Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

22 godziny temu Chief napisał:

To nie warto było po prostu pozbierać troszkę kasy i oczyścić teren. Wszystkie budynki w kąt mapy i budujemy wioskę od nowa?

Ja tak zrobiłem, zajęło mi to ze 2h, tylko że użyłem do tego zdalnego sterowania przez myszkę, by było szybciej.

 

Meh. Wydałabym na to całą kasę, a jeszcze i tak by zabrakło. 

To da się w to grać na komputerze? :wow: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uszatka | @fallout152 Racja, bardzo podobnie to robiłem ale wykorzystałem teamviewera. Problem jest oczywiście z klikaniem drugim palcem :)

Na kompa jest oczywiście oficjalna gra (windows 8  i 10) ale stara wersja, niewspierana już przez Gameloft.

 

@fluttershypony Później będzie trzeba też coś wyprodukować, ale można pominąć oraz Koloratura może pracować tam itemki potrzebne do odblokowania Rary w Ponyville.

Tutaj masz rozpiskę wszystkich misji, proponuje przeanalizować: http://mlp-gameloft.wikia.com/wiki/The_Helping_Hooves_Music_Festival_Quests

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem jako bonus za codzienne granie kuca klown za 180 dzień. A dzisiaj kolejnego dnia nie wyskoczył mi na początku gry ekran z bonusami za codzienne logowanie... i nic nie dostałem... to znaczy, że bonusy się skończyły i już nic nie dostanę wiecej za codzienna grę? 

Edytowano przez fluttershypony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem takiego kuca z wąsami, Doctor Pony się nazywał. Nie przyleciał balonem i kompletnie nigdzie go nie ma. Teraz wyskakuje mi okienko o tym jakoby był dostępny w hotelu, gdzie też go nie ma, bo już go wcześniej niby kupiłem za diamenty. 

Opisałbym to na forum Gameloftu, ale oni będą chcieli żebym udał się do suportu, a suport pewnie da mi bana, bo przez te wszystkie lata w grze wyklikałem już tysiące diamentów z Derpy i goście pomyślą, że to czity. Nie wiem co mam robić.    

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu Chief napisał:

Nie, tylko oni

 

Ja tam mam 4 kuce już: IMAG1391.jpg

 

Niestety zdjecie gdyż na samsungowym tablecie screena nie da się z otwartym tym okienkiem zrobić (samsung wymaga by przesunąc ręką po ekranie - a dotkniecie ekranu zamyka mi to okienko:/)
 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ostatnio znalazłem taki hack. Nie daje on bezpośrednio diamentów, ani nie zmienia zmiennych, ale psuje coś w mechanice gry, że nie kończą się serca i odłamki. Podobno też pozwala wiele razy pobrać klejnot ze sklepów, które je produkują.

Wydaje mi się, że ciężej za to wyłapać bana, niż za korzystanie ze save-edydorów, ale raczej boję się tego sprawdzać.
 

Spoiler



 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fallout152  Z tymi sercami to nawet mi się nie chciało sprawdzać, ale co się tyczy shardów: po pierwsze to wchodząc w inventory nigdzie nie widać ile masz shardów. Po drugie...uznałam, że sprawdzę czy to działa gdy zamiast w inventory będę wchodzić w elements, bo tylko tam widzę możliwość sprawdzenia ilości shardów. Cóż, tak to nie działa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...