Skocz do zawartości

Gra My Little Pony Android


Kamiiru

Recommended Posts

Witam.Możecie mi powiedzieć co sie mogło stać.Córka grała w gre wykonywała zadania na farmie Sweet Apple.W którymś momencie chciała zmienić sobie na inna lokacje.Wtedy zauważyła ze brakuje kilku budynków i kilku kucyków które zostały kupione i wygrane.Miał ktoś taka sytuacje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu cacek4 napisał:

Witam.Możecie mi powiedzieć co sie mogło stać.Córka grała w gre wykonywała zadania na farmie Sweet Apple.W którymś momencie chciała zmienić sobie na inna lokacje.Wtedy zauważyła ze brakuje kilku budynków i kilku kucyków które zostały kupione i wygrane.Miał ktoś taka sytuacje?

Proszę spróbować poprzesuwać niektóre budynki, może sprawdzić inventory, jeżeli nie pomoże, to trzeba będzie napisać do supportu gry. Oni naprawią błąd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
27.10.2016 at 19:56 cacek4 napisał:

Witam.Możecie mi powiedzieć co sie mogło stać.Córka grała w gre wykonywała zadania na farmie Sweet Apple.W którymś momencie chciała zmienić sobie na inna lokacje.Wtedy zauważyła ze brakuje kilku budynków i kilku kucyków które zostały kupione i wygrane.Miał ktoś taka sytuacje?

Jeśli jest budynek - domek danego kucyka, a nie ma tego kucyka, to trzeba przenieść jego domek na inne miejsce na planszy. Wtedy kucyk ponownie przyleci balonem z taką są liczbą gwiazdek jaką miał. Sprawdzone. Mi zniknęła Apple Jack, ale jej domek stał. Przeniosłem go na inne miejsce i AJ przyleciała z 5 gwiazdkami.  Jeśli nie ma budynku i kucyka to nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam dzisiaj problem z włączeniem gry. Jest ekran startowy i pasek ładowania zatrzymuje się na początku i stoi. Wczoraj było jeszcze ok. Wylączyłem i włączyłem tablet, nic nie pomogło. Internet mam  tablecie. U Was tak samo czy tylko u mnie coś sie dzieje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu fluttershypony napisał:

Mam dzisiaj problem z włączeniem gry. Jest ekran startowy i pasek ładowania zatrzymuje się na początku i stoi. Wczoraj było jeszcze ok. Wylączyłem i włączyłem tablet, nic nie pomogło. Internet mam  tablecie. U Was tak samo czy tylko u mnie coś sie dzieje?

Tak mi sie działo gdy miałem problem z zasięgiem i internet ciężko chodził. Spróbuj uruchomić grę bez internetu, jeżeli sie uruchomi to moze być właśnie tego wina.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa aktualizacja już dostępna.

Tak jak piszą i mi bardzo tnie kolejka, ale myślę że w wkrótce to naprawią.

 

Misje:

Spoiler

Budynek 100

 

Do pierwszego kucyka, Hoofer Steps potrzebujemy: 75 elementów śmiechu, 10 000 punktów przejechać w kolejce i posadzić 5 drzew

 

2 kuc, Tender Taps: 50 elemntów szczodrości, 25 budek dla ptaków, 4 stoły i 4k złota

Budki mogą wyprodukować: Fancypants (2 minuty); Spitfire w duecie z Pipsqueakiem 5 min; Teacher's Pet w Kwiaciarni 20 min.

 

3 kucyk, czyli Mrs.Shy: 80 elementów magii, 25 kaczuszek (produkują Savoir Fare w donut shop; Sweetie Bell i Aunt Orange oraz Braeburn w Honey Stand (czasów nieznam)),  25 ciastek z galaretki (Peachy Sweet; Teacher's pet i Featherweight; Big Mac w Orange Stand) oraz wybudowanie Strawberry Shop za 200 gemów, a na koniec haracz w wysokości 25k złota

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji powstał jeden przydatny bug, który pozwala poprzez odkrywanie terenu w innych miastach zaliczanie misji w Ponyville.

Filmik ukazujący bug:

Spoiler

 

Mnie pomogło to zaliczyć ostatnią misję z terenem. Teraz już ostatnia prosta do odblokowania Luny.

Edytowano przez Chief
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ostatnio (czyli tak naprawdę już dawno temu) uzbierałem te 360 klejnotów na dworzec! I po tej misji... nie mam nic. Żadnych zadań. Czekałem już długo, więc raczej nie jest tak, że zaraz się pojawi. Ogółem chciałem iść "fabułą" gry, czyli robić tylko to co mi każą, ale teraz nie mam wyboru - nie miałem jeszcze zadania o aktywację ostatniego elementu, magii. Aktywować?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu Chief napisał:

@Michał Mac Czy wszystkie misje w pozostałych miastach już skończyłeś? Masz już Lunę.

Niektóre misję z tego co pamiętam ukazują się dopiero przejściu którejś tam w innym mieście.

W sumie to nie. Chciałem trochę by było po kolei, czyli Canterlot i princess Twi dopiero po Lunie. Czyli zrobię sobie zadania z innych miast, aż się w Ponyville coś pojawi. Chyba, że się nie pojawi.

Dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz drugi zaczęłam grać od początku :spike: 

Tym razem powód był taki, że niepotrzebnie goniłam z questami polegającymi na powiększaniu terenu. Skończyło się tak, że miasteczka miałam w małym kawałku mapy, a reszta to kamienie, korzenie i kryształy. Masakra. Tak to bolało moją estetytę i wirtualny portfel, że olałam już swoją całkiem spoko kolekcję kuców, gemsów i piękne sklepik dający gemsy i zresetowałam grę. 

 

A tu niespodzianka! Teraz za zebranie wszystkich mane6 dostaje się Starlight, a nie Sombrę :wow: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robie quest z Rara. Mam zadanie by kupić jabłkowa scenę. Mogę to ominąć za 20 gems, tylko nie wiem czy warto. Czy za jakis czas nie wyskoczy mi ponownie zadanie kupienia sceny? Scena jest konieczna by ukończyć quest? Może lepiej już teraz zbierać gemsy na scenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...