Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 year later...

Witam,

Nie wiem czy znajdę tutaj pomoc na mój problem ale spróbować warto mianowicie posiadałam grę my little pony na telefon ale niestety została usunięta po zainstalowaniu na nowo chciałabym wrócić do poprzedniego stanu czy jest taka możliwość? 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lika1712 napisał:

Witam,

Nie wiem czy znajdę tutaj pomoc na mój problem ale spróbować warto mianowicie posiadałam grę my little pony na telefon ale niestety została usunięta po zainstalowaniu na nowo chciałabym wrócić do poprzedniego stanu czy jest taka możliwość? 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam

Jeżeli gra była wcześniej połączona z kontem (albo przez Gry Google albo Facebook), to można spróbować napisać do supportu Gameloft o przywrócenie danych. A jak nie, to może przydatne będzie rozwiązanie poniżej.

Na stronie supportu widnieje taka informacja:
"How can I restore/transfer my game progress (USA)?

In order to restore your progress, you need to complete the tutorial and load the progress from the cloud conflict message that you will receive. Make sure that you are connected to Wi-Fi in order to access the server."

Mam nadzieję, że to pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wilczeq napisał:

Jeżeli gra była wcześniej połączona z kontem (albo przez Gry Google albo Facebook), to można spróbować napisać do supportu Gameloft o przywrócenie danych. A jak nie, to może przydatne będzie rozwiązanie poniżej.

Na stronie supportu widnieje taka informacja:
"How can I restore/transfer my game progress (USA)?

In order to restore your progress, you need to complete the tutorial and load the progress from the cloud conflict message that you will receive. Make sure that you are connected to Wi-Fi in order to access the server."

Mam nadzieję, że to pomoże.

Dziękuję za sugestię niestety poprzez Wi-Fi nic się nie udało napisałam do supportu Gameloft i zobaczymy co odpiszą. Najciekawsze jest to że miałam połączone konto z google gry i tam są zapisane osiągnięcia ale włączając grę nie mogę się w ogóle połączyć z kontem na google gry.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lika1712 napisał:

Dziękuję za sugestię niestety poprzez Wi-Fi nic się nie udało napisałam do supportu Gameloft i zobaczymy co odpiszą. Najciekawsze jest to że miałam połączone konto z google gry i tam są zapisane osiągnięcia ale włączając grę nie mogę się w ogóle połączyć z kontem na google gry.

 

Ja też miałem połączone konto z Gry Google i są dwie możliwe opcje: albo usunęli możliwość logowania się przez Gry Google (i tym samym przez Facebooka) albo obecna aktualizacja ma buga, przez którego nie można się zalogować. Zobaczymy czy w następnej aktualizacji będzie ten sam problem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Wilczeq napisał:

Ja też miałem połączone konto z Gry Google i są dwie możliwe opcje: albo usunęli możliwość logowania się przez Gry Google (i tym samym przez Facebooka) albo obecna aktualizacja ma buga, przez którego nie można się zalogować. Zobaczymy czy w następnej aktualizacji będzie ten sam problem. 

Dziękuję za dokładną odpowiedź nie pozostaje mi nic innego jak czekać na odp z gameloft albo na następną aktualizację.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hejka. Kilka dni temu zaczęłam grać w MLP Gamę Magic Princesses na android i nie mogę poradzić sobie z pewnymi kwestiami w niej.

Mianowicie Mam już lvl 27, a stoję na kilku zadaniach np. w chatce Zecory. Mam utworzyć totemy, a składniki mogę kupić za diamenty/szafiry (Czy Jak To się tam nazywa, bynajmniej takie czerwone kryształy w kształcie rombu) lub mogę je zebrać w lesie Everfree. Problem w tym, że ja je widzę porozrzucane po całym lesie, ale po kliknięciu nie zbierają się one. Co Mam zrobić?

P.s. W tym temacie dodam później inne nurtujące mnie pytania.

P.P.S. Bardzo chętnie przyjmę "znajomych" lub mnie dodajcie. Mój kod to: 615014

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra mówi, że będą możliwe do zbierania, jak rozszerzymy teren. Rozszerz za pomocą pieniędzy zebranych w grze i zwalczaj złe pędy i krakidyle, to będziesz mógł zebrać składniki za darmo (trzeba potem poczekać, aż się załadują na nowo). Na dodatek możesz utrzymać maksymalnie 5 sztuk z każdego rodzaju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MarianWisniewski napisał:

Gra mówi, że będą możliwe do zbierania, jak rozszerzymy teren. Rozszerz za pomocą pieniędzy zebranych w grze i zwalczaj złe pędy i krakidyle, to będziesz mógł zebrać składniki za darmo (trzeba potem poczekać, aż się załadują na nowo). Na dodatek możesz utrzymać maksymalnie 5 sztuk z każdego rodzaju.

Oki. A zastanawiam się czemu Mam kilka historiii naraz, z różnych przestrzeni czasowych np. Nie skończyłam jeszcze histori z klejnotami harmoni, A mam już historię ze ślubem w canterlocie podczas którego jest też starlight glimmer, oraz mam prawie odblokowane kryształowe królestwo. Tak samo dostaje zadania od zwykłej twilight oraz Twikifht księżniczki mimo że nie doszłam do hsitori kiedy nią została.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, MarianWisniewski napisał:

Jeśli nie masz internetu, pomiń po prostu za klejnoty, a jeśli masz, to poczekaj, a znajdziesz skrzynię od innego gracza (możesz pominąć, jeśli chcesz). Jeśli chodzi o group quest, to zrób jakiś, a jeśli nie zadziała, to pomiń.

A jak mam go przejść? Bo Jak klikam w to to mam wybrać opcję ile mam postaci i wybieram że np minimum 12 i potem mnie przekierowuje do sklepu, więc nie wiem o co chodzi w tej misji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarianWisniewski napisał:

Nie wiem... Chyba poprzez zadania, jakie wyznaczysz kucyków.

Jeśli są potrzebne do ulepszania postaci, to poprzez walkę z wrogiem.

Oki. A wiesz moze jaką dostanę nagrodę, kiedy dotrę do tego obrazka z Pinkie lub Spike lub Cadence? Bo np Pinkie juz mam w posiadaniu a Cadence nie I zastanWiam sie czy wtedy Cadence dostane czy I tak bede musiala ja kupic za 90 diamentow 

Screenshot_2020-10-29-21-38-59.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...