Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Btw. Zostałam oszukana. Chciałam sobie pograć w balony. W liście nagród były same kuce, a dostałam jedynie 2 gemsy, trochę golda i cutie marka FS :C A wydałam na to 20 gemsów D: 


Ekhm, jakby ci to delikatnie powiedzieć, kuce to główna nagroda jak masz szczęście, normalnie dostajesz właśnie takie badziewie. Pisze z resztą jak byk "Top Rewards". Sytuacja podobna jak z moim kumplem w podstawówce, tazo czy inne badziewie miało być w co drugiej paczce, kumpel kupił dwie paczki i ryk bo w żadnej nie ma :D I tłumacz mu czemu nie ma racji...

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, jakby ci to delikatnie powiedzieć, kuce to główna nagroda jak masz szczęście, normalnie dostajesz właśnie takie badziewie. Pisze z resztą jak byk "Top Rewards". Sytuacja podobna jak z moim kumplem w podstawówce, tazo czy inne badziewie miało być w co drugiej paczce, kumpel kupił dwie paczki i ryk bo w żadnej nie ma :D I tłumacz mu czemu nie ma racji...

No popatrz. Umknęło mi, że "Top Rewards" to przecież najlepsze wygrane :flutterblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Btw. Zostałam oszukana. Chciałam sobie pograć w balony. W liście nagród były same kuce, a dostałam jedynie 2 gemsy, trochę golda i cutie marka FS :C A wydałam na to 20 gemsów D: 

Licz się z tym, że to sama losowość i nie zawsze ci kuc dropnie. Warto próbować jak jest na to promocja - 10 gemsów zamiast 20, ale i tak nie masz 100% pewności, że ci kuc wyleci. Według mnie nie warto tego robić, gdyż lepiej gemsy zostawić na misje z kupnem kuców czy budowli lub liczyć, że z gierki EG wyleci ci fajna postać (ale nie dropi niestety postaci typu Celestia). Bo jak będziesz ciągle wydawała to okaże się że niemało gemsów na to poszło, a można by je było lepiej spożytkować.   

Edytowano przez The Silver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Silver Teraz już to wiem. Nabrałam się na listę nagród. Same kuce i zero dodatkowych badziewi. Potem sprawdziłam, że w innych balonowych gierkach też w liście nagród są same rarytasy, ale gemsy już poszły się paść. Zrezygnowałam z dalszych prób grania w to. Przynajmniej póki nie mam podstawowych kucy za gemsy. 

@Gingerbread11 A to Rarity już mam :rarityawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kij wydawać kasę? 

Istnieje aktualnie dobry edytor gry. 

>ustaw gemsy na jakąkolwiek liczbę 

>ustaw poziom kuców na dowolną liczbę

>ustaw co chcesz na dowolną liczbę 

A tak na serio, to przejście gry bez wydawania kasy, używając samego grindu jest niemożliwe. (albo trwa kilkadziesiąt lat przy założeniu, że nie ma update'ów) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KochamChemie

Kasę z komórki zazwyczaj wydaję na gry. Głównie na Howrse i pojedyncze przypadki. Nie żałuję tego i nie mam jakichś specjalnych oporów. Podchodzę do tego w taki sposób, że skoro podoba mi się gra, którą mam za darmo to nic się złego nie stanie jak od czasu do czasu wydam kilka złotych by mieć więcej przyjemności. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KochamChemie

Kasę z komórki zazwyczaj wydaję na gry. Głównie na Howrse i pojedyncze przypadki. Nie żałuję tego i nie mam jakichś specjalnych oporów. Podchodzę do tego w taki sposób, że skoro podoba mi się gra, którą mam za darmo to nic się złego nie stanie jak od czasu do czasu wydam kilka złotych by mieć więcej przyjemności. 

Cóż, co kto lubi. Ja wychodzę z założenia: za grę płacę raz, jeśli kupuję grę to musi oferować min. 10h gry, jeśli ma mieć DLC czekam na wersję "GOTY", etc. Dlatego też,te zniknięte parówki (masz musztardę?),,, ten tego... nie kupuję n-tych Call of Duty czy innych Battlefieldów. Nie gram w multi. Nie lubię być traktowany jak gnida, tylko dlatego, że są lepsi ode mnie. Jedyny wyjątek - Trackmania (już w listopadzie nowa część :pinkie2:). Tam o zwycięstwie decydują tylko umiejętności, a nie jakieś awanse, "tiery" i inne bajery (nawet auta są identyczne). 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodałbyś link do tego edytora? :3

Nie polecam go używać. Co prawda grę zaczęłam kilka dni temu, ale wcześniej śledziłam jej losy. Z moich informacji wynika, że gameloft ma dobre zabezpieczenia i bardzo prawdopodobne, że po użyciu hacków będzie koniec z twoją grą. Nie warto ryzykować dla kilku(nastu) kucy więcej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D

Nie polecam go używać. Co prawda grę zaczęłam kilka dni temu, ale wcześniej śledziłam jej losy. Z moich informacji wynika, że gameloft ma dobre zabezpieczenia i bardzo prawdopodobne, że po użyciu hacków będzie koniec z twoją grą. Nie warto ryzykować dla kilku(nastu) kucy więcej. 

Wcześniej używałem cheatu który dawał mi dużo gemów i nic nie wykryli... Z tego co wiem to mogą wykryć to że ktoś za szybko wykonuje jakieś zadania i dla tego potrafia zbanować (ale nie na zawsze) :3 Wiem to bo mój koleżka sobie dodał po 9999... wszystkiego a potem wszystkie zadania pomijał żeby mieć wszystko za sobą xD Wg mnie można cheatować jak się nie siedzi ciągle przy grze tylko zagląda raz na dzień żeby zrobić parę rzeczy [emoji14]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań, może ktoś z was ogarnia. 

1. Jak działają avki? Da się je zmienić czy same się zmieniają jak sobie zdobędziesz nowy? 

2. Dlaczego w zakładce "Friends" mam tylko 6-ciu przyjaciół w tym bota mimo, że posiadam ich więcej? 

1. Ustawiasz w GL LIVE! po kliknięciu na zdjęcie.

2. Prawdopodobnie cię wylogowało i dlatego nie pokazuje. Podkowa w prawym górnym, Settings na dole, Connect i logujesz się ponownie.

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzymonL

Problem z listą przyjaciół rzeczywiście sam się rozwiązał, ale po wejściu na GL Live nigdzie nie umiałam znaleźć avatarków przypisanych do gry. Tylko swój tamtejszy avatar znalazłam, ale mam go gdzieś. Tylko MLP mnie obchodzi w tej chwili. 

Swoją drogą macie jakieś legalne metody na grmsy? Które nie są tajemnicą rzecz jasna :v 

 

Edit: No i masz. Pierwszy fail z dotykowym ekranem = zakup rozszerzenia granic za gemsy potrzebne jak woda... W tej chwili to restartuję grę :fluttercry2:

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...