Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

A otworzyłaś plik przez RAR? Wstyd się przyznać ale ja na początku tego nie robiłam i dziwiłam się, że nie działa. :|

Możliwe też, że gra działała w tle kiedy umieszczalas hack w folderze. To moglo zaszkodzić.

 

W sumie chyba coś pomieszałam bo niby to wypakowałam na pulpit i z pulpitu wklejałam. Faktycznie mogła działać w tle. Dobra, teraz spróbuję za pomocą twoich porad  :hBB25: Dzięki wielkie za pomoc, nawet jeśliby nie podziałało  :twiblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.
Mam parę pytań związanych z tą gierką;
1. Dlaczego dostaję serduszka co jakiś czas [żadnego "share" i innych nie dotykałem się, jedynie wlazłem w "znajomi"]?

2. Czy coś tracę jak zostawiam tę skrzynkę u któregoś u moich "przyjaciół" (czyt. poniżej)?
3. O co chodzi z "przyjaciółmi" - u mnie to Cadence, Celestia, Spike, RD, FS, Rarity, AJ i PP. To nie miało być coś z "prawdziwymi przyjaciółmi" przez FB itd?
4. Jakie są źródła klejnotów, jak w miarę szybko je zdobyć? Bo mnie szlag trafia jak cały czas działam intensywnie i na dzień pozyskam góra 30. klejnotów.

Edytowano przez Michał Mac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Jakie są źródła klejnotów, jak w miarę szybko je zdobyć? Bo mnie szlag trafia jak cały czas działam intensywnie i na dzień pozyskam góra 30. klejnotów.

 

Nie mogę zagwarantować, że to będzie działało u wszystkich, ale jak minimalizuję grę na ponad dwie minuty, to prawie zawsze odnawia mi się Derpy (jeśli poprzednia zdążyła się skasować).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobić najnowszą, w tej poprzedniej masz właśnie tych znajomych, których wymieniłeś, a po najnowszej, tej z Discordem możesz zapraszać i masz własny kod

Ok, ok... Ale zapraszać kogo? Moich znajomych (nie chcę tego faktycznie łączyć z FB)? I jaki kod?

 

 

Nie mogę zagwarantować, że to będzie działało u wszystkich, ale jak minimalizuję grę na ponad dwie minuty, to prawie zawsze odnawia mi się Derpy (jeśli poprzednia zdążyła się skasować).

Dzięki, Derpy niby daje te klejnoty, ale to też marne źródło. Że też nie mogli dać takiego kantora. Wtedy zgodziłbym się wymieniać 200'000 bitów na 200, a jak nie to na 20 klejnotów. A tak nie ma nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok... Ale zapraszać kogo? Moich znajomych (nie chcę tego faktycznie łączyć z FB)? I jaki kod?

 

 

 

Zawsze można utworzyć konto gameloft. Widziałam,że wiele użytkowników podawało swoje nazwy bo potrzebowało serduszek. c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem na forum nowa ale w gre gram dosc dlugo, mam 75 level, tylko po tej ostatniej aktualizacji doszlo duzo nowych rzeczy np w tancu mozna dodawac znajomych i grac razem zdobywajac wiecej punktow. Tyle tylko ze nie mam zadnych znajomych, nie mam konta na fb (nie chce miec) i moze tutaj uda mi sie zdobyc jakis wskazowki jak zdobyc przyjaciol. Dzieki z gory i pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem na forum nowa ale w gre gram dosc dlugo, mam 75 level, tylko po tej ostatniej aktualizacji doszlo duzo nowych rzeczy np w tancu mozna dodawac znajomych i grac razem zdobywajac wiecej punktow. Tyle tylko ze nie mam zadnych znajomych, nie mam konta na fb (nie chce miec) i moze tutaj uda mi sie zdobyc jakis wskazowki jak zdobyc przyjaciol. Dzieki z gory i pozdrawiam

 

 

Zawsze można utworzyć konto gameloft. Widziałam,że wiele użytkowników podawało swoje nazwy bo potrzebowało serduszek. c:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam :D

Mam pytanie a zarazem proszę o pomoc :P Od tej aktualizacji z Discordem nie działają mi hacki :c Jeden z nich sprawiał że jako Codzienny Bonus zawsze dostawałem 150 Gemów i 100000 Bitsów, a drugi który przed chwilą pobrałem coś tam robił, ale jak sprawdziłem czy działa to pomimo kierowania się instrukcją nic to nie dawało :( Jak coś to ten hack jest do pobrania jakieś dwie strony temu :P

I teraz mam pytanie. Wam też nie działają "wspomagacze"? Da się to jakoś naprawić? I czy macie może jakiś działający hack na obecnej wersji gry? :fluttershy4:

Za pomoc i inne dobre rady byłbym bardzo wdzięczny :rwink:

:brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po każdej aktualizacji musisz wgrywać hack ponownie (przynajmniej tak jest z tym na 150 gemów). Nie zawsze jednak działa, mi po którejś aktualizacji nie chciał wejść.

 

To z tego co piszesz to mi już nie chce wejść :despair: Wiesz może czy da się to w jakiś sposób naprawić żeby ponownie działał? Czy trzeba czekać do następnej aktualizacji i liczyć na to że wtedy będzie działać? :lunathink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie. Po odpaleniu gry(świeża instalacja) pokazuje mi się... rozpiska sterowania grą za pomocą kontrolera :tfuu:,mimo że jest to zwykły smartfon bez żadnego podłączonego pada. 

Wcześniej na tym samym telefonie była instalowana i działała normalnie.

Ludzie co robić :ajunsure:

RTD3KZY.png

PS. Czy to może być spowodowane tym, że aktualizowałem oprogramowanie?

Edytowano przez Starlite
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Nawiązując do mojego poprzedniego postu)

Poradziłem sobie. Przy instalacji z Google Play instalowana była wersja 1.6.10ag(u mnie w GP wyświetla taką wersję :wat:). Jest to stara wersja z chyba jakąś obsługą gamepada bo ni kija nie można sterować dotykiem. Reset do ust. fabrycznych nie pomógł. Dopiero instalacja na chama z APK wrzuciła normalną(aktualną i nie-gamepadową) wersję.

Stało się to chyba po aktualizacji androida.(wcześniej instalowało normalnie).

Edytowano przez Starlite
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakiego grzyba wrzucają do tej gry obsługę pada? Dobrze, że nie dodali kierownicy. Domyślam się, że M$ "poprosił" Gameloft o dodanie takiej funkcji, aby posiadacze Win 8.1 czy 10 mogli zagrać na padzie. Tylko po co? Myszka jest 10000x wygodniejsza. Chyba, że chcą to wrzucić na Xboxy  :twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi hackami? Gra jest o wiele ciekawsza jak się samemu wszystko zbiera. Tak to tylko psuje się klimat. Oczywiście, są rzeczy które aby zdobyć trzeba poświęcić ponad kilka miesięcy czasu zbierania (Town Hall przykładowo), jednak nie zmienia to faktu, że gra zagości na twoim telefonie o wiele, wiele dłużej. Ktoś mówi, że aby przejść tą, grę to trzeba siedzieć w tym kilka lat. W innych grach p2w jest podobnie, a jakoś potrafię przeboleć 2-3 miesiące i po tym czasie umiem grać jak ci, którzy wydają kasę na boosty czy inne cuda. Ja gram od 3 miesięcy i mam już 65 lvl (co 2-3 dni mam kolejny). Kiedyś uzbieranie 1k bidsów było tragiczne, a teraz wystarczy 6h i mam 22 razy tyle. Większą satysfakcje ma się jak samemu wszystko się robi i zarządza. Gemsy też łatwo zdobyć - min 2 na dzień, a czasem umiem zgarnąć 2 razy a przy maks. szczęściu 5 razy tyle, i to od changelingsów, apple batów, Derpy oraz paraspritesów.

 

Małe tipy: czasem gemsy wypadają też z ołtarzy z danym klejnotem harmonii, ale to jest rzadkość tak duża, że się nie opłaca - robię to wtedy, kiedy mi bidsów brakuje i nuż coś fajnego wypadnie. No i robić piosenki w mini gierce EG. Jak się raz wypełni pasek to masz 100% drop kucyka, NAWET tych za gemsy, więc warto. Za drugim razem nigdy mi nie wypadł kuc, a dekoracja za gemsy, zatem wystarczy raz na tydzień zrobić pasek, aby mieć kolejną postać - 3 dni regularnego wykonywania piosenek i macie nowego kuca do kolekcji. Z innych tipów to jest też Derpy  :derp2: - jak się pojawi na mapie, to możecie maks 3 razy ją tapnąć, uprzednio biorąc pierwszy lut i uciec na drugi koniec ekranu, tak, żeby nie była widoczna i czekać aż znów będzie można ją tapnąć. Zawsze daje się złapać 3 razy, nie więcej. 

 

Te hacki tylko psują grę, gdyż szybciej się wam znudzi, bo zbyt łatwo przychodzą pewne rzeczy. Lepiej się pomęczyć i jak skończysz nie zaprzeczysz, że gra była do kitu, bo wiele w niej osiągnąłeś.    

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi hackami? Gra jest o wiele ciekawsza jak się samemu wszystko zbiera. Tak to tylko psuje się klimat. Oczywiście, są rzeczy które aby zdobyć trzeba poświęcić ponad kilka miesięcy czasu zbierania (Town Hall przykładowo), jednak nie zmienia to faktu, że gra zagości na twoim telefonie o wiele, wiele dłużej. Ktoś mówi, że aby przejść tą, grę to trzeba siedzieć w tym kilka lat. W innych grach p2w jest podobnie, a jakoś potrafię przeboleć 2-3 miesiące i po tym czasie umiem grać jak ci, którzy wydają kasę na boosty czy inne cuda. Ja gram od 3 miesięcy i mam już 65 lvl (co 2-3 dni mam kolejny). Kiedyś uzbieranie 1k bidsów było tragiczne, a teraz wystarczy 6h i mam 22 razy tyle. Większą satysfakcje ma się jak samemu wszystko się robi i zarządza. Gemsy też łatwo zdobyć - min 2 na dzień, a czasem umiem zgarnąć 2 razy a przy maks. szczęściu 5 razy tyle, i to od changelingsów, apple batów, Derpy oraz paraspritesów.

 

Małe tipy: czasem gemsy wypadają też z ołtarzy z danym klejnotem harmonii, ale to jest rzadkość tak duża, że się nie opłaca - robię to wtedy, kiedy mi bidsów brakuje i nuż coś fajnego wypadnie. No i robić piosenki w mini gierce EG. Jak się raz wypełni pasek to masz 100% drop kucyka, NAWET tych za gemsy, więc warto. Za drugim razem nigdy mi nie wypadł kuc, a dekoracja za gemsy, zatem wystarczy raz na tydzień zrobić pasek, aby mieć kolejną postać - 3 dni regularnego wykonywania piosenek i macie nowego kuca do kolekcji. Z innych tipów to jest też Derpy  :derp2: - jak się pojawi na mapie, to możecie maks 3 razy ją tapnąć, uprzednio biorąc pierwszy lut i uciec na drugi koniec ekranu, tak, żeby nie była widoczna i czekać aż znów będzie można ją tapnąć. Zawsze daje się złapać 3 razy, nie więcej. 

 

Te hacki tylko psują grę, gdyż szybciej się wam znudzi, bo zbyt łatwo przychodzą pewne rzeczy. Lepiej się pomęczyć i jak skończysz nie zaprzeczysz, że gra była do kitu, bo wiele w niej osiągnąłeś.    

 

Podsumuję jednym zdaniem - gra fair (tj. wszystko bez cheatów bez opłat) = 10 lat gry.

Edytowano przez Prynces Kura :3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo masz z Lolem, SWTOR, Warframe, TF2, Hotsem, Hearthstonem i wieloma innymi P2W. Cheaty to odbieranie przyjemności z gry. Ja potrafię się bawić w tą grę, nie używając cheatów, prawie zawsze wygrywając eventy z kucami i nie odbierać sobie przy tym przyjemności. Ja gram w Lola z 6 lat i nadal nie mam wszystkich postaci, a jakoś gram dalej, mimo, że w tym czasie inni już wszystko w Lolu mają. W MLP od Gameloftu jest podobnie. Ja obliczyłem, że potrzebuje min. pół roku, żeby zdobyć Town Halla. Ja to zrobię, tak samo jak zbierałem inne rzeczy - wirtualną walutę/surowce w Lolu/Warframe. Inni mówią, że to strata czasu, ale w tym czasie ja mogę uzbierać z kilkanaście nowych postaci i budynków. Wtedy docenia się grę i swój trud.         

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo masz z Lolem, SWTOR, Warframe, TF2, Hotsem, Hearthstonem i wieloma innymi P2W. Cheaty to odbieranie przyjemności z gry. Ja potrafię się bawić w tą grę, nie używając cheatów, prawie zawsze wygrywając eventy z kucami i nie odbierać sobie przy tym przyjemności. Ja gram w Lola z 6 lat i nadal nie mam wszystkich postaci, a jakoś gram dalej, mimo, że w tym czasie inni już wszystko w Lolu mają. W MLP od Gameloftu jest podobnie. Ja obliczyłem, że potrzebuje min. pół roku, żeby zdobyć Town Halla. Ja to zrobię, tak samo jak zbierałem inne rzeczy - wirtualną walutę/surowce w Lolu/Warframe. Inni mówią, że to strata czasu, ale w tym czasie ja mogę uzbierać z kilkanaście nowych postaci i budynków. Wtedy docenia się grę i swój trud.         

 

Ja mówię o przejściu gry do końca, to po pierwsze. Po drugie - cheaty do TF2? VAC to pies?  :wat:

 

 

Ja obliczyłem, że potrzebuje min. pół roku, żeby zdobyć Town Halla.

 

A oblicz, ile potrzebujesz na przejście całej gry bez opłat i cheatów :kappa:

 

 

I żeby nie było - opinię szanuję, nie poniżam ani nie obrażam i nie urażam.

Edytowano przez Prynces Kura :3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...