciągle mam za mało pamięci podręcznej, a wywaliłem parę niepotrzebnych aplikacji :/

A próbowałeś wyłączyć i włączyć? :P  A tak całkiem serio, restart pomaga na wiele problemów, od lagów po brak neta mobilnego.

Ostatnia aktualizacja jest z piątego czerwca, nie miałem z nią problemów ale cloud save jak nie było, tak nie ma...

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś wyłączyć i włączyć? :P  A tak całkiem serio, restart pomaga na wiele problemów, od lagów po brak neta mobilnego.

Ostatnia aktualizacja jest z piątego czerwca, nie miałem z nią problemów ale cloud save jak nie było, tak nie ma...

 

Ta, łączy mnie w grze z google play i tam jak kliknę aktualizuje to wyskakuje:

Błąd:

 

Błąd przy pobieraniu aplikacji ,,MY LITTLE PONY". Zbyt mało miejsca w pamięci urządzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hejka, byłam tu pół roku temu z hackiem do gry (3-4 strony temu) Jeśli ktoś chciałby mieć tego hacka a tamten link nie działa to niech ściągnie tą wersję : https://mega.co.nz/#!ZIcSAYyD!hBE4IycCI7GIatuP178v-1wJT412j9UfXQuT4Yhthxo

 

A jeśli chce ktoś linka do obydwu wersji to prosz : http://www.reddit.com/r/MLPIOS/comments/2reug4/allround_carefree_hack_shardsheartsgemsbits/

Sprawdzone, działa bez roota i nie powinno być z tym problemu. 

 

Jak coś to pisać na gg

Edytowano przez Saphire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzone, działa bez roota (...)

 

Jak coś to pisać na gg

1. Jak niby działa bez roota jak masz to wkleić w odpowiedni folder?

2. Na gg moge cię zablokować. Nie po to jest forum

 

I tak btw to witam oraz informuje że nowa aktualizacja jest. Clouda dalej nie ma ale są nowe kuce.

@Edit bo mnie jednak ruszyło

 

Panie "SzymonL" nie wiele wiesz o androidzie więc nie wprowadzaj w błąd ludzi.

Edytowano przez McKeyPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan u góry dobrze prawi. Odinstalować niepotrzebne aplikacje. Albo Facebooka odinstalować? Zżera dość dużo jeśli masz go zainstalowanego na smart fonie a możesz go spokojnie przeglądac w przeglądarce internetowej.

Jak ktoś szuka przyjaciół w grze to podsyłam mojego nicka do GL Live: theraselking

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:suspicious: działa bez rota, tylko musisz miec kartę pamieci. przenieść aplikacje na kartę sd i wejsć do folderu android, później data, następnie com.gemeloft.anndroid.ANMP.GloftPOHM, wejsc w files, i tam wkleić plik ARK. następnie odłączasz telefon od komputera, i uruchamiasz grę. ZROZUMIAŁEŚ :flutterage: ?! czy może jeszcze ci coś powtórzyć :fluttershy6: ?

 

1. Jak niby działa bez roota jak masz to wkleić w odpowiedni folder?
2. Na gg moge cię zablokować. Nie po to jest forum

 

I tak btw to witam oraz informuje że nowa aktualizacja jest. Clouda dalej nie ma ale są nowe kuce.


@Edit bo mnie jednak ruszyło
 

Panie "SzymonL" nie wiele wiesz o androidzie więc nie wprowadzaj w błąd ludzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, byłam tu pół roku temu z hackiem do gry (3-4 strony temu) Jeśli ktoś chciałby mieć tego hacka a tamten link nie działa to niech ściągnie tą wersję : https://mega.co.nz/#!ZIcSAYyD!hBE4IycCI7GIatuP178v-1wJT412j9UfXQuT4Yhthxo

 

A jeśli chce ktoś linka do obydwu wersji to prosz : http://www.reddit.com/r/MLPIOS/comments/2reug4/allround_carefree_hack_shardsheartsgemsbits/

Sprawdzone, działa bez roota i nie powinno być z tym problemu. 

 

Jak coś to pisać na gg

Dzięki temu hackowi właśnie kupiłem sobie Celestię :P Tylko nie wiem jak więcej złota dostawać.

A jak by ktoś chciał mnie dodać do znajomych to niech mnie szuka po tym samym nickiem co tu mam.

Edytowano przez ATIMKOS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu hackowi właśnie kupiłem sobie Celestię :P Tylko nie wiem jak więcej złota dostawać.

A jak by ktoś chciał mnie dodać do znajomych to niech mnie szuka po tym samym nickiem co tu mam.

Aby zdobyc złoto zatrudnij 3 kuce w sklepie z wisniami. Nie musza mieć gwiazdek. :3

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Hejka, ściągnęłam tego hacka bez roota i zrobiłam wszystko tak jak trzeba, ale nie działa :grumpytwi:  Hack jest na wersję ,,2.3.1e and maybe more''. Obecnie jest chyba 2.3.3a więc może oto chodzi? :crazytwi3:  Czy jest ten hack na najnowszą wersję? Bardzo potrzebuję  :twiblush2: Saphire może wiesz coś o tym?  :twilight7:

Edytowano przez Xiaoyu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ściągnęłam tego hacka bez roota i zrobiłam wszystko tak jak trzeba, ale nie działa :grumpytwi: Hack jest na wersję ,,2.3.1e and maybe more''. Obecnie jest chyba 2.3.3a więc może oto chodzi? :crazytwi3: Czy jest ten hack na najnowszą wersję? Bardzo potrzebuję :twiblush2: Saphire może wiesz coś o tym? :twilight7:

A otworzyłaś plik przez RAR? Wstyd się przyznać ale ja na początku tego nie robiłam i dziwiłam się, że nie działa. :|

Możliwe też, że gra działała w tle kiedy umieszczalas hack w folderze. To moglo zaszkodzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...