Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

2 minuty temu, eni napisał:

Jak przechodzę z jednego miasta do drugiego to na mapie przy każdej lokalizacji od kilku dni mam 3, tak jakbym miała jakieś 3 zadania do wykonania. Ale żadnych zadań nie ma. Wszystko mam już dawno zrobione. Ostatnio były zadania z Klugetown, ale te też już zrobiłam. Ktoś jeszcze tak ma? Co to może oznaczać?

Mam tak samo, więc się nie martw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.11.2017 o 19:43, eni napisał:

Jak przechodzę z jednego miasta do drugiego to na mapie przy każdej lokalizacji od kilku dni mam 3, tak jakbym miała jakieś 3 zadania do wykonania. Ale żadnych zadań nie ma. Wszystko mam już dawno zrobione. Ostatnio były zadania z Klugetown, ale te też już zrobiłam. Ktoś jeszcze tak ma? Co to może oznaczać?

Screenshot_2017-11-06-20-11-24.png

u mnie jest ok. nie wyswietla nic, same pieniazki.....

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Trochę się nudziłem dlatego postanowiłem wrócić do gry. Ostatnio grałem w to w ubiegłym roku, nie pamiętam dokładnie. Nie wiem kiedy to się stało, ale na dzień dzisiejszy ta gra jest ledwie grywalna. A wszystko przez lawinę niesamowicie upierdliwych reklam. Jeśli Gameloft chce przebić EA pod względem wyciągania kasy od gracza, to jest na dobrej drodze. Poza tym, nowości cieszą (mogę się mylić, ale chyba poprawili trochę grafikę). 

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
5 minut temu, Chief napisał:

@ATIMKOS Pobierz plik apk ze sklepu play i zainstaluj ręcznie aktualizacje. Możliwe, że skończyło się wsparcie dla twojego telefonu. 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftPOHM&hl=pl - tutaj powinno być napisane, czy gra wspiera twój telefon/tablet

Aplikacja jest zgodna ze wszystkimi Twoimi urządzeniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Cześć, potrzebuję małej pomocy. 
Albowiem kiedyś już grałam w tą grę, byłam zalogowana przez facebooka. Ale niestety dwa miesiące temu musiałam grę odinstalować, bo telefon mi się zawieszał. 
Dziś chciałam sobie na nowo w nią pograć. Więc zainstalowałam ją, zalogowałam się znów na facebooka przez grę. I co? Mam 1 level! A już miałam naprawdę spory D: 
Czy da się to jakoś cofnąć, czy raczej już nie? 
Wszyscy znajomi co byli w grze to wrócili.. Ale reszta nie ;___; 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Chief napisał:

Spróbuj zalogować przez google, a nie przez facebooka. W razie konieczności zawsze możesz skontatkować z supportem, oni przywracają save

Dobrze, spróbuje pierw przez google, a potem z supportem się skontaktuje, jakby się nie udało

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...