Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

5 minut temu, Julka83 napisał:

U córki w grze jest problem z tirekiem. Po naciśnięciu na niego nie zabiera elementów i w ogóle nie można go pokonać. Po aktualizacji niestety problem nie znikł. Może ktoś ma podobny problem?

 

Jedynym słusznym rozwiązaniem, niestety jest skierowanie się bezpośrednio do gameloftu i zgłoszenie raportu o bugu w grze. 

 

Warto pierw połączyć grę z kontem google. Trzeba odpalić grę, kliknąć w prawym górnym rogu ekranu na menu, a następnie connect i wybrać connect to google (przy okazji będzie to działało jako kopia zapasowa, by odpalić grę na innym urządzeniu w razie awarii telefonu/tabletu. Późnej, by złożyć raport o błedzie, trzeba znów otworzyć to menu i kliknąć na customer care. Powinno przerzucić cię na stronę gameloftu. Zjedź na sam dół strony i tam będzie przycisk: My problem is not listed as a known issue. Po otwarciu wypełnił dane (imię, mail), zaznacz gameplay issues, a później Quest/ mission issue. Dane bez gwiazdki nie musisz wypełniać. Na końcu napisz krótką notkę po angielsku z problemem.

Coś typu:

"Hello, I have a problem with defeating Tirek. I tap on him, he doesn't take any damage.
Please, help me.

Best Regards XXX"

 

Odpowiedź powinna przyjść w ciągu kilku dni (nie licząc weekendu). Zazwyczaj przysyłają łatkę do gry, która instaluje się automatycznie przy uruchomieniu (pojawia się komunikat), więc ostrzeż córkę, by zgłosiła się w tedy do ciebie, jak będziesz w pobliżu lub zaakceptowała i pobrała łatkę i po zainstalowaniu (bardzo ważne) kliknęła, że chce zachować lokalny starszy save gry, a nie najnowszy z chmury. 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Witam mam problem miałem na Telefonie (Iphone 4/4s nie pamiętam) grę MLP. Telefon miał przygodę z wodą i kafelkami w łazience, straszne zdziwienie, bo nie działa... XD. Czy jest jakaś droga do tego by konto odzyskać na wersję komputerową? Proszę priv, bo na MLPPolska teraz wchodzę rzadko, szkoła itp.

Pozdrawiam i proszę o pomoc :OTE2F::brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.09.2017 o 19:16, Julka83 napisał:

U córki w grze jest problem z tirekiem. Po naciśnięciu na niego nie zabiera elementów i w ogóle nie można go pokonać. Po aktualizacji niestety problem nie znikł. Może ktoś ma podobny problem?

 

mialam tak z rok temu, pisalam do nich i przy kolejnenj aktualizacji doperro mi ruszylo :D

 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 8.09.2017 o 19:23, Chief napisał:

Jedynym słusznym rozwiązaniem, niestety jest skierowanie się bezpośrednio do gameloftu i zgłoszenie raportu o bugu w grze. 

 

Warto pierw połączyć grę z kontem google. Trzeba odpalić grę, kliknąć w prawym górnym rogu ekranu na menu, a następnie connect i wybrać connect to google (przy okazji będzie to działało jako kopia zapasowa, by odpalić grę na innym urządzeniu w razie awarii telefonu/tabletu. Późnej, by złożyć raport o błedzie, trzeba znów otworzyć to menu i kliknąć na customer care. Powinno przerzucić cię na stronę gameloftu. Zjedź na sam dół strony i tam będzie przycisk: My problem is not listed as a known issue. Po otwarciu wypełnił dane (imię, mail), zaznacz gameplay issues, a później Quest/ mission issue. Dane bez gwiazdki nie musisz wypełniać. Na końcu napisz krótką notkę po angielsku z problemem.

Coś typu:

"Hello, I have a problem with defeating Tirek. I tap on him, he doesn't take any damage.
Please, help me.

Best Regards XXX"

 

Odpowiedź powinna przyjść w ciągu kilku dni (nie licząc weekendu). Zazwyczaj przysyłają łatkę do gry, która instaluje się automatycznie przy uruchomieniu (pojawia się komunikat), więc ostrzeż córkę, by zgłosiła się w tedy do ciebie, jak będziesz w pobliżu lub zaakceptowała i pobrała łatkę i po zainstalowaniu (bardzo ważne) kliknęła, że chce zachować lokalny starszy save gry, a nie najnowszy z chmury. 

Witam, po 2 tygodniach dostałyśmy łatkę i tirek zaczął działać. Co prawda trochę sie jeszcze zawieszał ale udało się go pokonać. A, i przy instalowaniu cofnęło nas o 4 fazy i straciłyśmy wszystkie puzzle Safari więc już pewnie nie zdążymy dojść do Tempest, ale przynajmniej mogłyśmy pokonać tireka i grać dalej. Jeszcze raz dziękuję za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z reklam ma poważny problem aby się u mnie uruchomić przez co tworzy się ... nieco przerażający surrealistyczny obraz z wiadomościami podprogowymi, w którego centrum znajduje się jakimś żabo-krokodylo stwór z rogami (za pierwszym razem gdy mi to wyskoczyło był środek nocy, więc się nieco przestraszyłem)



21768836_1972689513016725_61118900339535

  • +1 1
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
56 minut temu, ReallyBronyMLP napisał:

Skąd wy macie tyle monet i gemów?

 

Są kody, eventy, codziennie można 2 gemsy z reklam zdobyć no i jest szansa, że podczas usuwania parasprites'ów z Ponyville, changeling'ów z Canterlotu, nietoperzy z farmy Apple, chowającej się Derpy czy też w loterii balonowej się trafią jakieś. Idąc matematycznym myśleniem oraz np. zarobieniem na ratusz kosztujący 360 gemsów to:

 

+ 2 gwarantowane gemsy z reklam

+ szansa na maks 3 gemsy z usunięcia nietoperzy

+ szansa na zdobycie 5* gemsów z usunięcia changelingów

+ szans ana zdobycie 5* gemsów z usunięcia parasprite'ów

+ szansa na wydropienie gema od Derpy - jaka częstotliwość pojawiania się jej na dzień jest dla mnie nie znana, weźmy przypadek pesymistyczny czyli jeden raz

+ szansa na zdobycie 2 gemsów w loterii balonowej - da się, raz tak miałem

= 16 gemsów

 

*Wszystko zależy od losowania systemu gry oraz na jakim etapie poszczególnych lokacji jesteś, bo na początku gry paraspriteów i changelingów będzie mało. Tak samo z pieniążkami - im więcej sklepów, tym większy przychód dziennie.

   

Pomijam tutaj zdobywanie gemsów z eventów i niekiedy pojawiających się kodów do gry.

 

Zatem wychodzi nam, że dziennie można zdobyć gemsów z przedziału od 2 do 16, więc w najgorszym przypadku uzbiera się na Ratusz gemsów w 180 dni, a gdyby się miało kosmiczne szczęście to w najlepszym przypadku w ciągu 23 dni. Zatem przedział od 23 do 180 dni w założeniu, że nie wydajemy po drodze żadnych gemsów. To wszystko oczywiście zależy od systemu. 

 

Oczywiście to tylko matematyka, ale dzięki niej udało mi się taki Ratusz zdobyć samym usuwaniem i oglądaniem reklam oraz na eventach :fluttershy4:.

  • Mistrzostwo 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.10.2017 o 00:09, The Silver Cheese napisał:

 

Są kody, eventy, codziennie można 2 gemsy z reklam zdobyć no i jest szansa, że podczas usuwania parasprites'ów z Ponyville, changeling'ów z Canterlotu, nietoperzy z farmy Apple, chowającej się Derpy czy też w loterii balonowej się trafią jakieś. Idąc matematycznym myśleniem oraz np. zarobieniem na ratusz kosztujący 360 gemsów to:

 

+ 2 gwarantowane gemsy z reklam

+ szansa na maks 3 gemsy z usunięcia nietoperzy

+ szansa na zdobycie 5* gemsów z usunięcia changelingów

+ szans ana zdobycie 5* gemsów z usunięcia parasprite'ów

+ szansa na wydropienie gema od Derpy - jaka częstotliwość pojawiania się jej na dzień jest dla mnie nie znana, weźmy przypadek pesymistyczny czyli jeden raz

+ szansa na zdobycie 2 gemsów w loterii balonowej - da się, raz tak miałem

= 16 gemsów

 

*Wszystko zależy od losowania systemu gry oraz na jakim etapie poszczególnych lokacji jesteś, bo na początku gry paraspriteów i changelingów będzie mało. Tak samo z pieniążkami - im więcej sklepów, tym większy przychód dziennie.

   

Pomijam tutaj zdobywanie gemsów z eventów i niekiedy pojawiających się kodów do gry.

 

Zatem wychodzi nam, że dziennie można zdobyć gemsów z przedziału od 2 do 16, więc w najgorszym przypadku uzbiera się na Ratusz gemsów w 180 dni, a gdyby się miało kosmiczne szczęście to w najlepszym przypadku w ciągu 23 dni. Zatem przedział od 23 do 180 dni w założeniu, że nie wydajemy po drodze żadnych gemsów. To wszystko oczywiście zależy od systemu. 

 

Oczywiście to tylko matematyka, ale dzięki niej udało mi się taki Ratusz zdobyć samym usuwaniem i oglądaniem reklam oraz na eventach :fluttershy4:.

jeszcze 2-3 dziennie ze sklepu z balonami :)

 

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie wiem czy w dobrym miejscu pisze ale szukam graczy gry MLP na androida.

Tutaj jest mój kod 8ad4e53 jak by co :) .

Kiedyś sporo w to grałem ale utraciłem moje konto i zacząłem od nowa tak pisze jak by kogoś to interesowało ale się dziwiło dlaczego taki mały LV

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dostałem bana. Przynajmniej to wygląda na interface od bana, bo mam tylko taką planszę z "Loading" i "customer care", więc nawet nie wiem czy dostałem chwilowo czy na stałe. Czitów nie używałem, ale np. robiłem kopię przed losowaniami, więc przy odwołaniu pewnie i tak mój postęp byłby zbyt podejrzany. Zresztą z tego co widzę na forum gry, to i tak prawie nikomu nie odpowiadają, nie mówiąc o zdjęciu bana. Spróbuję się odbanować za pomocą dostępnych narzędzi. 

 

Edit: w końcu się doczytało, wyskoczył bardzo długi komunikat, z którego wynikało, że hackowałem ranking... :sunburst2: Ale ja w tym rankingu byłem na 1400 miejscu, bo to inni hackowali. Zresztą chyba nawet sam Gameloft wpuścił jakieś boty do gry, które podbijają ranking. teoretycznie można dostawać pkt za gemy, ale takie coś robi się na ostatnią chwilę, by zaskoczyć konkurencję, a tam już od razu cała pierwsza setka miała po 4k pkt i więcej. Niemniej bana mam i tak tylko na 2 dni, ale Storm Kinga to pewnie już i tak nie zdobędę. 

Edytowano przez fallout152
  • Smutny 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak przechodzę z jednego miasta do drugiego to na mapie przy każdej lokalizacji od kilku dni mam 3, tak jakbym miała jakieś 3 zadania do wykonania. Ale żadnych zadań nie ma. Wszystko mam już dawno zrobione. Ostatnio były zadania z Klugetown, ale te też już zrobiłam. Ktoś jeszcze tak ma? Co to może oznaczać?

Screenshot_2017-11-06-20-11-24.png

Edytowano przez eni
Dodane zdjęcie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...