Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Ostatnio zainstalowałem ją ponownie (ze względu na nową lokację, nie ma jej w wersji z Amazona). Tak patrzę - 150 kul. Gameloft, serio? :lol: To ja już wolę lecieć bez dopalacza do kolejnej planety w No Man's Sky (bez niego zajmie to jakieś 10h - przynajmniej nazbieram po drodze surowców z pobliskich asteroid).

 

Aha. Wyszła nowa gra na licencji - MLP: Puzzle Party Wciąga :) Co ciekawe na potrzeby gry nagrano nowe głosy. Dużo nowych głosów, a "fabuła" podąża za kolejnymi ważnymi epizodami z (póki co) sezonu pierwszego. Polecam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Chief napisał:

Ma ktoś jakąś ciekawą taktykę na najnowszy social event?

Nie powiem, ciekawy pomysł dali, bedzie mniej biegana za kołami. Gorzej że już przestrzeliłem i musze czekac az inni mnie przegonią.

 

Jak wam idzie w krysztalowym i tak z ciekawości, kto kupił w weekend Celestię za kasę?

 

Podobnie i ja. W tej chwili czekam aż spadnę na około 170 - 180 pozycję. Potem delikatne przejazdy by trzymac mniej więcej poziom.

 

Nie powiem - ciekawy event:)

 

Co do Kryształowego to został mi jeszcze jeden kuc za 1kk złota. Sklepiki mam wszystkie - łącznie z tym za 50 klejnotów. Questy? zbieranie elementów które dropią ze sklepików.
 

To była Celestia? Kupiłeś?:)

Edytowano przez Kredke
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu Triste Cordis napisał:

 Tak patrzę - 150 kul. Gameloft, serio? :lol: To ja już wolę lecieć bez dopalacza do kolejnej planety w No Man's Sky (bez niego zajmie to jakieś 10h - przynajmniej nazbieram po drodze surowców z pobliskich asteroid)

Próbowałeś? Mnie uzbieranie tego zajęło 4 dni...

 

Powinni w czwartek dorzucić jeszcze jeden event z kolejką i niech ludzie kombinują

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kredke Z kucy za złoto, zostały mi 2 (w tym i ten za 1kk jak u ciebie), ale jak wiesz zbieram kasę na Lunę, wiec mi szkoda wydawać. Brakuje mi sklepiku za 100k, ale nie kupuje go jeszcze, bo i tak mam deficyt pracowników. Aktualnie mam 6 sklepów - w tym 4 pięcio-miejscowe.

Kucy mam 12 - w tym Flurry Heart, a z misjami jestem w tym samym miejscu co ty. Poluje jeszcze na Applejack's Booth, ale pewnie i tak będę musiał pominąć to zadanie

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu Chief napisał:

@Kredke Z kucy za złoto, zostały mi 2 (w tym i ten za 1kk jak u ciebie), ale jak wiesz zbieram kasę na Lunę, wiec mi szkoda wydawać. Brakuje mi sklepiku za 100k, ale nie kupuje go jeszcze, bo i tak mam deficyt pracowników. Aktualnie mam 6 sklepów - w tym 4 pięcio-miejscowe.

Kucy mam 12 - w tym Flurry Heart, a z misjami jestem w tym samym miejscu co ty. Poluje jeszcze na Applejack's Booth, ale pewnie i tak będę musiał pominąć to zadanie

 

 

Kucy również 12 mam. Nadal nie mam Flurry, a nie bardzo chce wydawać klejnoty na loterię. Zakupiłem tylko Mercury ze sklepikiem z flagami (sklepik jest dobry - daje 2358 złota co 6h przy dwóch tylko kucykach z 5 możliwych). Reszta musi poczekać. Z rzeczy za gelda to mam już tylko tego kuca za 1kk - potem farmienie kasy na odsłonięcie wszystkich pól w każdej lokacji:) 

I oczywiście żmudne expienie kucy na 5 gwiazdek:) Sporo za mna, ale też mnóstwo dopiero czeka:)

Ogólnie: 129/282 kucyków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chief Aaa faktycznie, dopiero zauważyłam. Takie akcje zdarzały się też wcześniej, więc to nic nowego.

 

Odblokowałam Kryształowe Królestwo i wykupiłam kuce i sklepy, które były dostępne za złoto, na koncie dalej grubo ponad 2 miliardy monet. To mnie trochę irytuje, w pewnym momencie jest tyle hajsu, że sklepy stają się zbędne.

Edytowano przez Silma
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uszatka niestety, by odblokować Lunę muszę ukończyć misje w Ponyville. Aktualnie mam za zadanie odkryć 35 pół, jestem na 28 i aktualnie 190k kosztuje kolejne.

Zaraz potem czeka kolejna taka misja z 40 polami do odkrycia, gdzie obliczyłem, że będę potrzebował ponad 10kk golda, chyba że wcześniej skończą mi się pola do odkrycia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uszatka Gdzieś czytałem, że warto coś w takim miejscu postawić, np drogę lub drzewo. Te największe głazy potrzebują 4x4 parceli. Czasami jak widziałem ze para kamieni jest obok siebie to stawiałem tam drzewo by się nie zrosły.

Teraz mam trochę terenu odkrytego. Zatrudnię Maud, czy inną Pie i niech rozkopują teren pod kolonizacje.

Spoiler

RZ1ioS1h.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czyściłem na bieżąco i nie mam z tym żadnego problemu. Czysto i przyjemnie - a pola które nie wykorzystam obsiewam drzewami:) Na ta chwilkę dokończyć muszę misje w Kryształowym (ostatni kuc za 1kk kupiony i teraz tylko złoto zbieram na odkrywanie terenu, kasowanie kamieni i kilkaset drzew:) Wszędzie tego nastawiam - nawet w kryształowym:) 

 

I oczywiście dokończyć przebudowę we Wsi Pony:) Mieszkalna połowa za mną - czas na sklepiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załadował mi się update z Nightmare Night (a raczej chyba jego część). Można ubrac teraz także Big Maca, Babkę Smith i CMC. Niestety są tylko same kuce w 'przebieralni" a nie ma do nich strojów - stąd nie wiem czy to pełny update czy dopiero coś kombinują:)

 

Screenshot_20161024-134945.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, chodź w domku Sombry, tego z wierzą WB, gdzie ponabijane są czaszki to nie jest dobrym pomysłem. Można pomyśleć, że kanonicznym.

Jest też bundle z kucem i sklepem do dropienia klejnotów, lecz średnio się opłaca. Rano można było kupić tanio elementy do ubiorów, lecz ich teraz niema.

 

Babcia za 90 gemów też kupiona, jak widać do tego eventu będzie potrzebna...

 

PS, po oczyszczeniu i zbudowaniu Ponyville na nowo, mój telefon nie jest wstanie ogarnąć tylu elementów :/

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu Kredke napisał:

Event zaskoczył wreszcie. Do wygrania... Czarodziejka z księżyca:)

Tylko co z tego, jak musisz ubrać całe Mane6 + pewnie jeszcze resztę rodziny Apple i CMC by się przydało, co daje niewyobrażalną kwotę elementów. Przy moich aktualnych zasobach to może max 2 kuce obrobię, bo już mi brakuje kwiatków przy Pinkie.

Przynajmniej jak zrobisz Pinkie to dostajesz 10 gemów, 3 wstążki i NMM banner.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu Chief napisał:

Tylko co z tego, jak musisz ubrać całe Mane6 + pewnie jeszcze resztę rodziny Apple i CMC by się przydało, co daje niewyobrażalną kwotę elementów. Przy moich aktualnych zasobach to może max 2 kuce obrobię, bo już mi brakuje kwiatków przy Pinkie.

Przynajmniej jak zrobisz Pinkie to dostajesz 10 gemów, 3 wstążki i NMM banner.

 

Pinkie mam już ubraną. Mam też dość gratów na babkę smith - poczekam jednak do jutra jaka nagroda i za kogo:) Co do klejnotów to jeszcze jakies z 50 moge śmiało wywalić . Zreszta jest do wygrania nieco w evencie. Szczegoły updejtu dam na fge:)

 

EDIT:

Link do posta ze szczegółami: http://www.fge.com.pl/2016/10/gra-mlp-od-gameloftu-nightmare-night.html

Edytowano przez Kredke
dodanie linku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...