Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Wie ktoś może czy są jakieś działające cheat'y do tej gry? :fluttershy4:

Obserwuję ten temat od bardzo dawna i dawno nie widziałem nawet małego wspomagacza do tej gry :aj3:

Było by mi bardzo miło gdyby ktoś znał jakiś działający cheat i go mi podał :cheese:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31.05.2016 at 22:32 Uszatka napisał:

 

Zazwyczaj nie popieram cheatów, ale... Do tej gry to sama bym chciała :rainderp:

Są gry dla których warto używać kodów/trainerów i innych cudów na kiju. Dla przykładu zawsze "robię w konia" Painkillera i gram na najwyższym poziomie trudności z odblokowaną bronią, nielimitowaną amunicją i "god mode". Na "normalnym" poziomie trudności kilka map jest zablokowanych. Poza tym, nie ma to jak biec szybciej niż wystrzelony kołek z kołkownicy :TaTds:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godziny temu Zdzichów Dwóch napisał:

Jeśli chce się czerpać radość z grania w tą grę, a jednocześnie nie marnować czasu na nolife'ienie, to jak dla mnie cheat bardzo by mi się przydał

 

Masz rację, ale...mam wrażenie, że nie przeczytałeś tej mojej zacytowanej wypowiedzi do końca :rainderp:

 

@Triste Cordis Skoro przez chwilkę rozmawiamy o czitach. Ja zawsze grałam na God Mode w Gothica 2. No bo kurde czasami poziom trudności był tam tak wielki, że nie wyobrażam sobie bym w wieku podstawówki czerpała radość z takiej gry. Teraz to co innego :) A cheatów ogólnie nie popieram w grach online tylko. Bo jednak to gra online więc dzięki cheatom wskakujesz ponad kogoś. 

 

Ale w MLP może to nie być takie inwazyjne. Wiem, że do poprzednich wersji był np. cheat, który zapewniał gemsy w balonach. Dzięki temu nazbierasz szybciej gemsy na te chore budynki, ale w eventach jakoś specjalnie do przodu to nie będziesz moim zdaniem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Uszatka napisał:

 

Mam wrażenie, że nie przeczytałeś tej mojej zacytowanej wypowiedzi do końca :rainderp:

Przeczytałem, ale chciałem wypowiedzieć swoje stanowisko w tej sprawie :twilight2:

7 godzin temu Uszatka napisał:

A cheatów ogólnie nie popieram w grach online.

Też ich nie popieram w trybie multiplayer. Wolałbym nawet, żeby czegoś takiego w ogóle by nie było :rarirage:

Ja ostatnio gram sobie w Twierdzę Krzyżowiec i tam używam Cheat Engine, aby zwiększyć sobie ilość złota. Na niektórych mapach nie idzie żyć :pinkieo:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

W grze jest plansza ze sceną z Cheesem i Spike'm i skrzynią której otwarcie kosztuje 5 diamentów. Są to jakieś imprezowe rzeczy do wygrania. Czy dobrze rozumiem. Muszę wygrać wszystkie rzeczy z tej skrzyni, wtedy w Ponyville będzie impreza i przyleci Spike? Tak w ogóle to Spike powinien przylecieć na początku razem z Twilight... Jak ściągnąć Spike do miasteczka?

 

Expand zones - co dają te expandy? Są bardzo drogie, wymagane przez niektóre misje.  Raz kliknąłem to wyskoczyły paraspity, drugi raz nic sie nie stało a monety poszły... Wcześniej Expand w Ponville kosztował 5000, a teraz widzę że cena wzrosła do 7500. Czy cena Expandów rośnie wraz z poziomem gry?

 

Mam odblokowaną Fluttershy, którą chcę sprowadzić do miasteczka, ale kosztuje 24500 monet. Czy cena wraz z kolejnymi poziomami spadnie, czy się nie zmieni i muszę już teraz odkładać monety?

 

Mam za zadanie zwalczyć paraspity i wampinietoperze, ale ich nie ma. A jest już trzeci dzień od wskoczenia misji. Muszę czekać i któregoś kolejnego dnia wskoczą na plansze?

 

Ogólnie jest trudniej i ceny kucyków i rzeczy do wykonania misji są coraz wyższe. Czy jest jakiś zgodny z zasadami sposób na dodatkowe diamenty i monety?  Raz pojawiła się u mnie Derpy, która wyskoczyła z pudełka i sypnęła mi monetami. Ona tak się pojawia kiedy chce, czy co jakiś konkretny czas?

 

 

Edytowano przez fluttershypony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)  Przyjęcie Chees'a było specjalnym eventem, gdzie występowała specjalna waluta na odblokowywanie skrzyń. Teraz (rzekomo) ten event się skończył i nie wiem, czy w jakimś czasie zamierzają na nowo tą walutę przywrócić. Głupie to trochę, bo powinni takie rzeczy usuwać skoro jest to czasowy event. Nie zdziwię się jak tak samo będzie z Coloraturą i resztą jej ekipy do zdobycia.

 

2)  Tak, cena rośnie wraz z poziomem, proporcjonalnie o 2500 golda nowo odkryty. Będziesz musiał odkryć przynajmniej 18, aby ukończyć questa z pokonaniem Nighmare Moon i zdobyciem Luny. Ale odblokuj teren gdy już nie masz miejsca na domy lub masz na to questa. Większy priorytet mają kuce. Radzę ci poczekać na ten quest z odblokowanie 18 bodajże kawałków terenu i wtedy zdobywaj golda.  

 

3)  Odkładaj już na Fluttershy, bo jest potrzebna do realizacji głównego questa z Nighmare Moon. I niestety ceny kuców nie zmieniają się ze zdobytym poziomem. 

 

4)  Parasprity oraz Nietoperze respią się co 24 godziny. Ich ilość występowania zależy od odkrytego terenu. Krótko mówiąc, im więcej terenu masz, tym więcej ich się pojawi. 

 

Tu masz wszystkie moje tipy - wklejka, bo już wcześniej dzieliłem się swoją metodą zarabiania. O Derpy jest na końcu:

 

Spoiler

 

Na początku bierz się za Ponyville oraz Las Everfree oraz questy tam się znajdujące. Las najszybciej odkryjesz i zrobisz w nim questy i będziesz miała lokację z głowy. Sweet Apple Acress też rób, ale tam trzeba już trochę wydać gemsów i serduszek. Canterlotu nie ruszaj, gdyż ceny budowli sięgają 40k bidsów, więc na początku olej lokacje lub porób mało problematyczne questy dla doświadczenia.

Tak skilluj kuce, graj w minigierki w kopalni oraz Equestria girls. Szczególnie rób minigierkę taneczną, gdyż wypełnienie paska da ci gwarantowaną nagrodę w postaci losowego kuca - za bidsy lub gemsy, także warto. Niestety kuce nie dropią już po drugim wypełnieniu. 

Rób też special eventy, ale jak masz niski lvl nie ruszaj questów "social", o tego konkretnego - "uzbieraj jak najwięcej punktów w minigierce kopalnia" - ten najlepiej olej. 

Codziennie obejrzyj po 2 reklamy, żeby zarobić 2 gemsy, które będą ci potrzebne, przy odblokowywaniu Rarity czy Rainbow Dash (nie wiem czy są wciąż za gemsy) - da się spokojnie po jakimś czasie zdobyć odpowiednią ilość na zakup. No i będą ci gemsy potrzebne na inne kuce czy sklepy do odblokowania. 

Jak masz znajomych to w minigierce EQ będziesz mogła zbierać serduszka, które też służą do odblokowywania kilku postaci. Warto odblokować je wszystkie, żeby później mieć serducha na Baloon Poopa.

Odkrywaj teren w Ponyville tylko wtedy, gdy masz na to questa lub nie masz już miejsca na budowle. Zostawiaj też spróchniałe drzewa, kamienie czy inne takie rzeczy, bo są na to zadania, np. od Applejack.  

Gemsy dropią też z Paraspritesów, apple batów oraz changelingsów - im więcej terenu odkryjesz, tym więcej ich się pojawi.

Klejnoty harmonii zdobędziesz z kopalni oraz z totemów w domku Zecory (Las Everfree).

Nie wydawaj gemsów na odkrywanie terenu czy boosty do minigierek - nie opłaca się to. Bidsy też można uzbierać.

 

Dawno nie grałem, więc nie wiem, czy ta metoda wciąż działa:

Pojawia się także Derpy czasami na mapach (oprócz lasu Everfree) - możesz ją stuknąć i jest szansa, że wypadnie 1 gem. Jak to zrobisz to szybko zniknij jej z pola widzenia. Zniknie i na nowo możesz jej poszukać, szukając jej kartonu. Maks możesz 3 razy tak zrobić, potem już Derpy zniknie lub będzie się integrować z kucami.    

 

 

Edytowano przez The Silver Cheese
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej chciałabym o coś zapytać a mianowicie mam już Fluttershy bo gdzieś ją kupiłam na początku a w książce jest zadanie zeby ją zdobyć, tak samo z gwiazdkami wszystkie te 5 głównych kucyków mają po 5 gwiazdek a w zadaniach tego nie widać  a i mam jeszcze forsytię a oni mnie do sklepu odsyłają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu The Silver Cheese napisał:

3)  Odkładaj już na Fluttershy, bo jest potrzebna do realizacji głównego questa z Nighmare Moon. I niestety ceny kuców nie zmieniają się ze zdobytym poziomem.

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Na początku bierz się za Ponyville oraz Las Everfree oraz questy tam się znajdujące. Las najszybciej odkryjesz i zrobisz w nim questy i będziesz miała lokację z głowy. Sweet Apple Acress też rób, ale tam trzeba już trochę wydać gemsów i serduszek. Canterlotu nie ruszaj, gdyż ceny budowli sięgają 40k bidsów, więc na początku olej lokacje lub porób mało problematyczne questy dla doświadczenia.

Tak skilluj kuce, graj w minigierki w kopalni oraz Equestria girls. Szczególnie rób minigierkę taneczną, gdyż wypełnienie paska da ci gwarantowaną nagrodę w postaci losowego kuca - za bidsy lub gemsy, także warto. Niestety kuce nie dropią już po drugim wypełnieniu. 

Rób też special eventy, ale jak masz niski lvl nie ruszaj questów "social", o tego konkretnego - "uzbieraj jak najwięcej punktów w minigierce kopalnia" - ten najlepiej olej. 

Codziennie obejrzyj po 2 reklamy, żeby zarobić 2 gemsy, które będą ci potrzebne, przy odblokowywaniu Rarity czy Rainbow Dash (nie wiem czy są wciąż za gemsy) - da się spokojnie po jakimś czasie zdobyć odpowiednią ilość na zakup. No i będą ci gemsy potrzebne na inne kuce czy sklepy do odblokowania. 

Jak masz znajomych to w minigierce EQ będziesz mogła zbierać serduszka, które też służą do odblokowywania kilku postaci. Warto odblokować je wszystkie, żeby później mieć serducha na Baloon Poopa.

Odkrywaj teren w Ponyville tylko wtedy, gdy masz na to questa lub nie masz już miejsca na budowle. Zostawiaj też spróchniałe drzewa, kamienie czy inne takie rzeczy, bo są na to zadania, np. od Applejack.  

Gemsy dropią też z Paraspritesów, apple batów oraz changelingsów - im więcej terenu odkryjesz, tym więcej ich się pojawi.

Klejnoty harmonii zdobędziesz z kopalni oraz z totemów w domku Zecory (Las Everfree).

Nie wydawaj gemsów na odkrywanie terenu czy boosty do minigierek - nie opłaca się to. Bidsy też można uzbierać.

 

Dawno nie grałem, więc nie wiem, czy ta metoda wciąż działa:

Pojawia się także Derpy czasami na mapach (oprócz lasu Everfree) - możesz ją stuknąć i jest szansa, że wypadnie 1 gem. Jak to zrobisz to szybko zniknij jej z pola widzenia. Zniknie i na nowo możesz jej poszukać, szukając jej kartonu. Maks możesz 3 razy tak zrobić, potem już Derpy zniknie lub będzie się integrować z kucami.    

 

 

Dzięki za rady. Co do ceny Fluttershy to nie wiem czemu, ale cena była 24500, a dzisiaj wzrosła do 47500 ! Na razie nie wydaję nic z tej kasy (mam ponad 20000) oprócz gierek po 100 monet. Zbieram cały czas na Fluttershy... Do Canterlotu teraz nie jeżdzę, pojawiły się podmieńce i tak ich teraz nie zwalczę bez Fluttershy. Rarity jest za aż 40 gem, ciekawe czy cena sie zmieni na monety, bo tyle gems ciezko bedzie uzbierać. Mam już 21 poziom i zaczyna być naprawdę trudno...

Edytowano przez fluttershypony
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Chief napisał:

Do 24 sierpnia działa gift code "MLP20UPDATES" odblokowujacy Disco Dance Shop -> https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1385664388140889&substory_index=0&id=479772008730136

 

Wielkie dzięki za info ^^ W Canterlocie jest żałośnie mało sklepów za złoto więc każdy jeden się przyda. Zwłaszcza taki, gdzie da się wciapać pięć kuców :D 

 

10.08.2016 at 19:38 fluttershypony napisał:

Rarity jest za aż 40 gem, ciekawe czy cena sie zmieni na monety, bo tyle gems ciezko bedzie uzbierać. Mam już 21 poziom i zaczyna być naprawdę trudno...

 

To teraz cię pocieszę. Rainbow Dash jest za ponad 60 gemsów, albo 60 właśnie :rainderp: Polecam olać główną linię fabularną, zakupić sobie mane6, a potem się po prostu bawić. Gemsy wpadają powoli, ale wpadają więc co jakiś czas będziesz mógł sobie coś fajnego kupić. Polecam zacząć od kupowania kuców za złoto i sklepów (też za złoto) oraz tańczenie w minigierce EqG. Za to ładnie kuce się sypią, a dostępna jest większość ze sklepu. Mi raz nawet dropła Diamond Tiara, która do zdobycia jest tylko w Balloon Pop Game. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.08.2016 at 19:38 fluttershypony napisał:

Mam już 21 poziom i zaczyna być naprawdę trudno...

Mam 61 czy tam 62 i jest niesamowicie nudno. Zadania są piekielnie drogie, a większość rzeczy należy kupić za "gemsy". Mam obie wersje: z Google Play i Amazon Underground. Szkoda, że dla Amazona nie udało się zlikwidować konieczności płacenia za "diamenciki". W wielu grach całe te zestawy są darmowe :P Tutaj nie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lvl 50, ktory wbiłem wdoslownie 2 tygodnie, bo dopiero zacząłem grę.

Mam odblokowane Mane6 i CMC oraz Sombre, łącznie 34 kuce.

Aktualnie jestem fabularnie na Tireku i jeszcze nie ukończyłem Moonki. 

 

Gemy możesz też zdobyć kodem

9.08.2016 at 20:55 fallout152 napisał:

FRIENDFB

Warto też szukać Derpy w pudełku oraz na poczatk gry, przy samouczku nie przyspieszać zadań, jak proszą i niewydawać genów.

 

Mój kod to 977b0b9 gdzieś tu jest. temat z kodami znajomych + jeżeli chcesz szybko zdobyc serduszka, warto np zajrzeć na strone gry w google play i w komentarzach dodają swoje kody by zapraszać.

 

 

Pytanie, ktoś ma ozdobę Photo Op i ma też bug graficzny jak ja?

https://drive.google.com/file/d/0B2BOT6GnKVKmUkFPZHVqR1RZdkE/view?usp=drivesdk

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem w lesie Everfree i robię zadanie z drzewem Harmonii.  Expandowałem już teren do grzybków i z chatką Zecory. Zrobiłem już jeden totem - znalazłem w necie listę totemów i składników do ich zrobienia. Przy chatce Zecory są 4 miejsca na umieszczenie totemów. Będę mieć zadania z lewego menu które totemy mam użyć i kiedy? Zamierzam dalej expandować teren do drzewa Harmonii. Żeby zadanie z drzewem Harmonii zostało zaliczone to wystarczy, że dotrę do drzewa czy też muszę mieć zrobione wszystkie totemy? Czytałem, że podobno ta misja z drzewem i tak jest automatycznie zaliczana czy się wszystko zrobi czy nie.

 

Zastanawiam się czy nie lepiej zamiast lasu everfree robić expandy w ponyville by uruchomić wszystkie elementy harmonii.

 

Edytowano przez fluttershypony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By odblokować skrzynkę, musisz mieć odpowiednią ilość elementów, do ich szybszego farmienia służą właśnie totemy. Potrzebujesz:

Spoiler

3c289e72a8.png

Za przejście drzewka, jak widać dostaniesz sporą ilość gemów

By pokonać Tireka, także potrzebujesz elementów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godziny temu Uszatka napisał:

 

O jakich zestawach mowa? 

"Paczkach" monet lub "gemsów" za "twardą" walutę. Przykładowo - gra Jetpack Joyride - w wersji ze sklepu Google Play są mikropłatności. Można kupić dodatkowe monety, ale "troche" to kosztuje. W wersji z Amazon Underground zlikwidowano konieczność płacenia. Po prostu wybierasz zestaw "100 000 000 gold coins", który kosztuje 0.00€. 

 

Ok. Taka ilość w  przypadku MLP to przesada i zbyt duże ułatwienie, ale mogliby dogadać się z Gameloftem. Ci mogliby wprowadzić jakieś ograniczenia (wywalić możliwość "anulowania" zadania za gemsy - masz je wykonać i basta :P czy natychmiastowego budowania) Do tego mniejsza ilość darmowych gemsów np. 100 na tydzień (a nie milion z miejsca tak jak w Jetpack Joyride :crazytwi3: ). Po prostu... zmienić grę tak, żeby w późniejszym etapie dało się w to grać nie ziewając z nudów. "Odkryj 18 kwadratów" - serio?:ivXRI: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu chce strasznie ułatwić sobie życie. Prawda, ceny są zabójcze, ale to w nich jest problem, a nie w ilosci darmowych genów. Raz dziennie masz darmowy gem z filmików oraz dostajesz je czy to z misji czy innych głupot. Niestety, przy cenach jakie mamy dziś, na jednego kucyka można zbierać od miesiąca do roku i tu jest problem. Ceny są za duże, ale to nie jest odosobniony przypadek. Prostym porównanie jest np Pokemon GO, gdzie ceny tez są ogromne, a ludzie w małych miastach są poszkodowani przez małąilosc PokeStopów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...