Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

4 godziny temu FirstChoice napisał:

Hej, gram od wczoraj. Zaprosi ktoś, żeby wymienić się serduszkami?

 

ID: e1b036e

Do wymieniania się zaproszeniami jest ten temat:

Mam pytanie czy ktoś wie czy są jakieś działające cheaty do tej gry? :fluttershy4:

Miło by było gdyby jakiś się znalazł i został tutaj zapodany jakiś link :aj5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Zdzichów Dwóch napisał:

Mam pytanie czy ktoś wie czy są jakieś działające cheaty do tej gry? :fluttershy4:

Miło by było gdyby jakiś się znalazł i został tutaj zapodany jakiś link :aj5:

 

Po pierwsze- MLP jak większość tytułów na Androida dzisiaj należą do gier, które ciągle synchronizują się z serwerem i tam również zapisywane są Twoje postępy i kolekcje. Dlatego jako takie cheaty/kody nie działają i nie ma ich. Po prostu było by to nieuczciwe w stosunku do innych graczy.

 

Po drugie- jest sposób tzw. Injection, który polega na wprowadzaniu aktualnej zawartości gry bez płacenia za nią/spełniania warunków. Także jest możliwość np. dodać sobie kuca jakiego chcemy, lub budowle, jednak jest to gra od Gameloftu ( szybko takie coś wyczają) a sam sposób bardzo mega łatwo wykryć przy aktualizacji gry. Oczywiście wiąże się to z nieodwracalną blokadą. Przywołując np. ostatnią aferę odnośnie systemu Injection. Square Enix i firma Gumi odpowiedzialna za grę mobilną Final Fantasy Brave Exvius zastosowała w styczniu system, który do tej pory zbanował już kilka tysięcy graczy, nieodwracalnie za jego używanie. Gracze po prostu płacili ludziom, którzy oferowali im zaprogramowany przez nich system Injection przez co mieli o wiele taniej i łatwiej przedmioty, których zdobycie w grze wymaga bardzo sporo czasu, a czasami pieniędzy. Polecam poczytać.

 

Po trzecie- jest to gra ekonomiczna i kolekcjonerska- jakiekolwiek czity zepsuły by zabawę i wierz mi- znudziła by Ci się szybciej niż myślisz. Bo po co dbać o zbieranie bitsów, skoro możesz sobie dodać ich nieograniczoną ilość? Albo po co powiększać kolekcje kucy skoro możesz mieć wszystkie? Przemyśl to.


Po czwarte- nie wierz nigdy w żadne czity znalezione na Internecie. Nie działają i zwykle to szkodliwe oprogramowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey, wiem , ze juz bylo, ale dawno i gra chyba ma bnowe zabezpieczenia. Rozwalil mi sie stary telefon i chcialam zaladowac na nowy, ale co nie zrobie, to zaczynam od poczatku, a szkoda mi stracic 107 poziom, to troche zycia :) Prosze o jakas pomoc tak po chlopsku jak to moge zrobic. Dzieki :*

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałaś dodaną grę do konta google lub FB (z opcji gry), to w tedy przywrócisz sobie konto.

Musisz przejść tutorial, by dostać się do opcji i ponownie dodać konto w ustawieniach. W tedy, jak dodasz jeszcze raz konto, które używałaś, pokaże ci się komunikat z wyborem save'a z chmury

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Justyna Nowak napisał:

hey, wiem , ze juz bylo, ale dawno i gra chyba ma bnowe zabezpieczenia. Rozwalil mi sie stary telefon i chcialam zaladowac na nowy, ale co nie zrobie, to zaczynam od poczatku, a szkoda mi stracic 107 poziom, to troche zycia :) Prosze o jakas pomoc tak po chlopsku jak to moge zrobic. Dzieki :*

 

Jak masz roota na obu urządzeniach, to możesz łatwo przenieść postęp za pomocą Titanium Backup.

 

14 minuty temu ATIMKOS napisał:

Wie ktoś czy jak się gra na emulatorze nox to można przywrócić konto?

 

Na noxa też można w ten sposób przenieść postęp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu ATIMKOS napisał:

Chyba nie, skończyłem samouczek na emulatorze i nie miałem pytania czy chce przenieść dane z chmury.

Jeśli masz zrootowany telefon, to możesz za pomocą Titanium Backup przenieść postęp z telefonu na emulator (i odwrotnie).

 

Jeśli nie, to możesz spróbować tak jak Chief pisał parę postów wyżej: żeby z google+ połączyć oba urządzenia, ale mnie to nigdy nie działało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu Chief napisał:

Jeżeli miałaś dodaną grę do konta google lub FB (z opcji gry), to w tedy przywrócisz sobie konto.

Musisz przejść tutorial, by dostać się do opcji i ponownie dodać konto w ustawieniach. W tedy, jak dodasz jeszcze raz konto, które używałaś, pokaże ci się komunikat z wyborem save'a z chmury

 

Mialam wlasnie i na jakims tarym telefonie mi dziala, na nowy nie chce sie wbic. Moze musze jakos sciagnac gre przez fb? sama juz nie wiem dlaczego nie wchodzi:( A jak mozna dodac do fb, albo google? moze musze jakos dodac na tym nowym, zteby sie zsynchronizowalo :/

 

Edytowano przez Justyna Nowak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu fallout152 napisał:

połączyć oba urządzenia, ale mnie to nigdy nie działało

 

@Justyna Nowak Konto googlowe musi być takie samo (z tego samego maila, jaki był na starym telefonie). Możesz je dodać w ustawieniach androida w zakładce kont lub przy pierwszym uruchomianiu telefonu.

 

By ponownie synchronizować grę czyli dodać do G+/FB przechodzisz tutorial, rozwijasz menu (górny prawy róg) i szukasz ustawień. Potem szukasz przycisku z podpisem Connect i dodajesz konta. Jak nie zareaguje uruchom ponownie grę. Oczywiście musi być telefon podłączony do neta

 

Jeżeli chcesz sprawdzić czy to jest na pewno ten profil google z grą, uruchamiasz aplikacje "gry play", wyszukujesz tam MLP klikasz np na osiągnięcia i sprawdzasz czy się zgadzają. Są tam np daty uzyskania i osiągnięcia za lvl więc można łatwo rozpoznać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu Chief napisał:

By ponownie synchronizować grę czyli dodać do G+/FB przechodzisz tutorial, rozwijasz menu (górny prawy róg) i szukasz ustawień. Potem szukasz przycisku z podpisem Connect i dodajesz konta. Jak nie zareaguje uruchom ponownie grę. Oczywiście musi być telefon podłączony do neta

A ja na emulatorze nie mam tego Connect :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu Chief napisał:

 

@Justyna Nowak Konto googlowe musi być takie samo (z tego samego maila, jaki był na starym telefonie). Możesz je dodać w ustawieniach androida w zakładce kont lub przy pierwszym uruchomianiu telefonu.

 

By ponownie synchronizować grę czyli dodać do G+/FB przechodzisz tutorial, rozwijasz menu (górny prawy róg) i szukasz ustawień. Potem szukasz przycisku z podpisem Connect i dodajesz konta. Jak nie zareaguje uruchom ponownie grę. Oczywiście musi być telefon podłączony do neta

 

Jeżeli chcesz sprawdzić czy to jest na pewno ten profil google z grą, uruchamiasz aplikacje "gry play", wyszukujesz tam MLP klikasz np na osiągnięcia i sprawdzasz czy się zgadzają. Są tam np daty uzyskania i osiągnięcia za lvl więc można łatwo rozpoznać

dzieki, tak tez wlasnie robilam, ale nie mam przycisku connect :( mam gameloft connect i wchodza  news, opieka klienta i wiecej gier, ale tam nie da sie dodac mlp. , Jestem chyba jakas zacofana, ale nie umiem tego znalezc :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu Justyna Nowak napisał:

dzieki, tak tez wlasnie robilam, ale nie mam przycisku connect :( mam gameloft connect i wchodza  news, opieka klienta i wiecej gier, ale tam nie da sie dodac mlp. , Jestem chyba jakas zacofana, ale nie umiem tego znalezc :(

i tutaj przycisk w gornym lewym rogu nie dziala, na innych tez nie ma tego co trzeba :(

 

Screenshot_20170316-185236.png

Edytowano przez Justyna Nowak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu Chief napisał:

@Justyna Nowak ech... napisałem żeby znaleźć  ustawienia...

Niżej pod tymi newsami itp masz settings

Musi przewinąc palcem niżej to menu z ekranu głównego. Masz tam w tych ustawienia np ustawienia dźwięku 

 

https://drive.google.com/file/d/0B2BOT6GnKVKmT3F2M0NzZWFaZXc/view?usp=drivesdk

Tam tez nie nic takiego, ale juz mi screen nie wejdzie, limit przekroczony :D. Niestety nie ma to connect. Jest Kundenbetreuung, datenschutz, nutzungsbedingungen, push-mitteilungen, spielinfos, sound, hilfe, puste pole, sprache. Chyba puste pole powinno zawierac polacz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...