Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dobry. Dzisiaj z forum na miesiąc poleciał użytkownik GrayHuman za to, że był jednym z panów odpowiedzialnych za bezsensowne i wulgarne niszczenie fanfika użytkowniczki Cahan pod tytułem "My Little Flatworm: Penis Fencing is Magic". Kara została wyznaczona przez opiekuna działu Dolara84, który to wielokrotnie ostrzegał, iż takie zachowanie nie będzie tolerowane i skutkowało będzie natychmiastowym banem. Dodatkowo użytkownik ten otrzymał dożywotni zakaz jakiejkolwiek aktywności w dziale fanfików obejmujący zakaz publikacji twórczości, zakaz komentowania, zakaz reklamy ewentualnych fanfików na forum i innych aktywności związanej z działem fanfików.

Dodatkowo drugi z panów, który w równie bezsensowny i wulgarny sposób niszczył tego samego fanfika dołączy do kolegi, jak tylko zostanie ustalony jego nick na forum.

Edytowano przez Sosna
  • +1 7
  • Haha 1
  • wtf 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Accu znów wstawił swoje lektoraty, co zostało mu zabronione. Ponieważ ostrzegaliśmy go, że jeszcze jeden taki wybryk (nie mówiąc o tym, że niedawno był karany za jeszcze inne przewinienia) i dostanie perma, to cóż... dostał perma.

  • +1 5
  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
  • Haha 1
  • wtf 1
  • Smutny 2
  • Nie lubię 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

*Zdmuchuje kurz*

Coś tu dawno nikogo nie było...

*Puka w mikrofon*

Mam nadzieję, że mnie słychać...

Więc od razu przejdę do meritum, Zafira, czyli opiekun działu Sunset Shimmer, została dzisiaj wystrzelona w kosmos za multikonto. Nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie to, że była to aktywna osoba na swoim dziale i rzeczywiście coś chciała robić. Stąd z mojej strony taka wielka prośba: czytajcie regulamin, by takie sytuacje nie zdarzały się zbyt często.

  • Haha 3
  • wtf 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...