Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

11 godzin temu Eleonore von Brandt napisał:

Mam nadzieję, że mnie za to nie zjecie, ale w jaki sposób dodać znajomych do gry, aby otrzymać kryształki? Zapraszałam przez kody i FB, ale pomimo przyjęcia zaproszenia nadal mam pustą listę i żadnych bonusów. Chodzi mi o ten panel:

(Mam nadzieję, że dobrze wstawiłam screen)

Screenshot_2017-01-26-03-17-24.png

To są bonusy za dodanie znajomego który rozpoczął właśnie grę i nie osiągnął jeszcze lvl 10 a dodałby cię jako pierwszego znajomego. Kryształy dostajesz w tedy gdy taka osoba będzie dobijala do progów lvl, takich jak na screenie.

 

 

Jeszcze komunikat dla wszystkich graczy. Obserwując to co się dzieje w eterze (fb, bundle, itp) zalecam wszystkim zbierać serduszka. Najprawdopodobniej będzie można je wydać podczas walentynek na jakieś kuce lub przedmioty.

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gameloft zapowiedział nową aktualizację:

Spoiler

16473353_1622091484498177_29198506814176

 

Jak widać będzie to ślub Matyldy i Crankiego. Innym słowem historia przedstawiona będzie z 100 odcinka. Liczę że w końcu dodadzą Derpy jako normalnego kuca :)

 

Przypominam, by zbierać serduszka, bo się przydadzą!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu fluttershypony napisał:

Jest już aktualizacja. Zniknął śnieg, zrobiło się zielono. Pojawiło się obozowisko w Ponyville. Ale nie mam żadnych nowych zadań związanych ze ślubem.

Z tego co wiem to trzeba kliknąć na nowy budynek, ale nie wiem dokładnie, bo ja wciąż czekam na aktualizacje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic nowego. Dodali 17 nowych kucyków, tylko nie wiadomo jakich, bo nigdzie ich nie widać. Byłam już bardzo blisko 123 levela i cofnęło mnie na początek 122. I tyle z aktualizacji. W nowym budynku można jedynie kupić goldy i bitsy za prawdziwą kasę

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów by opisać to jaką tragedią jest ten update. Nie dość że od dłuższego czasu nie da się wyklikać kół (a jest ewent na zdobycie kucyka za pkt w kopalni), to jeszcze teraz przestała pojawiać się Derpy i nie ma skąd brać gemów.

Zostało albo płacenie za grę, albo czity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Derpy_hooves  przestała się pojawiać w  pudełku bo jest do kupienia w domku pewnie, a gemy i tak możesz zdobywać za filmiki (2x dziennie) oraz za przeszkadzajki w każdym mieście. Do tego w tym update jest sklep z produkcją genów z tego co wiem.

 

Ale mam androida więc jeszcze czekam, by wreszcie  pozbyć się tego  sniegu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez nie chce się zaktualizaowac. Telefon coś piszczał o aktualizacji ale to stara któraś:)Kolejny sklepik z klejnotami? Jak tani będzie to wezmę pewnie

 

mam juz updejt - szczegóły niedługo na fge (jak sie wyrobię przed wyjściem do pracy)

Edytowano przez Kredke
aktualizacja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam o tej aktualizacji to to co myślałem że jest sklep, tak na prawdę to będzie wizualizacja sklepu na prawdziwą kasę (obrazek 4). Takie niby ułatwienie, by przejść do menu zakupów gemów za złotówki. Jak dla mnie to przydałby się teraz punkt handlowy do wymiany złota na gemy, nawet powiedzmy 0.5kk za 1 diaxa. Zawsze to pozbywanie się niepotrzebnej kasy.

 

Spoiler

Galeria:

 

 

 

Aktualizacja pobrana, rozpakowywanie gry...

Edytowano przez Chief
zabawę czas zacząć
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem na forum gameloftu problem z Derpy. Przy okazji dowiedziałem się, też dlaczego nie można wyklikiwać kół z dekoracji:

 

Cytuj

 

Not receiving wheels after tapping trees when playing Crystal Mine

This feature was deactivated on our side and it was intended. Please mind that the wheels can still be generated according to the timer.

 

 

Czyli tym razem to nie bug, a zamierzone działanie. Czyli jeśli masz event na jeżdżenie kolejką, to musisz płacić, żeby w nim wygrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9.02.2017 at 23:29 fallout152 napisał:

Czyli tym razem to nie bug, a zamierzone działanie. Czyli jeśli masz event na jeżdżenie kolejką, to musisz płacić, żeby w nim wygrać.

 

Nie musisz. Wygrałam Jewel Green czy jak jej tam było bez płacenia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Uszatka napisał:

Nie musisz. Wygrałam Jewel Green czy jak jej tam było bez płacenia. 

 

Na forum Gameloftu też ktoś pisał, że nie trzeba płacić, nie wiem co wy za przeciwników macie. Ja w ostatnim ewencie płaciłem, grałem kilka godzin dziennie i niby wygrałem ale ledwo. Bez płacenia miałbym jakieś 300 miejsce. Chyba z każdym ewentem dostaje się bardziej zawziętych przeciwników, bo z początku też miałem łatwo.

 

Edit: Już wiem o jakim ewencie piszesz. To był SOLO ewent, tego nie można przegrać. Gorzej jak się rywalizuje z innymi graczami.

https://i.reddituploads.com/c8e83adc38f8437bb575a282ad913848?fit=max&h=1536&w=1536&s=3a536fd1806d8e7ad681c466b843a5ad

 

Wracając do Derpy, dranie z Gameloftu oficjalnie zredukowali jej występowanie do raz na 24.

Spoiler

3Cdfxid9SUYjIF3dz8f39zevhURbzrJiaIPUGmax

 

Coraz mniej darmowych bonusów z każdym update.Będę zmuszony czitować.

Edytowano przez fallout152
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dawna nie biorę udziału w eventach nie-solo. Po prostu nie mam ochoty co chwilę włączać gierki żeby nie spaść w rankingu. I masz rację, ta gra coraz bardziej wymusza na nas kupowanie gemsów. Zastanawiam się nad przerzuceniem się na jakąś inną komórkową gierkę jak chociażby Horse Haven. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Gameloft definitywnie zlikwidował możliwość farmienia Derpy. Poprzednia aktualizacja redukowała pojawianie się jej do 1 razu dziennie, ale jak już się pojawiła, to po kliknięciu na nią można było jeszcze szybko wyjść z gry i wtedy odnawiała się za każdym razem. Teraz już i to naprawiono. Pozatym ludzie na reddicie narzekają na brak działającego hacka. 

 

Z dobrych wiadomości jest to, że teraz szkodniki upuszczają diament ze 100% prawdopodobieństwem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fallout152 Nie mogę potwierdzić 100% prawdopodobieństwa przy likwidowaniu szkodników. Może miałeś farta.

 

Co do Derpy i braku działających programów hackujących to proponuje wszystkim graczom korzystających z tych praktyk, grać po prostu uczciwie. Nie płakać nad tym, że producent uszczelnia grę i naprawia bugi. Niech czekają na miłego programistę, który to naprawi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...