Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

moze ktos ma jeszcze jakis pomysl?, w google przez komputer widze ze jest ta gra zainstalowana itp, nawet odinstalowywalam ja juz 3 razy i od nowa, nawet z konta google stratujac i nic. ale na google przez telefony to juz tej aplikacji nie widac, to jakas czarna magia chyba, ze taki pech mnie spotyka. Na straym telefoonie tez nie mam polacz/connect...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu Justyna Nowak napisał:

co to jest root i jak skad to sie bierze ? dzieki :D

 

 

Root to ogólnie uniksowe konto mające władzę nad całym systemem. Mam tu na myśli coś w stylu administratora. Takie konto jest używane na systemach Unix, Linux, Mac OS.

 

Fallout152 miał po prostu na myśli konto administratora w systemach Linux, choć mógł tej nazwy użyć w stosunku do administratora na Windowsie. Oczywiście jeśli dobrze zrozumiałam.

 

Więc w skrócie - jeśli masz konto roota, to jest konto administratora (Każdy powinien mieć, ja tam siedzę na administratorze zawsze, wirusy itp. na Linuxie nic nie mogą zrobić, a jeśli już, to zrobią nieważne czy jesteś na adminie czy innym użytkowniku), to już powinnaś mieć pierwszy krok. Najlepiej napisz prywatną wiadomość do Fallout152, lub poczekaj aż odpisze tutaj. :P

 

Oczywiście jeśli się mylę to zwróćcie mi uwagę, zawsze jest to coś na przyszłość. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryyyyyyy..... Miałam event solo z ojcem do zdobycia, miał trwać do dziś, a właściwie do jutra,bo do 1w nocy. Skończył się wczoraj z wybiciem północy, a dziś zaczęłam od nowa z zerowym dorobkiem. Straciłam wszystkie punkty zdobyte w piątek i sobotę, a wydałam na nie trochę kryształów. W jeden dzień nie da się zrobić 250000 w kopalni. Jestem wściekła. Czy wam też skasowali punkty?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu eni napisał:

Gryyyyyyy..... Miałam event solo z ojcem do zdobycia, miał trwać do dziś, a właściwie do jutra,bo do 1w nocy. Skończył się wczoraj z wybiciem północy, a dziś zaczęłam od nowa z zerowym dorobkiem. Straciłam wszystkie punkty zdobyte w piątek i sobotę, a wydałam na nie trochę kryształów. W jeden dzień nie da się zrobić 250000 w kopalni. Jestem wściekła. Czy wam też skasowali punkty?

 

 

Nie, ale coraz częściej mi się zdarzają takie błędy. Mnie często resetuje po aktualizacji, gdy coś zbieram. Możesz z błąd u Gameloft

 

Mi się już 2x tak zdarzyło. Na FB napisałem mój problem i dostałem kilka laików, więc pewnie nie tylko my mamy ten problem. 

 

Tutaj też o tym piszą https://www.reddit.com/r/MLPIOS/comments/609p3e/challenge_progress_constantly_resetting/

Edytowano przez Chief
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu eni napisał:

 Czy wam też skasowali punkty?

Tak też tak miałem a brakowało mi tylko 60 tys. Niestety to nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz kiedy tak się dzieje. Na marne pocieszenie dostane główną nagrodę za mini-gre EQ bo to przynajmniej działa poprawnie.

 

41 minut temu Chief napisał:

Na FB napisałem mój problem i dostałem kilka laików

Jak napisałeś ten komentarz to zrobili coś z tym lub przynajmniej odpisali? Pytam się bo nie wiem czy opłaca się pisać do supportu.

Edytowano przez Dismas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godziny temu eni napisał:

Gryyyyyyy..... Miałam event solo z ojcem do zdobycia, miał trwać do dziś, a właściwie do jutra,bo do 1w nocy. Skończył się wczoraj z wybiciem północy, a dziś zaczęłam od nowa z zerowym dorobkiem. Straciłam wszystkie punkty zdobyte w piątek i sobotę, a wydałam na nie trochę kryształów. W jeden dzień nie da się zrobić 250000 w kopalni. Jestem wściekła. Czy wam też skasowali punkty?

 

 

Ja zrobilam ten event na 7 wozkow :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godziny temu Dismas napisał:

Tak też tak miałem a brakowało mi tylko 60 tys. Niestety to nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz kiedy tak się dzieje. Na marne pocieszenie dostane główną nagrodę za mini-gre EQ bo to przynajmniej działa poprawnie.

 

Jak napisałeś ten komentarz to zrobili coś z tym lub przynajmniej odpisali? Pytam się bo nie wiem czy opłaca się pisać do supportu.

Ja pisalam kiedys, bo mi hirek zniknal zanim go zabilam i napisali , ze przy nastepnej aktualizacji bedzie. Fakt, ze do nastepnej aktualizacji  ze3 miechy czekalam, bo zazwyczaj sa szybciej, ale sie pojawil....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16.03.2017 at 19:39 Justyna Nowak napisał:

wlasnie tego nie mam :(

Może masz za mało lat?

Ja wgrałam córce grę i napisałam jej prawdziwy wiek i też tego nie mamy ale zgrywałam jej przez helium na komputer tam nie koniecznie trzeba mieć rota. A pisałam do Gameloftu już kilka razy i nic chciałam zmienić datę na swoją:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu Guśka napisał:

Może masz za mało lat?

Ja wgrałam córce grę i napisałam jej prawdziwy wiek i też tego nie mamy ale zgrywałam jej przez helium na komputer tam nie koniecznie trzeba mieć rota. A pisałam do Gameloftu już kilka razy i chciałam zmienić datę na swoją:)

moze, ja pisalam chyba 4 lata, bo corce to wgrywalam :D, zmienili ci date?

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu Justyna Nowak napisał:
godzinę temu Guśka napisał:

Może masz za mało lat?

Ja wgrałam córce grę i napisałam jej prawdziwy wiek i też tego nie mamy ale zgrywałam jej przez helium na komputer tam nie koniecznie trzeba mieć rota. A pisałam do Gameloftu już kilka razy i nic chciałam zmienić datę na swoją:)

Chief ostatnio tutarial przechodzilam juz chyba z 10 razy, juz mam dosc, ale faktycznie dalam wiek 40, a nie 4  i pojawilo mi sie connect, niestety nadal nie sciaga mi ze starego telefonu :(

Ta gra wogole jest jakby mocniej rozwinieta dla doroslych :D:D:D

teraz trzeba to jakos polaczyc :P

 

 

Edytowano przez Justyna Nowak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Justyna Nowak jedynie co, to czy to jest to same konto Google i czy w staryf włączoną była  synchronizacja danych. Sprawdź czy aplikacje ze starego widnieją  jako zainstalowane

 

A tak w ogóle  jeżeli w tym starym nie synchronizowałaś,  bo nie bylo tej opcji,  to nie zaciągnięcia save bo go nie masz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu Chief napisał:

@Justyna Nowak jedynie co, to czy to jest to same konto Google i czy w staryf włączoną była  synchronizacja danych. Sprawdź czy aplikacje ze starego widnieją  jako zainstalowane

 

A tak w ogóle  jeżeli w tym starym nie synchronizowałaś,  bo nie bylo tej opcji,  to nie zaciągnięcia save bo go nie masz...

mam wciaz to samo konto google i save sie zaciaga, bo mi wrzuca na jakis stary lg aktualizacje, no i sciagnelo mi tez na samsung s7 wczesniej, teraz samsung s7 mam wymieniony na nowy, bo stary mi sie potlukl, ale miedzy starym, potuczonym s7 , a lg mi aktualizuje poziom itp, ale na nowy mi nie chce zaciagnac, mimo, ze robilam kopie danych jak zwykle switch, wszedzie dziala, tylko nie tam gdzie chce, przeciez nie bede biegac z dwoma telefonami z czego jeden potluczony, a drugi do dzwonienia :( . dziwna sytuacja, ktora mnie juz wkurza...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu Guśka napisał:

zgrywałam jej przez helium na komputer tam nie koniecznie trzeba mieć rota.

 

Tak, Helium to dobra alternatywa dla sprzętu bez roota, chwalili tą apkę na reddicie. Niestety nie mam z nią doświadczenia. Może opisz krok po kroku jak za pomocą niej przeniosłeś postęp między urządzeniami. To może pomóc niektórym userom tutaj.

 

21 godzin temu eni napisał:

Gryyyyyyy..... Miałam event solo z ojcem do zdobycia, miał trwać do dziś, a właściwie do jutra,bo do 1w nocy. Skończył się wczoraj z wybiciem północy, a dziś zaczęłam od nowa z zerowym dorobkiem. Straciłam wszystkie punkty zdobyte w piątek i sobotę, a wydałam na nie trochę kryształów. W jeden dzień nie da się zrobić 250000 w kopalni. Jestem wściekła. Czy wam też skasowali punkty?

 

Jeden z powodów dla których warto mieć wersję na emulatorze. Co jakiś czas robisz sobie kopię absolutnie całego dysku wirtualnego (działa lepiej niż przy backupujących apkach) i nie musisz się martwić o zresetowanie stanu.

 

7 godzin temu Justyna Nowak napisał:

 

Ufaj tylko hackom zamieszczonym na reddicie (na chwilę obecną nie ma żadnego, podwieszony temat jest nieaktualny). Tam możesz przeczytać opinię innych osób i być może nawet pogadać osobiście z jakimś hakerem.

https://www.reddit.com/r/MLPIOS/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu fallout152 napisał:

 

Tak, Helium to dobra alternatywa dla sprzętu bez roota, chwalili tą apkę na reddicie. Niestety nie mam z nią doświadczenia. Może opisz krok po kroku jak za pomocą niej przeniosłeś postęp między urządzeniami. To może pomóc niektórym userom tutaj.

 

 

Jeden z powodów dla których warto mieć wersję na emulatorze. Co jakiś czas robisz sobie kopię absolutnie całego dysku wirtualnego (działa lepiej niż przy backupujących apkach) i nie musisz się martwić o zresetowanie stanu.

 

 

Ufaj tylko hackom zamieszczonym na reddicie (na chwilę obecną nie ma żadnego, podwieszony temat jest nieaktualny). Tam możesz przeczytać opinię innych osób i być może nawet pogadać osobiście z jakimś hakerem.

https://www.reddit.com/r/MLPIOS/

co do helium, to jesli ktos opisze to chetnie:), Jesli chodzi o hakowanie , to nie chce, pomyslalam, ze na nowym telefonie przeleze szybko :D:D:D  ale to raczej nieaktualne, wole moje sciagnac jakos :D dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...