Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

1. Wchodzisz na amazon.com - to istotne. Żadne uk, de itp. 
2. Zakładasz konto.
2.1 podajesz e-mail i takie tam
2.2 Podając miejsce zamieszkania musisz wybrać USA
2.3 Znajdź stronę z generatorem adresów USA
2.4 Wpisz co trzeba. Imię, nazwisko ulica nie mają znaczenia. "ZIP CODE" oraz "CITY" już tak. 
3 Pobierasz Amazon Underground - albo go wgrywasz albo wchodzisz przez tablet na amazon.com/underground
4. Uruchom Amazon Underground i się zaloguj. 
5. Znajdź grę :P Ikona gry powinna mieć w lewym górnym rogu napis "free" (czy jakoś tak)

Aha. W ustawieniach tabletu mam USA. W amazonie to samo. 

UWAGA! Tak jak napisano na stronie, ta "sztuczka" nie zawsze działa. U mnie poszło. Jestem na 4 poziomie i mam 60 "gemsów". 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stop. Już wiem. Mam ten komunikat, że ten produkt nie jest dostępny. Są DWIE aplikacje MLP.

Numer jeden: http://www.amazon.com/MY-LITTLE-PONY-Friendship-Magic/dp/B00A8ECU24  - nie polecam

Numer dwa: http://www.amazon.com/Gameloft-My-Little-Pony/dp/B012ZKO3EQ - o to chodzi.

Użyję proxy. Zobaczymy, jak pójdzie.

Edytowano przez Michał Mac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szkodzi. I tak bardzo dużo pomogłeś, w dodatku dowiedziałem się o tej drugiej ukrytej aplikacji (tą o którą nam chodzi). Ale ubezpieczę się proxy jak już będę wiedział jak działa w 100%. Niebawem. A jak nie wyjdzie to i tak zrobię to wg Twoich instrukcji. Dziękuję.

Później powiem czy mi się udało.

P.S. Przecież mogę wejść w Google mapy i zobaczyć, gdzie jest jakiś stadion czy coś i potem wpisać to, nie?

Edytowano przez Michał Mac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale co z numerem telefonu? Bo trzeba podać "w razie problemu z adresem zamieszkania" (stadion w Los Angeles). Co Ty wpisałeś? Też jakiś przypadkowy numer z generatora? I ten moment, kiedy się zastanawia - czy coś się może złego stać?...

Druga sprawa. Nie zadziałało. Zmiana adresu. I nawet aplikacja do zmienienia lokalizacji (pozorowana lokalizacja).

Ale wiedziałem, że trzeba zresetować (wyczyścić dane) Amazon underground. I w ten sposób - pokazał się magiczny przycisk DOWNLOAD. I teraz się pobiera. Trochę wolno.

Działa. Piękne. Oby nic się nie zepsuło. Dziękuję za pomoc. Oby nie sprawdzali adresu ani telefonu :3

Tak dużo tych gemsów... Ciężko uwierzyć. Na pewno coś zaraz mi zmienią/sprawdzą, że to wszystko fake konto. I się skończy :/ :D

Happy end.

PS. Znowu mam tego laga z czasem. Znowu będę mógł przewijać te 3-7 godzin za dwoma dotknięciami. Będzie się grało. :D

Edytowano przez Michał Mac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja z Amazon jest o wiele lepsza. Balans jest niemal doskonały. Nie jest ani zbyt trudno, ani zbyt łatwo. Największej poprawie uległ system zdobywania "gemsów". Jest ich o wiele więcej. Co prawda, Celestia nadal kosztuje 150g, ale "uciułanie" "gemsów" nie będzie aż takim problemem. Pieniądze, budowanie czy koszt kucyków/budynków pozostały bez zmian (?). Nie zauważyłem różnicy. Brak reklam, lepsze nagrody przy awansach itp. zachęcają do gry. Nie odblokowałem jeszcze wszystkich lokacji, dlatego jest trochę nudno, ale tak było od pierwszej wersji. Próbujcie ją zdobyć. Warto. Aha, wysłałem Wam zaproszenia, bo póki co nie mam nikogo.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są eventy. Udało mi się zagrać w grę taneczną, która była jeszcze zablokowana (event). Wydaje mi się, że aktualizacje będą opóźnione w stosunku do tej z Google Play (nie mam 100% pewności). Póki co, wygląda na aktualną - były nawet przebrania "helołinowe". Nawet jeśli tak będzie, to i tak warto. Za każdy awans dostajemy 4 "gemsy". Za niektóre zadania również. Można je także znaleźć w kopalni czy klikając w Derpy w pudełku. Ba, dostajemy je za codzienne uruchamianie gry - dziś wpadło mi 10 sztuk. Nie utracimy postępu, jeśli pominiemy dzień.  Kompletnie zlikwidowano sklep (złoto, "gemsy"). Jeśli klikniemy na coś, na co nas nie stać, nie odeśle nas do sklepu. Pojawi się komunikat: "nie masz wystarczająco... bla bla... bierz udział w mini-grach". Kilka postów wcześniej jest instrukcja, Mam nadzieję, że wystarczająco zrozumiała. Ja sobie poradziłem.   

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja miałem wczoraj jakieś takie bogactwo na zwykłej androidowej wersji że jak się przełączałem między miastami to wszystkie cooldoowny zanikały? :spike:
Wczoraj chyba około 18-19 gdzieś można było sobie zmieniać miasta i wszystkie potworki do zabijania się odnawiały, sklepy były gotowe do zebrania i kuce gotowe do gry. Nabiłem tak 200k ponad kupiłem Royal Conservatory i kurde ale to ssie xD Nie polecam z góry tego kupować za tyle hajsu bo 1.2k chyba idzie z dwoma kucami.
Ale dobra zabawa była przyznam. Tylko nie miałem już siły potem klikać a chyba do 19 tylko trwało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Michał Mac napisał:

150? Ja mam 450! A to nadal wersja z Amazon.... Nie pomyliłeś się? Czy może MLP z Google Play'a mi się "gryzie" z tą z Amazon'a...

Dosłownie przed chwilą sprawdziłem. Faktycznie 450g. Najwidoczniej dali jakąś promocję. Nie uruchamiam wersji z GP - nie chcę ryzykować utraty save'a wersji z Amazona (i odwrotnie :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu FrozenTear7 napisał:

Czy tylko ja miałem wczoraj jakieś takie bogactwo na zwykłej androidowej wersji że jak się przełączałem między miastami to wszystkie cooldoowny zanikały? :spike:
Wczoraj chyba około 18-19 gdzieś można było sobie zmieniać miasta i wszystkie potworki do zabijania się odnawiały, sklepy były gotowe do zebrania i kuce gotowe do gry. Nabiłem tak 200k ponad kupiłem Royal Conservatory i kurde ale to ssie xD Nie polecam z góry tego kupować za tyle hajsu bo 1.2k chyba idzie z dwoma kucami.
Ale dobra zabawa była przyznam. Tylko nie miałem już siły potem klikać a chyba do 19 tylko trwało.

Mówimy o błędzie/fragu/lagu, z którego korzystam na co dzień. Sporo się dowiadywałem o tym błędzie, znam się na nim. Możesz "przewijać czas" szybciej niż jak tylko podróżując między miastami - za każdym razem, kiedy coś Ci się ładuje to to się przewija. Czyli kliknij w Equestria Girls i szybko cofnij (zajmuje to z 3 sekundy zamiast ~10). I masz Ponyville po kilku godzinach. Zależy. Od kilku minut do ~7. godzin (po każdej takiej operacji zawsze tyle samo przewija czasu, dopóki nie wyjdziesz z aplikacji). Fajnie, że nie jestem sam. Sądzę, że jak raz miałeś ten lag to już go masz na zawsze. Zobacz sobie np. teraz. Sprawdź, za ile coś ze sklepu się odnowi - za ile minut i sekund dokładnie. Załaduj np. Equestria Girls, cofnij i zobacz, ile się zmieniło. Mówiłem. Zakres jest od kilku minut do kilku godzin. W apce od googla mam 2'000'000 pieniążków zarobionych w ten sposób. I w Amazonie mi też działa. Polecam.

Ten błąd najlepiej działa, gdy uruchamiasz aplikację raz na długi czas (ja wymuszam zatrzymanie po wyjściu z gry). Np. raz na dzień. Oczywiście i mi się zdarza, że mam tylko 30 minut tą metodą, ale trudno. Lepsze to niż jak nic.

Chcesz zebrać gemsy w ten sposób? To strasznie nudne, ale da się. Pojedź na farmę Apple, przewiń czas, zbierz co się da i szukaj Derpy. Gdzieś na pewno jest, jeżeli przewijasz czas około 30. i więcej minut. I Derpy nie zawsze daje te kryształy. Na upartego 5 gemsów na 5 minut "intensywnej" roboty.

Im więcej grasz tym więcej tego błędu. I tym gorzej dla Equestria Girls i chatki Zecory. Bo tam czas u mnie prawie STOI W MIEJSCU. Coś za coś.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu Michał Mac napisał:

Mówimy o błędzie/fragu/lagu, z którego korzystam na co dzień. Sporo się dowiadywałem o tym błędzie, znam się na nim. Możesz "przewijać czas" szybciej niż jak tylko podróżując między miastami - za każdym razem, kiedy coś Ci się ładuje to to się przewija. Czyli kliknij w Equestria Girls i szybko cofnij (zajmuje to z 3 sekundy zamiast ~10). I masz Ponyville po kilku godzinach. Zależy. Od kilku minut do ~7. godzin (po każdej takiej operacji zawsze tyle samo przewija czasu, dopóki nie wyjdziesz z aplikacji). Fajnie, że nie jestem sam. Sądzę, że jak raz miałeś ten lag to już go masz na zawsze. Zobacz sobie np. teraz. Sprawdź, za ile coś ze sklepu się odnowi - za ile minut i sekund dokładnie. Załaduj np. Equestria Girls, cofnij i zobacz, ile się zmieniło. Mówiłem. Zakres jest od kilku minut do kilku godzin. W apce od googla mam 2'000'000 pieniążków zarobionych w ten sposób. I w Amazonie mi też działa. Polecam.

Ten błąd najlepiej działa, gdy uruchamiasz aplikację raz na długi czas (ja wymuszam zatrzymanie po wyjściu z gry). Np. raz na dzień. Oczywiście i mi się zdarza, że mam tylko 30 minut tą metodą, ale trudno. Lepsze to niż jak nic.

Chcesz zebrać gemsy w ten sposób? To strasznie nudne, ale da się. Pojedź na farmę Apple, przewiń czas, zbierz co się da i szukaj Derpy. Gdzieś na pewno jest, jeżeli przewijasz czas około 30. i więcej minut. I Derpy nie zawsze daje te kryształy. Na upartego 5 gemsów na 5 minut "intensywnej" roboty.

Im więcej grasz tym więcej tego błędu. I tym gorzej dla Equestria Girls i chatki Zecory. Bo tam czas u mnie prawie STOI W MIEJSCU. Coś za coś.

Dzięki wielkie za rzetelny opis! Myślałem że to jakiś dziki event wprowadzili ale w sumie w dziwnej formie bardzo więc jednak jakieś szemrane sprawy :D Jak mi się znudzi zwykłe granie to spróbuję powalczyć z oszukiwaniem :spike: Jeszcze raz dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Takie pytanie - pobrałem My Little Pony z Google Play, ale jeszcze nie odpalałem(wersja Gameloft)i zastanawiam się, czy zacząć grać w tą wersję czy próbować zdobyć wersję z Amazon(na fonie w międzyczasie ukończyłem My Little Pony Equestria Girls, chyba na 11 poziomie). Doradzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wersja z Amazona jest przyjemniejsza. W pełni free to play, nie ma mikropłatności, a gemy sypią się z nieba. Minus jest taki, że trzeba się mocno namęczyć żeby ci to na komórce działało. 

 

Ja nadal gram na wersji z Google Play i mimo trudności w zdobyciu gemsów jestem zadowolona. Dosyć często pojawiają się promocje, w których można dostać kilka gemsów, dostaje się je też za dni logowania, w kopalni, za paraspritey, changelingi, questy, lvl. Moim zdaniem nie warto się męczyć z wersją z Amazona i lepiej grać w to, co dają. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a ja uważam, że w wersji z Amazona już jest zbyt łatwo. Gemsy lecą z nieba jak już wspomniałam więc to żadna sztuka posiadać kuca za nie kupionego. Preferuję gry, w których musisz sobie zapracować na to, co masz. Oczywiście przez przesady (jak to jest często w grach MMORPG), ale moim zdaniem kilka droższych kuców nie czyni wersji z Google Play grą Pay to Win. Innymi słowy to w sumie uważam, że jest lepsza niż ta z Amazona. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Uszatka napisał:

No widzisz, a ja uważam, że w wersji z Amazona już jest zbyt łatwo. Gemsy lecą z nieba jak już wspomniałam więc to żadna sztuka posiadać kuca za nie kupionego. Preferuję gry, w których musisz sobie zapracować na to, co masz. Oczywiście przez przesady (jak to jest często w grach MMORPG), ale moim zdaniem kilka droższych kuców nie czyni wersji z Google Play grą Pay to Win. Innymi słowy to w sumie uważam, że jest lepsza niż ta z Amazona. 

A ogółem są w tej wersji jakiejś mini-gierki, coś a'la turniej łucznictwa z My Little Pony Equestria Girls? Bo tam jest coś takiego(bardzo proste i szybkie[ok. 2 minut]), że za ukończenie turnieju dostajesz 2 gemy. A jeśli nie, to ile średnio czasu zajmuje zdobycie gemów na wykonanie zadań(bo już w EG trzeba było płacić 5 gemów za ruszenie z akcją).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minigierki są. Za taniec z EQG nie dostajesz gemsów, ale możesz zdobyć drobne nagrody i kuca. Ja dostałam już za tańczenie kuce za złoto, za gemsy i te, które normalnie są tylko za minigierkę ze zbijaniem balonów. 

 

Inne mini gry to takie, które zwiększają poziom kuców, kolejka w kopalni, gdzie można zdobyć gemsy, kuce i inne nagrody oraz zbieranie paraspritów jeśli akurat pojawi się event z tym związany. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w wersji z Gameloft, jestem aktualnie na 103 poziomie, mam odblokowane całe mane 6, prawie całe CMC, mam kupione prawie wszystkie sklepy nie licząc tych na 5 kuców, mam jakieś 4 600 000 monet i wykupione wszystko co jest za monety.

Tak że tylko początek jest trudniejszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...