Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

28 minut temu fallout152 napisał:

Tak jak napisał Chief: na androidzie wpisujesz bez ostatniej litery.

Kody:

CutieMar(k)

Crusader(s)

Tak też wpisywałem, bo więcej znaków mi nie wchodziło i kody nie działały. Dopiero teraz jak drugi raz włączyłem grę to kody zadziałały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu fluttershypony napisał:

Mam problem po aktualizacji. W gift code mogę wpisać jedynie 8 znaków i nie mogę wpisać całych kodów, bo mieści misie tylko cutiemar, crusader... U Was to samo czy tylko u mnie?

 

Wpisz tyle ile możesz i zatwierdź - powinno działać - a przynajmniej mi zaakceptowało CRUSADER  i CUTIEMAR.

Problem mam za to nieco inny - nowy kucyk potrzebuje do rozpoczęcia zadania budynku... którego nie ma:)
89470f8487.jpg
 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio poszukuję jakiegoś hacka do gry...

W wyszukiwarce znalazłem taką stronę:

https://hackscheatsgames.com/my-little-pony

Pchanie się w cheaty może skutkować jakimiś problemami których bym nie chciał więc przybyłem tutaj aby wysłuchać jakichś rad :)

(Wiem... Oszukiwanie w grze jest złe ale dla mnie wszystko jest takie monotonne i wolne a chciałbym mieć wszystkie dostępne poniacze w kolekcji)

 

Wysłane z mojego PSP5508DUO przy użyciu Tapatalka

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.6.2017 at 16:40 Kredke napisał:

 

Wpisz tyle ile możesz i zatwierdź - powinno działać - a przynajmniej mi zaakceptowało CRUSADER  i CUTIEMAR.

Problem mam za to nieco inny - nowy kucyk potrzebuje do rozpoczęcia zadania budynku... którego nie ma:)
89470f8487.jpg
 

 

mam ten sam problem, budynku brak :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 30.06.2017 o 16:09, fallout152 napisał:

Są nowe czity. Chętnie bym przetestował na emulatorze, ale ostatnio mam mało czasu.

  Ukryj treść

 

 

 

 

 

Wszystko pięknie działa. Kilka minut i można generować tysiące gemsów. Zobaczymy czy gameloft będzie w stanie wyłapać ten ponadnormatywny wzrost.

Edytowano przez Robert
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszej wersji game guardian znajduje wartości bez problemu. Oczywiście trzeba mieć sklep generujacy gemsy.  Linia z 1 jest 3 wiersze poniżej i dodatkowo przy jedynce jest jakaś  litera. Ja cały czas gram a tydzień temu z balonowego sklepu wygenerowalem kilka tysięcy gemsow. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.7.2017 o 21:41, Robert napisał:

W najnowszej wersji game guardian znajduje wartości bez problemu. Oczywiście trzeba mieć sklep generujacy gemsy.  Linia z 1 jest 3 wiersze poniżej i dodatkowo przy jedynce jest jakaś  litera. Ja cały czas gram a tydzień temu z balonowego sklepu wygenerowalem kilka tysięcy gemsow. 

fajnie wam , ale i tak nie wiem o czym mowicie_ :) gemsy by mi sie przydaly  :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1 Robiłeś kopię dysku wirtualnego? Jeśli tak to ją przywróć.

2 Jeśli nie, może jakimś cudem jest w system volume information.

3 Spróbuj użyć Root Browsera, może znajdziesz jeszcze stare pliki z zapisami (chociaż wątpię).

4 Dyski wirtualne mają to do siebie, że cały czas rosną, nawet po (pozornym) usunięciu danych, więc może jest jakaś metoda by z nich odzyskać stare dane. 

5 Grałeś pod tym nickiem na jakimś innym urządzeniu i nie zresetowałeś tam postępu?

6 Błagaj support.

Edytowano przez fallout152
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, fallout152 napisał:

1 Robiłeś kopię dysku wirtualnego? Jeśli tak to ją przywróć.

2 Jeśli nie, może jakimś cudem jest w system volume information.

3 Spróbuj użyć Root Browsera, może znajdziesz jeszcze stare pliki z zapisami (chociaż wątpię).

4 Dyski wirtualne mają to do siebie, że cały czas rosną, nawet po (pozornym) usunięciu danych, więc może jest jakaś metoda by z nich odzyskać stare dane. 

5 Grałeś pod tym nickiem na jakimś innym urządzeniu i nie zresetowałeś tam postępu?

6 Błagaj support.

1. Nie

2. Co?

3. Nie wiem jak

5. Nie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem event. Ale z chwilą zakończenia eventa i przylotem songbird zaczęły się problemy z grą. Ekran gry zaczął się co chwila zacinać, jak chce przesunąć to malutki kawałek się przesunie, ekran się zamraża , po chwili znowu się lekko przesunie i znowu zamraża. Jak w coś kliknę to muszę dluzsza chwilę czekać na reakcję... Przed ukończeniem Eventu wszystko działało ok. U Was jest tak samo? Czy tylko u mnie coś się popsuło? Dodam, że to nie wina tabletu, bo inne aplikacje, gry na tablecie działają prawidłowo.

 

Problem jest tylko na planszy Ponyville , inne miejsca działają prawidłowo. Są krótkie momenty że Ponyville działa dobrze, ale zaraz znowu się zacina plansza miasta. 

Edytowano przez fluttershypony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2017 o 15:05, fluttershypony napisał:

Ukończyłem event. Ale z chwilą zakończenia eventa i przylotem songbird zaczęły się problemy z grą. Ekran gry zaczął się co chwila zacinać, jak chce przesunąć to malutki kawałek się przesunie, ekran się zamraża , po chwili znowu się lekko przesunie i znowu zamraża. Jak w coś kliknę to muszę dluzsza chwilę czekać na reakcję... Przed ukończeniem Eventu wszystko działało ok. U Was jest tak samo? Czy tylko u mnie coś się popsuło? Dodam, że to nie wina tabletu, bo inne aplikacje, gry na tablecie działają prawidłowo.

 

Problem jest tylko na planszy Ponyville , inne miejsca działają prawidłowo. Są krótkie momenty że Ponyville działa dobrze, ale zaraz znowu się zacina plansza miasta. 

U mnie jest dokładnie to samo. Błąd gry, nie nasz. Pewnie wkrótce to naprawią, jak się wiara trochę poskarży

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2017 o 22:08, eni napisał:

U mnie jest dokładnie to samo. Błąd gry, nie nasz. Pewnie wkrótce to naprawią, jak się wiara trochę poskarży

Problemem jest ta nowa scena. Po jej przeniesieniu do schowka plansza działa prawidłowo i się nie zawiesza. 

Edytowano przez fluttershypony
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...