Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Ktoś wie gdzie mogę sprawdzić z jakimi modelami jest zgodna ta aplikacja? 

Jeśli twój tablet to tzw. "chińczyk" (dobry bo tani :P ) to można wgrać oprogramowanie, dzięki któremu tablet będzie widoczny jako np. Samsung. Ja tak miałem przy Ainol Aurorze 7. Teraz mam LG i jest "git". Jeśli masz telefon, to po prostu spróbuj pobrać, ewentualnie wgrać "na siłę" :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod żadnym pozorem nie bierz tel. z systemem windows. Nie żebym miał jakieś uprzedzenia do "Winzgrozy", ale na androidzie masz więcej (darmowych i dobrych) aplikacji, Sporo zależy też od możliwości telefonu. 

Mam nadzieję, że zdążyłaś to przeczytać :)

Zdążyłam, aczkolwiek jakbym nie przeczytała to nic by to nie zmieniło, bo już nie raz słyszałam o tym, że android jest na komórkach lepszy. Ale i tak dziękuję :yay:

 

Edit: Nowy telefon już jest i gierka na nim działa c: 
Na razie doszłam do momentu, w którym Pinkie Pie przybywa do Ponyville. Kuce mam standardowe czyli ją, Twillight i Bon Bon. Już widzę, że gra opiera się na wydawaniu kasy na rubiny, ale nie szkodzi. Grywało się w takie "pay to win", a dla przyjemności i tak warto sobie popykać :squee:

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kino to teraz miejsce pracy, które w zależności od lokacji (Ponyville, Canterlot) daje inne "profity"
2. Zmieniono system nagród. Piątego dnia otrzymujesz kuca. Nie wiadomo co będzie w następnym tygodniu.
3. Nowy, wyjątkowo paskudny ekran ładowania.
4. Kosmetyka - teraz przy nazwie znajomego w nawiasie widać jego kod. Można go przekazać dalej. 

Nie doczekałem się:

1. Większej ilości piosenek
2. Naprawy gry tanecznej. Nadal część z nich nie pokrywa się z muzyką. Łatwo o pomyłkę, gdy zacznie się grać na słuch. Poza tym "zielone" i "żółte" sekwencje nadal są zbyt czułe.
3, Zmniejszenia kosztów budynków (marzenie)

Podsumowując: jest lepiej, ale DALEKO jej do wersji z Amazona. Gameloft powinien się na nią przerzucić. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Zmieniono system nagród. Piątego dnia otrzymujesz kuca. Nie wiadomo co będzie w następnym tygodniu.

3. Nowy, wyjątkowo paskudny ekran ładowania.

2. U mnie jest dnia siódmego, ta różowa od ciastek z "The Cutie Map".

3. To pewnie przez te nowe babeczki z "majerankiem". Albo nawąchały się kleju przy tapetowaniu.

Przy grze Balloon Pop widać jakie kuce można wygrać w poszczególnych grach. Nowa ikona z Fluttershy (Triste zatwierdza!).

Ogólnie "szału ni ma". Spodziewałem się chociażby paru nowych kucy a nie trzech, z czego dwa trzeba wygrać w Balloon Pop a trzeciego dostajesz po skompletowaniu:

12039626_1156834484357215_24987315477014

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak dodać znajomego bez łączenia się z fejsem, gameloftem czy innymi pierdołowatymi stronkami? Szczerze mam nadzieję, że taka opcja istnieje, bo cholernie nie chce mi się rejestrować na gamelofcie bądź komórkowo logować na facebooka :ajunsure:

 

Przy okazji możecie podać nazwy jakie wam dali to chętnie dodam do znajomych. Moja to Rosy Night z tego co widzę w statystykach. 

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zacząłem grać przez was :eww:

Dodawanie jest tam w prawym górnym rogu - social.
Opcja invite i 4 zakładka możesz po kodzie ludzi zapraszać. Ja mam połączoną grę z Google+ i myślę to najlepsza opcja dla mobilnych. Fejsa nigdy w to nie mieszam. (16lvl postaci razem na Google+ :spike:)

Myślę że tak to działa nieważne jak się jest połączonym.

Mój kodzik: 23eb23 to zapraszam <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kodzik posłałam w powyższym temacie ^^ 

Teraz może w końcu łatwiej będzie o profity, szukanie Derpy i tym podobne fanaberie, które z samą Celestią jako przyjaciółką nie szły łatwo :v 

 

Btw. Zostałam oszukana. Chciałam sobie pograć w balony. W liście nagród były same kuce, a dostałam jedynie 2 gemsy, trochę golda i cutie marka FS :C A wydałam na to 20 gemsów D: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...