Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Tak samo masz z Lolem, SWTOR, Warframe, TF2, Hotsem, Hearthstonem i wieloma innymi P2W. Cheaty to odbieranie przyjemności z gry. Ja potrafię się bawić w tą grę, nie używając cheatów, prawie zawsze wygrywając eventy z kucami i nie odbierać sobie przy tym przyjemności. Ja gram w Lola z 6 lat i nadal nie mam wszystkich postaci, a jakoś gram dalej, mimo, że w tym czasie inni już wszystko w Lolu mają. W MLP od Gameloftu jest podobnie. Ja obliczyłem, że potrzebuje min. pół roku, żeby zdobyć Town Halla. Ja to zrobię, tak samo jak zbierałem inne rzeczy - wirtualną walutę/surowce w Lolu/Warframe. Inni mówią, że to strata czasu, ale w tym czasie ja mogę uzbierać z kilkanaście nowych postaci i budynków. Wtedy docenia się grę i swój trud.

Przyjemności? Gdy ja widzę, że budynek X, kosztuje 20-30 diamentów, a postać 30 serduszek mam ochotę to wywalić. Co prawda nie znalazłem jeszcze działającego hacka, ale chętnie bym go wgrał. Gra fajna, ale przez politykę Gameloftu odpycha mikropłatnościami (nie mogli wziąć przykładu z ROVIO? A tak... Każdy ich "city builder" to kalka)

PS. Taki TF2 to gra, która nie ma końca. A trud można docenić w strategii ekonomicznej :P Ale to tylko moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem sposób jak unikać mikropłatności - po prostu wykonuje eventy, zadania oraz usuwam parasprity i inne takie rzeczy - i zawsze coś się trafi. 30 gemsów? W niecałe 2 tyg, a nawet wcześniej zdobędziesz. Wyzwaniem jest Soarin 150 gemsów, a Town Hall to hardcore, który chętnie podejmę (no pod rodzę zachaczając o Soarina, bo jest w jednym z questów :fluttercry:  ). Jak uda mi się zdobyć Celestię lub kogoś powyżej 100 (ja zdobyłem wczoraj Parisha Nadermana, który normalnie kosztuje 40 gemsów :aj3: ) na minigierce EG to od razu mówię, że gra może zaskoczyć i nie jest aż tak wredna jak się na początku wydaje. Na początku jest trudno gemsy zdobyć - potem jak odkrywasz teren to coraz więcej masz changlingsów, apple batów oraz paraspritsów, i zawsze choć jeden gem mi się trafia. A serca - jak masz oczywiście znajomych - łatwo farmisz przez minigierkę EG oraz chesty od przyjaciół. Dziennie da się 10 serduszek wyciągnąć z samej minigierki, jeśli znajomi nie pamiętają, żeby też coś ci dać :suspicious:  . Jak są aktywni to wtedy ta suma może być podwojona. Ale jest mało postaci na serduszka, więc dość szybko można ich zebrać.        

 

A i sorki za TF2. Zły przykład podałem.           

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem sposób jak unikać mikropłatności - po prostu wykonuje eventy, zadania oraz usuwam parasprity i inne takie rzeczy - i zawsze coś się trafi. 30 gemsów? W niecałe 2 tyg, a nawet wcześniej zdobędziesz. Wyzwaniem jest Soarin 150 gemsów, a Town Hall to hardcore, który chętnie podejmę (no pod rodzę zachaczając o Soarina, bo jest w jednym z questów :fluttercry:  ). Jak uda mi się zdobyć Celestię lub kogoś powyżej 100 (ja zdobyłem wczoraj Parisha Nadermana, który normalnie kosztuje 40 gemsów :aj3: ) na minigierce EG to od razu mówię, że gra może zaskoczyć i nie jest aż tak wredna jak się na początku wydaje. Na początku jest trudno gemsy zdobyć - potem jak odkrywasz teren to coraz więcej masz changlingsów, apple batów oraz paraspritsów, i zawsze choć jeden gem mi się trafia. A serca - jak masz oczywiście znajomych - łatwo farmisz przez minigierkę EG oraz chesty od przyjaciół. Dziennie da się 10 serduszek wyciągnąć z samej minigierki, jeśli znajomi nie pamiętają, żeby też coś ci dać :suspicious:  . Jak są aktywni to wtedy ta suma może być podwojona. Ale jest mało postaci na serduszka, więc dość szybko można ich zebrać.        

 

A i sorki za TF2. Zły przykład podałem.           

 

A teraz pytanie - od kiedy grasz i czy dotarłeś do końca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi hackami? Gra jest o wiele ciekawsza jak się samemu wszystko zbiera. Tak to tylko psuje się klimat. Oczywiście, są rzeczy które aby zdobyć trzeba poświęcić ponad kilka miesięcy czasu zbierania (Town Hall przykładowo), jednak nie zmienia to faktu, że gra zagości na twoim telefonie o wiele, wiele dłużej. Ktoś mówi, że aby przejść tą, grę to trzeba siedzieć w tym kilka lat. W innych grach p2w jest podobnie, a jakoś potrafię przeboleć 2-3 miesiące i po tym czasie umiem grać jak ci, którzy wydają kasę na boosty czy inne cuda. Ja gram od 3 miesięcy i mam już 65 lvl (co 2-3 dni mam kolejny). Kiedyś uzbieranie 1k bidsów było tragiczne, a teraz wystarczy 6h i mam 22 razy tyle. Większą satysfakcje ma się jak samemu wszystko się robi i zarządza. Gemsy też łatwo zdobyć - min 2 na dzień, a czasem umiem zgarnąć 2 razy a przy maks. szczęściu 5 razy tyle, i to od changelingsów, apple batów, Derpy oraz paraspritesów.

 

Wszystko na górze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że siedzę nad tym dzień i noc? Wchodzę rano kolo 9, mija te 6h to wchodzę o 15, a później o 22. Oględziny rano i wieczorem trwają 20 min. Po południu dłużej bo np chce minigierki zrobić lub ewent. I tak to leci. Zrobić ładny plan, wykalkulowac czas końca wypłat ze sklepów i tyle. Czasem nocą poświęcam czas żeby poexpić kuce bo spać mi się nie chce a innych gierek czy filmików na YouTube nie ma.

Inaczej: nie każdy ma czas na takie rozplanowanie.

Ja se tak ułożyłem bo tak mi się to w pasowało. Nie zawsze się tego trzymam bo też gdzieś wychodzę i do gry nie zajrzę.

Edytowano przez The Silver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo grałem w to dłużej. Teraz wygląda to tak:

 

- uruchamiam,

- zgarniam dzienny bonus

- elementy z totemów

- kopalnia

- taniec

- sklepy

- ewentualne zadanie

- ewentualne dorzucenie elementów do drzewa

- wychodzę, bo dalej nie ma co robić

 

A w niecałe 2 tygodnie mogę pograć przez ok 45h w Borderlands HC :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat mam cierpliwość do takich gier, gdyż jak byłem w podstawówce to lubiłem grać w Plemiona, The West, Shakes&Fidget (no to akurat gimnazjum) i tez wszystko się opierało na czasowych zadaniach. W tej grze jest nawet lepiej, gdyż masz minigierki oraz zadania, które dla tych, którzy nie chcą płacić mogą przysporzyć wiele problemów. Czekało się i się miało na nowy item, armię czy co tam jeszcze w tamtych grach było. Co kto woli, szanuje to. Czy grę skończę? Kto wie. Na obecną chwilę jakoś mi idzie, ale znajac życie jak skończę wszystkie zadania w grze to chyba do tego nie wrócę. Bo wtedy nie miałbym na co zarabiać. A tak jestem ciekaw questów i dalszej fabuły, i to chyba napędza mnie do dalszej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby komuś chciało się przejrzeć parę(naście) stron wstecz to by przeczytał że ktoś oszacował że na przejście tej gierki trzeba poświęcić minimum 17 lat opierając się na czystej grze bez oszukiwania lub dokupywania czegoś za prawdziwe pieniądze :TaTds: Ja oczywiście JUŻ tak nie robię i dlatego zdecydowałem się na haxy :rainderp: A wszystko to ponieważ mam coraz mniej czasu i po prostu jak siedzę dłużej niż parę minut to chce mi się spać :ziew:

W tą grę gram głównie dlatego że chcę zgarnąć wszystkie kuce i wszystko co jest możliwe, a gra wg mnie szybko się nie skończy bo co jakiś czas wychodzą aktualizacje i jest wiele nowych rzeczy :3 Szczerze mówiąc to nawet z tymi haxami trudno mi się gra(ło [bo nie działają]) :woops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby komuś chciało się przejrzeć parę(naście) stron wstecz to by przeczytał że ktoś oszacował że na przejście tej gierki trzeba poświęcić minimum 17 lat opierając się na czystej grze bez oszukiwania lub dokupywania czegoś za prawdziwe pieniądze

A ja mam błąd na moją korzyść (trochę zajęło mi opanowanie jak działa) - wchodząc do gry i zbierając wszystko co tam się da po prostu wchodzę albo do tej kolejki, albo do świata EG, albo po prostu jadę do innego miejsca - ważne by się tylko zaczęło ładować. Wszystko po to, by wrócić do Ponyville - i tu magia - minęło 5 godzin (od minimum 5 minut do 12 godzin). I tak cały czas - w ten sposób zadanie "zdobądź 800 tys." można wykonać w 10-20 minut. Ale kryształów i tak szybko się nie uzbiera. Gdyby tak dało się wymienić bity na kryształy...

Jak zmieniłem telefon to już się pogodziłem, że będę grać normalnie. Co najlepsze, że znowu mam ten błąd.

Tylko coś totemów nie liczy - muszę czekać te 9 godzin na ugotowanie.

Jestem jedyny taki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy mam buga czy nie, ale w queście "That Meanie" od Fluttershy mam odkryć 18 poletek. Dla mnie żaden problem, tylko nie wiadomo dlaczego kiedy miałem 16 odkrytych poletek w zadaniu, to następnego dnia quest mi mówił, że odkryłem tylko 2 i zostało 16 do odkrycia. Teraz jestem w przysłowiowej dupie, bo nie mam wystarczającej liczby terenu, żeby ukończyć zadanie. Napisałem do pomocy Gameloftu, ale kiedy to przyjdzie - Bóg wie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy mam buga czy nie, ale w queście "That Meanie" od Fluttershy mam odkryć 18 poletek. Dla mnie żaden problem, tylko nie wiadomo dlaczego kiedy miałem 16 odkrytych poletek w zadaniu, to następnego dnia quest mi mówił, że odkryłem tylko 2 i zostało 16 do odkrycia. Teraz jestem w przysłowiowej dupie, bo nie mam wystarczającej liczby terenu, żeby ukończyć zadanie. Napisałem do pomocy Gameloftu, ale kiedy to przyjdzie - Bóg wie. 

Mam podobnie, tylko ja miałem zadanie na 22, od AJ :v Odpowiedź przyjdzie po końcu świata +4 dni dla pewności. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, za kryształy dodatkowe cały czas trzeba płacić.

Owszem, ale nagrody są większe, szybciej zdobywa się kryształy i awansuje (zobaczymy jak to będzie dalej). Szkoda, że to starsza wersja. Jak widać coś za coś. Tak czy inaczej - genialny sposób na zarabianie na grach F2P. 

Nie działa w Polsce. I szybko działać nie będzie. Macie namiary na jakiś hack? Szukałem, ale póki co znajduję strony pełne adware/spyware.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się wersja gry ze sklepu Amazon. Ta wersja ma być bez mikropłatności (wszystko jest za darmo, ma być jakiś łatwy sposób na zdobywanie diamentów). Pobranie gry też dalej jest darmowe.

http://www.equestriadaily.com/2015/08/amazon-fixed-gameloft-my-little-pony.html

Paru rzeczy jednak nie rozumiem:

-Ludzie piszą o restrykcjach regionalnych. Czy ta wersja jest dostępna dla Polaków?

-Jest to część usługi Amazon Underground. Czy ona też jest darmowa i czy tak już zostanie?

-Czy trzeba zaczynać wszystko od początku? Czy będą regularne update tej wersji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale nagrody są większe, szybciej zdobywa się kryształy i awansuje (zobaczymy jak to będzie dalej). Szkoda, że to starsza wersja. Jak widać coś za coś. Tak czy inaczej - genialny sposób na zarabianie na grach F2P. 

Nie działa w Polsce. I szybko działać nie będzie. Macie namiary na jakiś hack? Szukałem, ale póki co znajduję strony pełne adware/spyware.

http://torrenty.pl/3927882-my-little-pony-v2-3-0keng-apk Jedyny mod który znam i wiem że działa. Edytory aktualnie chyba nie działają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://torrenty.pl/3927882-my-little-pony-v2-3-0keng-apk Jedyny mod który znam i wiem że działa. Edytory aktualnie chyba nie działają.

Dziękuję. Sprawdzę. Szukałem na własną rękę, czego konsekwencją jest jakiś syf, którego (chyba) się pozbyłem (plik "dag[tu losowy numer]" - instalator różnych programów). Podane wcześniej nie działały. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czy mi sie wydaje, czy od dzisiaj w grze zawiesili special eventy, bo nie ma żadnych?

W evencie na tańce nie za każdym razem doliczały się punkty, a ludzie z wersją z Amazona w ogóle nie mają eventów od początku. Zbliża się kolejne update, może chcą to wszystko ogarnąć przy okazji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam grać dziś, mam 10 lvl i troszkę jestem w dupie... Gdybyście mieli jakieś wskazówki będę bardzo wdzięczna

Na początku bierz się za Ponyville oraz Las Everfree oraz questy tam się znajdujące. Las najszybciej odkryjesz i zrobisz w nim questy i będziesz miała lokację z głowy. Sweet Apple Acress też rób, ale tam trzeba już trochę wydać gemsów i serduszek. Canterlotu nie ruszaj, gdyż ceny budowli sięgają 40k bidsów, więc na początku olej lokacje lub porób mało problematyczne questy dla doświadczenia.

Tak skilluj kuce, graj w minigierki w kopalni oraz Equestria girls. Szczególnie rób minigierkę taneczną, gdyż wypełnienie paska da ci gwarantowaną nagrodę w postaci losowego kuca - za bidsy lub gemsy, także warto. Niestety kuce nie dropią już po drugim wypełnieniu. 

Rób też special eventy, ale jak masz dopiero 10 lvl to nie ruszaj questów "social", o tego konkretnego - "uzbieraj jak najwięcej punktów w minigierce kopalnia" - ten najlepiej olej. 

Codziennie obejrzyj po 2 reklamy, żeby zarobić 2 gemsy, które będą ci potrzebne, przy odblokowywaniu Rarity czy Rainbow Dash - da się spokojnie po jakimś czasie zdobyć odpowiednią ilość na zakup. No i będą ci gemsy potrzebne na inne kuce czy sklepy do odblokowania. 

Jak masz znajomych to w minigierce EQ będziesz mogła zbierać serduszka, które też służą do odblokowywania kilku postaci. Warto odblokować je wszystkie, żeby później mieć serducha na Baloon Poopa.

Odkrywaj teren w Ponyville tylko wtedy, gdy masz na to questa lub nie masz już miejsca na budowle. Zostawiaj też spróchniałe drzewa, kamienie czy inne takie rzeczy, bo są na to zadania, np. od Applejack.  

Gemsy dropią też z Paraspritesów, apple batów oraz changelingsów - im więcej terenu odkryjesz, tym więcej ich się pojawi.

Klejnoty harmonii zdobędziesz z kopalni oraz z totemów w domku Zecory (Las Everfree).

Nie wydawaj gemsów na odkrywanie terenu czy boosty do minigierek - nie opłaca się to. Bidsy też można uzbierać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam grać dziś, mam 10 lvl i troszkę jestem w dupie... Gdybyście mieli jakieś wskazówki będę bardzo wdzięczna

 

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Gdy tylko uzyskasz dostęp do Everfree, skup się właśnie na nim. Odblokuj drogę do następujących składników: garlic (czosnek), black iris, sticky sap (pozostałe dwa są obok zamku). Dzięki niem będziesz mogła upichcić w chacie Zecory "great totem of friendship". Za każdym razem daje on od 1 do 3 wszystkich elementów. Mając takie trzy, elementy będą wpadać bardzo szybko (przyda się przy zadaniu z drzewem). Jak już wspomniano oglądaj te dwie nieszczęsne reklamy. Przy minigierkach bierz najtańszą opcję. Szkoda kasy na mnożniki.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...