Skocz do zawartości

Uszatka rysuje


Sowenia

Recommended Posts

Lubię sobie czasem porysować więc mam już kilka bazgrołków. Zainwestowałam też w skaner, a więc nie muszę psuć rysunków słabą jakością lub próbami digitalizowania. Coby nie przedłużać, będę się tutaj chwalić swoimi "dziełami" ~ 

 

 

 

Spoiler

glaciespavo2_by_glaciespavo-d72au3q.png

Jedna z dwóch moich personalnych OC Frozen Peacock

 

vanilla_vector_1_by_glaciespavo-d6wogso.

A tutaj drugie personalne OC Vanilla Pudding c: Próbowałam zrobić vectora. Więcej nie próbuję xD

 

 

 

 

Spoiler

earth_clowd__1__by_glaciespavo-d74xq3h.p

 

 

 

 

 

Spoiler

tf2_pony_medic_by_glaciespavo-d6wpjxw.pn

 

Edytowano przez Uszatka
  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszatka bardzo ładne prace ^^ 

Uszatka rysować więcej, uszatka mieć talent. 

w drugim obrazku pierwszego spoileru kucyk ma za dużą głowę, ale kto się tym przejmuje ^^ 

Ogólnie wszystko jest śliczne, czekam na kolejne prace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo fajny styl. :twilight2:

Najbardziej podoba mi się kucyk nr 1.

Jedynie do czego bym się przyczepił to nogi, zrobił bym troszkę bardziej łukowate , ale to już rzecz gustu. :rarityexcited:

Ogólnie masz bardzo fajną kreskę i widać pewną rękę.( Nie widać śladów po ołówku) czego ci zazdroszczę ja mam trochę za ciężką i czasami muszę to urywać pod cieniowaniem/kolorem.

Edytowano przez KamilPL 94
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem jest super, bardzo mi się podoba :)

W pierwszym wydaje mi się, że kucyk ma trochę dziwne udo i ma trochę zbyt szeroko nogi, ale cała praca prezentuje się całkiem nieźle, ma ładne kolory.

Vector zrobiony całkiem przyzwoicie, jednak wydaje mi się, że ma źle osadzone oko. Reszta wygląda w porządku.

W trzecim podoba mi się kolorowanie i cieniowanie, jednak wydaje mi się, że ma trochę za wysoko nos. Poza tym fajnie.

Ostatni obrazek podoba mi się najbardziej :D Fajny styl.

Oczywiście to tylko moja opinia.

Oby tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca bardzo ciekawa, a zachwaszcza technika. :rarityexcited:

Jedynie do czego mógł bym się przyczepić to odciski palców, tak jak już powiedziała "Metka".

Ogólnie ta praca podoba mi się tak samo jak poprzednie. Masz fany styl i oby tak dalej. :RPHVO:

Czekam na kolejne prace. :rwink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wam dziękuję za opinie i porady :3 Z tymi palcami to wiem żeby nimi nie rozmazywać. Mam specjalną "kredkę" do rozmazywania, a palce pobrudziłam sobie węglem i podczas samego kolorowania :/ 

Jedynie pod koniec uznałam, że skoro są ślady to już nie będę się bawić. 

 

n3sw1e.png

Mój nowy avek :3 

 

1keltp.jpg

A to stara praca odgrzebana w czeluściach laptopa. Sponifikowane OC projektu postaci do opowiadania jakie mam zamiar napisać (taa..jasne napiszę  :aj3:) o imieniu Azhar. Jest on królem stąd alikorn i korona. 

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dziękuję wam za opinię, bardzo mnie cieszą c: 

 

 

Mam na Uszatkę focha, Uszatka nie pochwaliła się tym wątkiem. Uszatka rysuje zacnie, prace mi się bardzo podobają (szczególnie Twój stary avek jest przeuroczy <3 ), ode mnie 10/10 :3 A i uwielbiam Twoje OC :3 

 

Nie pochwaliłam się bo jakoś tak mi wypadło z głowy xD Więc nie fochaj się na mnie :c Uszatka przeprasza! 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Popieram ja też wole na kartce, w dodatku kartka ma jedną rzecz która pokazuje kunszt rysownika :"Kartka nie wybacza błędów"

A co do rysunków jak na twoje pierwsze rysunki w digitalu to mogą być , w sumie to najlepiej wyszedł ci rysunek nr 2 , a w dwóch pozostałych popracował bym nad kreską przy konturach po za tym nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

Życzę ci powodzenia w dalszych artach ,ćwicz /rysuj . :pinkie4:

Czekam na następne twoje arty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...