Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Uwaga wszyscy ! Dostępny jest Gift Code który dodaje 20 diamentów ! :twilight2: Można go znaleźć na oknie ładowania gry :starry: Nie będę wam mówił jak brzmi ;) Jakby ktoś nie wiedział gdzie ten kod wpisać to już mówię : należy kliknąć na nasz pasek z levelem i otworzy się okienko z różnymi informacjami,  całkiem po prawej jest guzik Gift Code i tam wpisujemy :pinkie2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu fluttershypony napisał:

Czy u Was też kucyki w grze tak migają?

 

Fabuła zakłada, że nie mamy już kucyków, tylko zostały one zastąpione przez podmieńce i dla tego tak migają. Stało się tak po queście, w którym mieliśmy kliknąć na takie wielkie czarne pudło, to był ich koń trojański...

Swoją drogą nawet fajny pomysł, trochę to uzupełnia fabułę z odcinka, bo tam nie widzieliśmy co się działo w Canterlocie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W canterlocie wyskoczył mi zreformowany podmieniec zamiast zwykłego (przed kliknięciem miał postać Twilight) i nie mogę go zabić. Mam nadzieję, że to nie wpłynie na liczbę podmieńców jaka się będzie pojawiać w przyszłości.

 

Spoiler

 

aaac2204.jpg

 

 

 

 

Edytowano przez fallout152
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.5.2017 at 20:00 fluttershypony napisał:

Kupienie rathaus (town hall) to ostatnie zadanie w Ponyville. Jak go kupisz to dostaniesz Lunę. Ja już wcześniej zacząłem zbierać gemsy na ten cel. Mam już 125 gemsów.

Nie wiem czy wiesz, jak klikniesz w liczbę gems'ów na górze to zobaczysz stronę, gdzie możesz kupić za pieniądze gemsy. Ale jak chwile poczekasz to z lewej strony wysunie Ci się darmowa opcja - gems za obejrzenie reklamy. I tak raz na 24 godziny możesz obejrzeć tam 2 reklamy i zgarnąć 2 darmowe gemsy. Dodatkowo zwalczanie podmieńców i tych "zanieczyszczeń" króla Sombry i Derpy w pudełku - możesz dostać gemsa  i można zebrać taką ilość. Są jeszcze Parasprity i Nietoperze do usuwania, ale one w ogóle nie pojawiają się u mnie.

 

A i mam newsa z FB, już nie długo pojawi się nowa plansza - królestwo podmieńców i 27 nowych postaci w grze i 2 nowe sklepiki, a także wóz Trixie. Ciekaw jestem jak będzie wyglądać ta plansza z królestwem, bo królestwo podmieńców jak wiemy cały czas się zmienia.

 

INFO Z FB:

Queen Chrysalis and her Changelings are back, and not even the Mane Six can stop them!

In this most desperate situation, the most unlikely team of ex-villains team up…

Join Starlight Glimmer, Trixie, Discord & Thorax the reformed Changeling to save your Equestria!

 

***WHAT’S NEW***

NEW STORYLINE: Enjoy the Sunset Festival and stop Queen Chrysalis’ invasion in a thrilling adventure based on the Season 6 finale, “To Where and Back Again.”

NEW MAP: Explore the dangerous Changeling Kingdom, a new location where magic doesn’t work. You’ll have be extra resourceful and smart to rescue your friends and defeat Queen Chrysalis!

 

NOTE: to unlock Changeling Kingdom you have to be Level 27 or higher.

27 NEW CHARTACTERS: Help the Changelings morph into their beautiful new form so you can welcome them to your town, along with Thorax, an adorable Griffon and more!

NEW BUILDINGS & DÉCOR: Beautify your Sunset Festival with flags, banners and more. There are also 2 cute new shops, including Discord’s Pumpkin and Trixie’s Wagon.

Update is just around the corner! Stay tuned!

nie kupilam rathaus , alune dostalam przy update :D

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu Justyna Nowak napisał:

dostalam na meila Code THORAX za 20 diamencikow, ale mi nie wchodzi, dajcie znac, czy u was wlazlo

 

Wczoraj mi też nie działał, ale dziś to inna sprawa...

20 gemów jest już na koncie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Justyna Nowak napisał:

tez juz mam, wlasnie sprawdzilam :D

 

Mi tez dzisiaj zadziałał.

Dostałem też dzisiaj za darmo kij do zdejmowania znaczków Starlight oraz Igneous Rock :) Ciekawe czy to błąd czy tak będą rozdawać co jakiś czas nowe kuce :)

Troche dziwne zadania w tym Królestwie Podmieńców i skąd tam Tirek?! I dlaczego Starlight jest tylko w Canterlocie?! Powinna mieszkać w zamku w Ponyville... I jak już dali Thoraxa, Trixie  i Diskorda to mogli ich dać też na inne plansze, nie tylko do Podmieńców. Ciekawe co się stanie z tymi postaciami po zakończonym evencie. Pewnie znikną, bo ogólnie nie mam ich zakupionych.

Edytowano przez fluttershypony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu fluttershypony napisał:

Mi tez dzisiaj zadziałał.

Dostałem też dzisiaj za darmo kij do zdejmowania znaczków Starlight oraz Igneous Rock :) Ciekawe czy to błąd czy tak będą rozdawać co jakiś czas nowe kuce :)

Troche dziwne zadania w tym Królestwie Podmieńców i skąd tam Tirek?! I dlaczego Starlight jest tylko w Canterlocie?! Powinna mieszkać w zamku w Ponyville... I jak już dali Thoraxa, Trixie  i Diskorda to mogli ich dać też na inne plansze, nie tylko do Podmieńców. Ciekawe co się stanie z tymi postaciami po zakończonym evencie. Pewnie znikną, bo ogólnie nie mam ich zakupionych.

ja dzis dostalam tez jakis kij, luny wozek i jakies 2 kucyki za free :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu Justyna Nowak napisał:

czy macie tez mega powiekszone pola ze wszystkich swiatow oprocz ponyvill? Cala reszta jest tak duza i nie da sie pomniejszyc, ze wkurza mnie to :P

Tak, w Ponyville jest aż za duże oddalenie, a w pozostałych miejscach jest za blisko. Mam nadzieję, że to naprawią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
2 godziny temu Nightmare Xeno napisał:

Ludzie poważny problem jest cały czas nie mam update jak też inni. W google playu pokazuje się nowa ikona i film ale opis stary. Pomocy pomóżcie.

 

Updejt w takim razie powinien się wgrywac na serwer - zaczynaja od ikonki, potem wgrywaja zawartosc i dopiero mozesz ta zaciagnac - ale chyba do jutra wieczór powinienes moc juz zaktualizwoac gre

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...