Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

jutro zrobię kopię i jak będzie mi się to zgrywać to napiszę bo tak to nie bardzo pamiętam.

trzeba pobrać helium ze sklepu play ale tu jest jeden minusik żeby zgrać grę na chmurę wystarczy helium darmowy ale żeby zciągnąć kopię na noxa trzeba za helium zapłacić.

jutro napiszę co i jak ok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu Justyna Nowak napisał:

no to niedobrze:( , wciaz probuje to jakos przeniesc te dane, ale na wszystkie telefony idzie, tylko nie na ten wrrrr

jeszcze kiedyś przed wakacjami jak córka zbiła tablet była taka aktualizacja że kod się wpisywało i jakoś udało mi się to przenieść na telefon a po 3 tygodniach (tablet wrócił z naprawy) już tego nie było. ale co jakiś czas wgrywam postępy na noxa w laptopie i jakoś leci :)

Edytowano przez Guśka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już nie tylko ja korzystam z Noxa, to taka moja mała rada... W ustawieniach emulatora przechodzimy do "interface", tam zaznaczamy pole "close aplication". Teraz na naszym interface (domyślnie po prawej stronie okna) pojawi się ikonka kosza na śmieci, za jej pomocą można zamknąć (nie usunąć) aplikację bez zapisania ostatniego postępu. Ekstremalnie przydatne, kiedy jakiś szkodnik nie upuści gema, albo kiedy jakiś kucyk nie upuści przedmiotu związanego z eventem, lub kiedy niechcący wydamy na coś gemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

:twilight2:Drogie Kucyki na profilu facebook gry jest obrazek, na którym ukryty jest nowy gift code dający 20 gems :NjdaT: Aby nie psuć Wam zabawy nie podaje go na forum.  :pinkie3:Ja wiem! ten kod to ... :hmpf: Ten kucyk, który popsuje zabawę innemu kucykowi zostanie potępiony! Na zawsze!

 

A po za tym jest promocja na strawsberry shop, jest za pół ceny 100 gems, więc jak ktoś jeszcze nie ma Mrs Shy poza hotelem, to kupujcje. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
16 godzin temu Chief napisał:

@Justyna Nowak Jak spełnisz wszystkie misje w Ponyville

Często nowe misje wypadają dopiero po spełnieniu któregoś np z Canterlot.

Ja już nie mam misji w Canterlocie. W Ponyville mam teraz 1 misję - wykonanie 45 expandów terenu. To chyba po wykonaniu tych 45 expandów (brakuje mi już tylko 10) pewnie już dostanę Lunę .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu Chief napisał:

Tutaj masz wszystkie questy http://mlp-gameloft.wikia.com/wiki/Ponyville_quests

 

Z ciekawostek zapowiem, że w najbliższym updatecie będzie nowa lokalizacja. Najprawdopodobniej królestwo podmieńców :)

Dzięki, czyli wychodzi na to, że na expandach misje sie nie kończą, a na końcu czeka mnie jeszcze zakup Town Hall za 350gems. Ale może będzie w międzyczasie jakaś promocja na sklepy. Wiadomość potwierdzona na FB, będzie królestwo podmieńców w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu fluttershypony napisał:

Dzięki, czyli wychodzi na to, że na expandach misje sie nie kończą, a na końcu czeka mnie jeszcze zakup Town Hall za 350gems. Ale może będzie w międzyczasie jakaś promocja na sklepy. Wiadomość potwierdzona na FB, będzie królestwo podmieńców w grze.

Ciekawe...Będzie się pewnie działo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tue May 02 2017 at 14:41 fluttershypony napisał:

Ja już nie mam misji w Canterlocie. W Ponyville mam teraz 1 misję - wykonanie 45 expandów terenu. To chyba po wykonaniu tych 45 expandów (brakuje mi już tylko 10) pewnie już dostanę Lunę .

Ja juz wszystkie misje zrobilam , teraz w ponyville mam kupic rathaus za 360 chyba diamentow... wrrr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.05.2017 at 09:29 Justyna Nowak napisał:

Ja juz wszystkie misje zrobilam , teraz w ponyville mam kupic rathaus za 360 chyba diamentow... wrrr

Kupienie rathaus (town hall) to ostatnie zadanie w Ponyville. Jak go kupisz to dostaniesz Lunę. Ja już wcześniej zacząłem zbierać gemsy na ten cel. Mam już 125 gemsów.

Nie wiem czy wiesz, jak klikniesz w liczbę gems'ów na górze to zobaczysz stronę, gdzie możesz kupić za pieniądze gemsy. Ale jak chwile poczekasz to z lewej strony wysunie Ci się darmowa opcja - gems za obejrzenie reklamy. I tak raz na 24 godziny możesz obejrzeć tam 2 reklamy i zgarnąć 2 darmowe gemsy. Dodatkowo zwalczanie podmieńców i tych "zanieczyszczeń" króla Sombry i Derpy w pudełku - możesz dostać gemsa  i można zebrać taką ilość. Są jeszcze Parasprity i Nietoperze do usuwania, ale one w ogóle nie pojawiają się u mnie.

 

A i mam newsa z FB, już nie długo pojawi się nowa plansza - królestwo podmieńców i 27 nowych postaci w grze i 2 nowe sklepiki, a także wóz Trixie. Ciekaw jestem jak będzie wyglądać ta plansza z królestwem, bo królestwo podmieńców jak wiemy cały czas się zmienia.

 

INFO Z FB:

Queen Chrysalis and her Changelings are back, and not even the Mane Six can stop them!

In this most desperate situation, the most unlikely team of ex-villains team up…

Join Starlight Glimmer, Trixie, Discord & Thorax the reformed Changeling to save your Equestria!

 

***WHAT’S NEW***

NEW STORYLINE: Enjoy the Sunset Festival and stop Queen Chrysalis’ invasion in a thrilling adventure based on the Season 6 finale, “To Where and Back Again.”

NEW MAP: Explore the dangerous Changeling Kingdom, a new location where magic doesn’t work. You’ll have be extra resourceful and smart to rescue your friends and defeat Queen Chrysalis!

 

NOTE: to unlock Changeling Kingdom you have to be Level 27 or higher.

27 NEW CHARTACTERS: Help the Changelings morph into their beautiful new form so you can welcome them to your town, along with Thorax, an adorable Griffon and more!

NEW BUILDINGS & DÉCOR: Beautify your Sunset Festival with flags, banners and more. There are also 2 cute new shops, including Discord’s Pumpkin and Trixie’s Wagon.

Update is just around the corner! Stay tuned!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Kredke napisał:

Właśnie pobieram aktualizację. Szczegóły jak zawsze na fge:)
https://www.dropbox.com/s/g6u3sh9v3xud8wz/Screenshot_20170512-131052.png?dl=0

 

Gra ma zupełnie nowy wygląd!!!!

 

https://www.dropbox.com/s/72ivevoobl6ubnp/Screenshot_20170512-131919.png?dl=0

 

 

Jest już trailer na youtube

Spoiler

 

A ja nadal czekam na aktualizacje. Smuteczek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...