Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Ja w końcu uzbierałem na ten ratusz te 360 gemsów i szczerze powiem, że gra nie ma już mi nic do zaoferowania. Po nowym update'cie w Canterlocie Chrysalis od razu się ujawniła, co mnie trochę dziwiło, bo raczej powinienem ten ślub przygotować, a potem Chrysie pokonać. Niby fajnie, ale znów nie mam teraz po co właściwie grać - w Apple Acress nie ma za bardzo linii fabularnej, więc robienie tam questów jest trochę bezcelowe - zwłaszcza, że doszedłem do momentu, kiedy muszę kupić jakieś super, mega, niepotrzebne drzewo za 75 gemsów. 

 

Do gry na jakiś czas wrócę jeśli wprowadzą nowe atrakcje - nie wiem, nowe poziomy do kopalnii (a mają co, bo mieliśmy już podziemia w Canterlocie oraz kamieniołomy w ostatnim świątecznym odcinku), piosenki do tańca (Sunset Shimmer mogliby dodać jako postać grywalną)... Niestety, ale Gameloft jedynie co dodaje to nowe kuce oraz nowe budowle. Oczywiście wszystko za gemsy :pinkiep:. Mnie rozwaliło jak Starlight Glimmer kosztowała bez przeceny jakieś 20$ - are you ****** kidding me?    

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niby można założyć drugie konto, ale lepiej zastosować metodę "na facebooka". W internecie jest wiele stron z kodami przyjaciół (wersja z Google Play). W jeszcze lepszej sytuacji są posiadacze wersji z Amazona. Tam kody to najczęściej cztery cyfry (istny PIN :P ). Wystarczy wklepywać byle jakie kombinacje. Czasami pokazuje, że nie ma takiego numeru, ale najczęściej pojawia się komunikat "wysłano zaproszenie". Po pięciu minutach znajdziemy kilkudziesięciu potencjalnych znajomych. U mnie każdego dnia przychodzi +/- 15 serc. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam  chwilową przerwę od grania, bo załamałam się masą zadań, gdzie mam za +/- 50 serc kupować dekoracje :grumpytwi: 

No, ale wróciłam do gry i jakoś szczęśliwsza nie jestem. Dodali trochę nowych kuców, a wszystkie poza jednym kosztują fortunę liczoną w gemsach, bo jakże by inaczej. Do tego widzę, że pojawiła się możliwość ubierania mane6. Szkoda tylko, że jedyną darmową opcją na zdobycie przyborów do tworzenia ubranek jest obejrzenie filmiku, za który dostajemy jeden losowy przedmiot. Poważnie? 

No i ta oczojebna zima... Zazwyczaj lubię zimowe krajobrazy, ale tutaj to mnie oczy bolą. 

 

Cóż, przynajmniej eventy pozostały przyjemne :RPHVO:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Gra ma to do siebie, że początkowo jest świetna, ale później gracz staje w miejscu. A wszystko przez ceny budynków i innych badziewi. Aby ją uratować, należałoby wywrócić wszystko do góry nogami. Gameloft schrzanił robotę i tyle. Może Tt stworzy LEGO My Little Pony? :crazy: To by było... ciekawe. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowałam się inną grą od Gamelofta. Dragonmania Legend. Zapewne skończy się na tym samym co w przypadku MLP - brak dalszych perspektyw z powodu cen i posiadania już niemal wszystkiego, ale na razie jest ciekawie. Rozmnażanie smoczków, bitwy. Szkoda, że energii mało. W ogóle to osoba, która wymyśliła pasek energii w gierkach internetowo-androidowych powinna zap****alać na galerze :flutterage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 marca 2016 at 14:46 Uszatka napisał:

Zainteresowałam się inną grą od Gamelofta. Dragonmania Legend. Zapewne skończy się na tym samym co w przypadku MLP - brak dalszych perspektyw z powodu cen i posiadania już niemal wszystkiego, ale na razie jest ciekawie. Rozmnażanie smoczków, bitwy. Szkoda, że energii mało. W ogóle to osoba, która wymyśliła pasek energii w gierkach internetowo-androidowych powinna zap****alać na galerze :flutterage:

 

Też grałam  w tę Dragon Manię i nienawidzę scen tego typu, że dajesz silne smoki do walki, bitwa idzie szybko, a jak ci została jeszcze 1 do skończenia questa, to cholerna energia się kończy i muszę poświęcić gema, żeby wypełnić questa, a na koniec okazuje się, że jedyna nagroda to super ekstra 400 monet i 20 XP. I jak tu grać? To się po prostu nie da. Ostrzegam: gra po pewnym czasie robi się do bólu przewidywalna. Katastrofa. Na MLP też grałam. Skutek ten sam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.03.2016 at 14:46 Uszatka napisał:

Zainteresowałam się inną grą od Gamelofta. Dragonmania Legend.

Wczoraj sprawdziłem co jest w nowej aktualizacji. Jak zwykle jakieś pierdoły. System VIP... tja. Rozsyłanie spamu po znajomych, żeby dostać kilka "diamencików" :facehoof:

 

Grałem w Dragonmanię. Nic specjalnego. N-ty klon "miasto-budowania" (tak jak MLP), które Gameloft tworzy hurtowo. Każde z nich po pewnym czasie staje się niegrywalne (ceny z kosmosu). Jeśli macie dostęp do Amazon Underground (łatwo obejść zabezpieczenie regionalne), znajdziecie tam mnóstwo innych, darmowych, a przede wszystkim o wiele lepszych gier. Sam z ciekawości sprawdziłem Farming Simulator 2014. Ta ciekawość zamieniła się w kilkanaście godzin "na liczniku" :derp3:  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Triste Cordis Przed kilkoma ostatnimi aktualizacjami gry uważałam, że nie jest aż tak źle i da się grać w wersję z Androida. Niestety teraz to jakaś masakra. Doszło pełno nowych kucyków z czego większość (oprócz tych eventowych) jest za ponad 200 gemsów. Tak samo inne atrakcje. VIP to wisienka na torcie rozpaczy, ale nie mam wersji z Amazonu, nie wiem jak ten Amazon w ogóle zdobyć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Uszatka napisał:

ale nie mam wersji z Amazonu, nie wiem jak ten Amazon w ogóle zdobyć. 

Spróbować ponownie wytłumaczyć?


 

Spoiler

 

http://antyapps.pl/jak-skorzystac-z-amazon-underground-w-polsce/

Czyli wg tej strony:

1. Załóż konto na Amazonie

2. Zmień ustawienia jak podano na stronie (uwaga, tu trzeba podać wymyślone, fałszywe dane jak chce się to pobrać*)

3. zapisz

4. pobierz apkę na smartfona o nazwie amazon uderground

5. zaloguj się i wyszukaj MLP gameloftu

 

*koniecznie lokalizacja z USA. Nie wiem jak to jest z podawaniem "fałszywych" danych, zawsze podawanie nieprawdziwych danych to oszustwo, ale tak można pobrać tę aplikację będąc w Polsce.

 

Edytowano przez Michał Mac
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że miejscowość i kod pocztowy muszą być prawdziwe. Można to znaleźć wszędzie: uniwersytety, szkoły, wallmarty... Ja mam pierwszy lepszy adres z Chicago :huhwha: I jeszcze jedno. W telefonie/tablecie należy zezwolić na instalację oprogramowania z poza Google Play

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ostatnia aktualizacja rozwala... Do kupienia mamy Gildę, za jedyne 800!!! gemów! Zaraz zaraz, przecież jest promocja... Jedyne 500 gemów! No chyba kogoś powaliło... Gram, bo szkoda mi czasu zainwestowanego w grę do tej pory (około dwóch lat), ale ostatnio wchodzę raz na kilka dni, bo nie ma po co. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ostatnia aktualizacja rozwala... Do kupienia mamy Gildę, za jedyne 800!!! gemów! Zaraz zaraz, przecież jest promocja... Jedyne 500 gemów! No chyba kogoś powaliło... Gram, bo szkoda mi czasu zainwestowanego w grę do tej pory (około dwóch lat), ale ostatnio wchodzę raz na kilka dni, bo nie ma po co. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
6.03.2016 at 17:37 Silma napisał:

za jedyne 800!!! gemów!

 

No ceny nowych kuców i nie-kuców są powalające, Gameloft, brawo :rainderp: Amerykance to może jeszcze, jeszcze się zdecydują, ale taki poza euro/dolaro zjadacz chleba nie będzie bulił 200zł na pikselowego gryfa. No...chyba, że ktoś bogaty i nie ma co z kasą robić. Whatever. 

 

Na szczęście kuce nowe z czasem nowe być przestają i są do wygrania w eventach, a tam o zdobycie nagrody nie jest aż tak ciężko. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25.05.2016 at 07:18 Michik008 napisał:

Jak zdobyć kucyka w evencie miałem 9 miejsce i nic nie dostałem ;(

 

 

Za 9. miejsce musiałeś coś dostać. Widzę więc cztery możliwości:

- Nie zauważyłeś ikonki prezencika i nagrody nie odebrałeś. 

- Nie kliknąłeś "Leaderboards", a tym samym nie odświeżyłeś swojej pozycji i tak naprawdę spadłeś niżej, ale o tym nie wiedziałeś. 

- Event jeszcze się nie skończył. 

- Masz już tego kuca, ale jakimś cudem go nie zauważyłeś :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi eventami się znowu coś krzaczy. Niektórych graczy ewidentnie wywala, bo jak odświeżam ranking i nic nie robię to i tak awansuję nawet o sto miejsc. W czyszczeniu nieba z kolei by być w top 40 trzeba mieć z 1500 pkt.

Też na Raddicie piszą, że jest coś nie tak: https://www.reddit.com/r/MLPIOS/comments/4is8ye/did_i_just_get_cheated_out_of_a_pony/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...