Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Hejka. W grę gram od niedawna i mam lvl 74. Na około 30 lvl odblokowałam Cadance za pomocą 90 serduszek, bo tak mogłam ją odblokować. Dzisiaj wchodzę do gry i widzę, że pojawiła mi się w sklepie i kupić ją mogę za 90 diamentów (kiedy wcześniej miałam ja odblokować za 90 serc). Dodatkowo nie mam jej ani w domu w Canterlocie, ani nawet w kryształowym królestwie. Dodatkowo weszłam w kolekcje o tam gdzie ona powinna być to pojawia mi się białe pole. Uruchomiłam ponownie grę i ten problem nadal jest, ale za to pojawiła mi się w kolekcjach, ale znowu za 90 diamentów. 

Co Mam Teraz zrobić? Dlaczego tak się stało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie gra mogła się zaktualizować i Cadence miała podczas niej przejść do zakupu za klejnoty.
Ne mam natomiast pojęcia dlaczego nie chce ci się pokazać w grze.
Możliwe, że to problem w kodzie który wkradł się przy aktualizacji.
Możesz chyba jedynie czekać na naprawiającą łatke albo grzebać w kodzie.
Z czym niestety ci nie pomogę bo na takich sprawach się nie znam

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hejka. Gram od niedawna w tę grę i totalnie nie mogę ogarnąć niektórych rzeczy w Eventach (tych mini i tych Mega). 

Np poniżej mam screen z Mega Eventu "Reflections of Harmony". Co mam zrobic na nastepny raz zeby wygrać dodatkową postać (W tym przypadku Rockhoofa). Nigdy Nie mogę wygrać tych postaci, A także kółko prawie wcale się nie przesuwa. Dodatkowo Nie ogarniam tej osi. Co oznacza to 1000-500-100-1? Jak to się oblicza, na podstawie czego? Dlaczego 1000 jest na dole A 1 na górze? W sensie skoro nie oznacza że np zdobądź 1000 pkt to dostaniesz kucyka, to co to oznacza?

 

Screenshot_2020-11-27-11-17-50.png

Drugą sprawą Jest Mini Event z lataniem.

Tutaj od razu po rozpoczęciu się eventu wykorzystuje 12 żyć i mam w kolko w połowie tej osi. Potem muszę odczekać 1.5h na zregenerowanie się 1 życia i wtedy mi trochę kółko spada. Potem tego już nie mogę nadrobić, a w nocy (Kiedy Nie gram) spada mi już totalnie do zera i tak od nowa. Jak mogę coś wygrać w takim evencie? I o co chodzi z tym progressem i rankiem? Co one oznaczają?

Screenshot_2020-12-04-09-22-47.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@m_szumik

Osie to szczyt rankingu – odpowiednio TOP 1000 w mega eventach i TOP 500 w evencie "lotniczym". Wyróżnione liczby (100, 250, 500, 1000) to progi do zdobycia danej nagrody, przy czym jeżeli jest się w strefie środkowej lub górnej to dostaje się też nagrody niższych rzędów. Czyli np. gracze z miejsc 1-100 dostaną wszystkie trzy nagrody, a ci poniżej tego progu nie będą mieli kucyka.

Progress to Twoja suma punktów za wszystkie rozegrane rundy. Rank to Twoja pozycja. Żeby cokolwiek wygrać, w momencie zakończenia eventu musisz się znajdować powyżej najniższego progu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Midday Shine napisał:

@m_szumik

Osie to szczyt rankingu – odpowiednio TOP 1000 w mega eventach i TOP 500 w evencie "lotniczym". Wyróżnione liczby (100, 250, 500, 1000) to progi do zdobycia danej nagrody, przy czym jeżeli jest się w strefie środkowej lub górnej to dostaje się też nagrody niższych rzędów. Czyli np. gracze z miejsc 1-100 dostaną wszystkie trzy nagrody, a ci poniżej tego progu nie będą mieli kucyka.

Progress to Twoja suma punktów za wszystkie rozegrane rundy. Rank to Twoja pozycja. Żeby cokolwiek wygrać, w momencie zakończenia eventu musisz się znajdować powyżej najniższego progu.

A jak to zrobić? W nocy zjezdzam na sam dół, albo cały dzień jestem na dole

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...