Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

18 godzin temu Chief napisał:

 

Posprzątam jak nazbieram kasę do zakończenia misji z Luną, gdzie aktualnie potrzebuje ponad 5 milionów golda. Na razie nie usuwam kamieni, chyba że muszę.

 

Co do kryształów musisz jeszcze doliczyć 15 gemów na pominiecie produkcji Hoofsies

 

5kk? Dużo. Niezbyt pamiętam co tam trzeba było zrobić, ale też nie pamietam bym musiał tyle zbierać w którymś momencie.

 

"Kopycia" zbiorę - Mam scenę wiec nie będzie z tym problemu żadnego - a sa szybko - co 6,5 godziny.

 

Już bardziej mnie boli nadrabianie zaległości i expienie sporej ilości kucy do 5 gwiazdek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minuty temu Kredke napisał:

 

5kk? Dużo. Niezbyt pamiętam co tam trzeba było zrobić, ale też nie pamietam bym musiał tyle zbierać w którymś momencie.

 

"Kopycia" zbiorę - Mam scenę wiec nie będzie z tym problemu żadnego - a sa szybko - co 6,5 godziny.

 

Już bardziej mnie boli nadrabianie zaległości i expienie sporej ilości kucy do 5 gwiazdek.

 

Odkrywanie terenu, aktualnie mam misje na odkrycie 25 i 35 klastrów, a czeka mnie jeszcze zaraz misja z odkryciem 45 klastrów terenu w Ponyville.

 

Ale co z tego. Wyszła nowa aktualizacja z kryształowym królestwem :)

 

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Chief napisał:

Teraz trzeba wybierać czy Rare czy kryształowe :)

Niektórzy przynajmniej mają Lune i Celestie, to można je zaprząc do roboty...

 

U mnie niemal wszyscy mogą farmić już. zostawiłem tylko te mane6 które farmia mikrofony na coloraturę.

 

Wykup od razu to 300 klejnotów:/ Mam tyle ale za drogo:)

 

https://dl.dropboxusercontent.com/u/66157239/tapeta/Screenshot_20160928-193101.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody na darmowe globusy (mnie i tak się już nie przydadzą bo mam odblokowane krysztalowe królestwo)

Kod1: crystals

Kod2: crystalFB

 

Chodź ponoć nie działają jeszcze, pewnie trzeba chwilę poczekać, by Gameloft to naprawił...

Edytowano przez Chief
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odblokuję dopiero jutro - jednak idę do końca - klejnoty idą na gre z kopalnia (jest x8 za 2 klejnoty) - akualnie jestem 5 w rankingu wiec spore szanse ze zmieszczę sie w pierwszej 150:) A kuc do wygrania wart ponad 400.

Dzięki za kod - zawsze to nieco szybciej:) Tylko małe złota mam aktualnie a Crystal Empire pewnie drogie strasznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz Kredke napisał:

Ja niestety odblokuję dopiero jutro - jednak idę do końca - klejnoty idą na gre z kopalnia (jest x8 za 2 klejnoty) - akualnie jestem 5 w rankingu wiec spore szanse ze zmieszczę sie w pierwszej 150:) A kuc do wygrania wart ponad 400.

Dzięki za kod - zawsze to nieco szybciej:) Tylko małe złota mam aktualnie a Crystal Empire pewnie drogie strasznie.

Też walczę o tego kuca, jak w poniedziałek zajarzyłem, że mogę dropić dodatkowe wózki z drzewek, ale staram się tylko wydawać złoto, bez klejnotów. Chyba że zajdzie taka potrzeba w niedzielę.

 

O cenach możemy pogadać na PW, jak chcesz, to wiesz gdzie mnie szukać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest nie tak z tym update?:

-Zdobyłem wszystkie kuce z magicznego losowania, a nawet jednego którego nie było na liście. Mimo chyba 100 losowań nie udało mi się jednak wygrać jednego sklepu.

-Teraz wyskakuje mi powiadomienie o możliwości wylosowania kolejnego kucyka, ale czas "magicznego" losowania się skończył wczoraj. Na szczęście ten kuc jest do wygrania w evencie. 

-Znalazłem Bonelessa w Ponyville i na powrót dostałem kilka questów z update z Tirekiem.

-Flurry Heart ma większego baniaka niż dorosłe kuce, ale za to ma małe skrzydła. Poza tym dziwi mnie to, że noworodek może pracować w fabryce. Z tego co wiem nawet Chińczycy się tak nie uwijają.

-Kryształowe kuce są na wpół przeźroczyste i wyglądają jak duchy.  

 

BTW: Derpy w Ponyville odzyskała swój karton.

Edytowano przez fallout152
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakąś ciekawą taktykę na najnowszy social event?

Nie powiem, ciekawy pomysł dali, bedzie mniej biegana za kołami. Gorzej że już przestrzeliłem i musze czekac az inni mnie przegonią.

 

Jak wam idzie w krysztalowym i tak z ciekawości, kto kupił w weekend Celestię za kasę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...