Skocz do zawartości

Uszatka rysuje


Sowenia

Recommended Posts

47 minuty temu GosiElla napisał:

Napisałam: Przynajmniej dwa ryski dziennie.

Nie łatwo zmienić styl rysowania, na początku odrysowywałam dużo z internetu, poradniki też oglądałam...

Ale to jest mało, nie mówiąc o tym, że jak ćwiczysz to nie rysujesz na ogół całych rysunków. 

Na początku, a potem? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu GosiElla napisał:

Rysuję całe, jeżeli chodzi o kucyki i inne postacie z seriali, a same twarze rysuję tylko u ludzi.

Nie chodzi mi o to czy portrety czy całe, tylko że dokańczasz  rysunek. Ktoś, kto się uczy bądź ćwiczy rysuje z 50 niedokończonych rzeczy :v 

I czemu przestałaś oglądać poradniki? Ćwicząc rysowanie musisz mieć na uwadze, że musisz przy tym uczyć się wielu rzeczy, perspektywy, cieni, anatomii, i wiele wiele innych. Dlatego musisz porzeglądać wiele podręczników, poradników. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu GosiElla napisał:

Zawsze dokańczam rysunek, a poradniki nadal oglądam.

 

To może oznaczać tylko dwie rzeczy ( albo obie naraz ). Albo jednak coś robisz źle w treningu, albo ( i ta opcja jest bardziej prawdopodobna ) nigdy nie będziesz bardzo dobrze rysować, bo nie masz uzdolnień w tym kierunku. Jak ktoś z natury nie ogarnia matmy, to może ją co najwyżej wkuć, ale to nie to samo. To oczywiście nie oznacza, że Twój trud jest pozbawiony sensu. Warto podejmować działania, które przynoszą nam zysk. Może to być skill w jakiejś dziedzinie czy pieniądze, ale też zwykła radość lub satysfakcja z tego co się robi. Jeśli rysowanie sprawia Ci przyjemność, to właśnie ona jest Twoim zyskiem. Nieważne, że rysunki nie są profesjonalne. Nieprofesjonalne też mogą być bardzo ładne. 

Edytowano przez Salto
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, raczej ta druga opcja. Nareszcie ktoś trafił w sedno.

Rysowanie, mimo, że nie zawsze mi wychodzi, poniekąd sprawia mi przyjemność :)

 

Jedyny udany rysek, na plastykę:

13700094_268623286837457_324026820350213

Edytowano przez GosiElla
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

@GosiElla Nie wiem czy rysowałaś to z głowy czy patrząc na coś, ale bez względu na to w jaki sposób rysowałaś to wyszło bardzo ładnie i moje gratulacje ^^ Ale szkoda, że nie pokusiłaś się o pokolorowanie. 

 

A co do moich rysunków to wyrobiłam sobie kolejny nowy styl: 

Spoiler

twillight_sparkle_by_xxuszatkaxx-dakv3sw

rainbow_dash_by_xxuszatkaxx-dakrub2.png

 

!!!! REQUESTY !!!!

 

Dokładnie tak. Muszę trochę poćwiczyć ten nowy styl więc jak ktoś chce bym mu narysowała kuca bądź inne zwierzę to piszcie. Wybiorę sobie kilka i narysuję ^^ 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Dawno nic tu nie wrzucałam, ale wróciłam ostatnio do rysowania i mogę się z wami podzielić dwiema pracami ^^ 

 

Pierwszy będzie Sombra w swoim dobrym wydaniu przedstawionym w komiksie IDW. 

Spoiler

good_sombra_by_xxuszatkaxx-dckoeps.png

 

Próbuję też coś zdziałać w pixel arcie. Na razie tak sobie, ale chyba nie wygląda to najgorzej. Poniżej moja OC. 

Spoiler

oc_by_xxuszatkaxx-dcks2q5.gif

 

  • +1 5
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...