Skocz do zawartości

Uszatka rysuje


Sowenia

Recommended Posts

Natchnęło mnie coś ostatnio by stworzyć animatica. Nie jest on co prawda o kucykach, ale myślę, że moge tutaj wrzucić teaser, który zrobiłam tak na próbę. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=xpPV3r4Ps1Y&list=UUozhjwgQy-5hoynserySohw

 

Postać, która gra główną i w sumie jedyną rolę to Azhar. Pierwszy, wymyślony przeze mnie OC, który ma jakiś charakter, historię i nie został zapomniany na rzecz innych postaci. Piszę opowiadanie z jego udziałem. Chętnych zapraszam do kliknięcia w link zamieszczony w sygnaturze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chyba nikt jeszcze w polskim fandomie nie zrobił animatica z MLP (a przynajmniej ja nigdy nie widziałem). Więc jeśli doprowadzisz tą pracę do końca, może zrobisz coś ciekawego z kucami następnym razem (a na pewno wtedy obejrzę z czystej ciekawości) :aj5:

 

Zamierzam kupić tablet bo spodobało mi się tworzenie animatica więc bardzo prawdopodobne, że jeśli wezmę się za drugiego będzie to coś w uniwersum MLP. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Już jakiś czas moje nowe dzieło zaszczyca mą sygnaturę, ale chyba w końcu czas przedstawić je w nieco większej formie. A więc oto najnowszy produkt nudy i chęci skorzystania z SAI'a. 

 

_oc__chibi_azhar_by_xxuszatkaxx-d880bvk.

 

 

Ah i jeszcze Pinkamena z konkursu Halloween. Myślę, że mogę ją tu śmiało wrzucić. 

 

_mlp__always_behind_you_by_xxuszatkaxx-d

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Jest wiele do poprawienia. Ale jak na początkującą osobę to nie ma tragedii, musisz nauczyć się rysować ludzką sylwetkę.

 

Emh, no nie zaprzeczę, że da się to ładniej narysować i zdaję sobie sprawę, że ludzka anatomia u mnie kuleje, ale na tym konkretnym rysunku anatomii jest tyle co kot napłakał. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięło mnie na rysowanie ostatnio. Kolejny rysunek! W fazie szkicu. Zamierzam go pokolorować i najpewniej zrobię to w SAI'u jeśli zechce mi się męczyć z lineartem. Nienawidzę tworzenia komputerowych lineartów...nie mam tabletu i chyba się nie da ustawić w SAI'u piórka tak by rysował płynnie myszką. Dlatego muszę używać opcji curve, a ona jest gówniana i męcząca >.> 

 

W każdym razie przedstawiam wam Wanilię, moją OC z moim ulubionym Toy Bonnie'm~ 

 

q9FROkS.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam to wszystko pokolorować, dodać jakiekolwiek tło ( związane z Fnaf ) i będzie wszystko cacy.

Co do szkicu... jak na razie wygląda w porządku, nie mam żadnych zastrzeżeń :)

 

A dziękuję ^^ 

Tylko, że napisałam przecież iż mam zamiar to pokolorować :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nic dodać nic ująć, kolejna ciekawa praca z twojego warsztatu. :RPHVO:

Szczególnie podoba mi się ciekawy sposób wykonania tło + lineart. Fajnie by wyglądało jak by zrobił lineart w neonie :rarityawesome: .

W każdym bądź razie praca bardzo mi się podoba i czekam na następne. :pinkie: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...